320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Pooled on pennaldest ju...
    Kuskil mängul alles kommentaator rääkis ka et goals per min ilma pennaldeta on sama mis suvajorssidel.
    Ei ole küll Sunderlandi teema, aga huvi pärast vaatasin whoscored.com-ist, et 11st väravast 5 on pennaldest (kusjuures ühe on ta ise välja teeninud, ülejäänud neli siis teised). Kui koos pennaldega on ta väravalööjate edetabelis 4-6 koha jagaja, siis ilma pennaldeta 14-20. Et jah, suvajorssidega ühes pundis

    Kommentaar


      Sry et küsin, aga kes on Scott Hogan ja miks tahab WHU ta eest 13-15 miljonit £ maksta?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Sry et küsin, aga kes on Scott Hogan ja miks tahab WHU ta eest 13-15 miljonit £ maksta?
        Scott Hogan. (Born 13 Apr, 1992) Forward for Birmingham City. Current season & career stats available, including appearances, goals & transfer fees.


        2 pakkumist on tagasi lükatud, aga jonni ei jäeta. Juba valmistatakse kolmandat pakkumist ette ...
        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Ma ikka googeldasin ka teda, aga sealt ma selget vastust ei saanud, miks Championshipi 4. väravaküti* eest nii palju küsitakse ja üks PL-i klubi ka nii palju nõus maksma on? Vanust juba 24, ehk ei tundu ka mingu ülinoor ja potentsiaalikas täkk olevat.

          * 14 väravat kirjas. Kristallpalees pingipoisiks vajunud Dwight Gayle`il on kirjas näiteks 19.

          Sama teemaga jätkates, sattusin siin hiljuti ühte head arvamuslugu WHU üleminekute kohta lugema: The In-Depth Reasons to West Ham’s Failure in Recruitment

          Kommentaar


            BBC kirjutas pikemalt Defoe olulisusest. Ei saa isegi ausalt öeldes aru, mis WHami meestel peas katki peab olema, et nad sellise targeti üldse seadsid endale ?

            "SAM - the Sport Analytics Machine used by University of Salford academics to predict football results - calculates keeping Defoe is worth £41.3m to the Black Cats.

            It also works out selling Defoe would increase Sunderland's likelihood of relegation from 58.7% to 65%."

            Selles osas muidugi päris keeruline aru saada, et kust see 41 miljonit tuleb, kui väidetav rahaline kaotus oleks 100 mln€ ja Defoe müük vähendaks tõenäosust selle summani jõuda 6,3 % siis väga kirvemeetodiga võiks ju öelda, et tema efektiivne väärtus tõenäosustega läbikaalutult olekski 6,3 mln € ?!?

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Ei saa isegi ausalt öeldes aru, mis WHami meestel peas katki peab olema, et nad sellise targeti üldse seadsid endale ?
              Ok. I think I got it.
              Wet Spami geeniused lihtsalt trollivad.
              Järgmiseks tahtsid 5 miljoni eest osta Hulli top scorerit Snordgrassi.
              Ma ei ütle, et tegemist mingi Messi uue tulemisega oleks, aga täpselt nagu Defoe'ga (noh, ainult selle erinevusega, et Hulli väljavaated püsima jääda on vähemalt minu silmis jupp maad veel kehvemad kui S'landil) - EPLi koha hoidmine on elu ja surma küsimus ja Hull ei müüks selle eesmärgi olulisimat lüli ilmselt alla 20 milku (kuigi absoluut-pildis pole ta muidugi kaugeltki seda väärt ; konkreetsetes tingimustes samas jällegi täiesti arusaadav tag)

              Kommentaar


                pai-pai Dima?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  kui nii öeldakse siis vist jah

                  Slaven Bilic on Dimitri Payet: "He does not want to play for us."
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Parastada pole kena, aga I told you so. Lugege mida ma aasta tagasi siin teemas kirjutasin. Üllatav, et ta juba suvel jaurama ei hakanud, aga ju EM segas. Kõige lollim tegu mida WHU nüüd teha saaks, oleks ta meeskonnast välja külmutada ja mitte müüa, millele Bilic ka pressikal vihjas. Sellest ei võidaks küll absoluutselt mitte ükski osapool.

                    Kommentaar


                      Ainuke asi millega Dima see hooaeg silma on jäänud, on sitt mäng.
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saver Vaata postitust
                        Ainuke asi millega Dima see hooaeg silma on jäänud, on sitt mäng.


                        Pigem ikka kui West Ham on enamvähem mängida suutnud on mees ka tasemel olnud. Ta on natukene sarnane mängija Juan Mataga, et kui meeskond on sitt, siis kaob kuhugi sinna keskpärasusse ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saver Vaata postitust
                          Ainuke asi millega Dima see hooaeg silma on jäänud, on sitt mäng.

                          Kommentaar


                            Ma pidasin silmas, et eelmine hooaeg oli Dima kindel meeskonna hing ja tassija. See hooaeg aga ta seda enam pole olnud. Pole küll kõiki WH mänge jälginud, aga need mis nähtud ... no seal pole ta mllegagi silma jäänud.

                            EDIT:

                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Most key passes in the PL this season: D.Payet (72), K. De Bruyne (56), C. Eriksen (48), A. Sánchez (46), M. Özil (45)
                            Ju ma teen talle siis liiga. Mulle on küll jäänud mulje, et vend on see aasta ikka kõvasti tagasi andnud.
                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saver Vaata postitust
                              Ainuke asi millega Dima see hooaeg silma on jäänud, on sitt mäng.
                              Save oma tundud "headuses" - need teised on kõik ju nagu kulda mänginud, eksole. Dmitri on oma ära teinud.
                              Aga ründajad ju on seal tühi koht, paremkaitse peab peaga väravaid lööma. Muidugi tahab ta sealt ära.

                              Edit: teised juba jõudsid ette

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                                Ma pidasin silmas, et eelmine hooaeg oli Dima kindel meeskonna hing ja tassija.
                                See oli ikkagi nende kapten Mark Noble. See, et Payet kauneid karistuslööke sisse löi ja meedia teda haipis seetõttu, ei tähenda veel, et ta meeskonna hing oleks.
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X