Lehekülg 2, kokku 39 EsimeneEsimene 12345612 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 777
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane Vastus teemale \'West Ham United\'

osteti siis Dean Ashton norwichist. hind 7 miljonit naela, sealsed fännid vihased, et nii odavalt, hammerid jälle et liiga kallis.

pakun, et järjekordne flop
    Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Eesti koondislane Kasutaja skint avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

No Norwichist ja nende fännidest võib ka aru saada, kuna £1,5M läheb ju Crewele (oi kurja), mistõttu 5,5M võib neile tõesti vähe tunduda. Samas oli vaid aja küsimus, kui keegi ta ära võtab... ja pakun, et Norwichile tuleb see kasuks, kuna praegune seis ei kõlvanud kuhugi. Nüüd aga on raha kulutada ja ehk läheb meeskonna sisekliima ka paremaks.

West Hami (ja enda) seisukohalt aga ei saa seda heaks kiita... see £7,25M on palju. On ju juba Harewood, Teddy ja Zamora olemas, kes on täiesti korralikult hakkama saanud. Viimasega pikendati veel 2010 suveni lepingutki. Ja olgugi, et v-o on Ashton teoreetiliselt parem kui mainitud kaks (onju mcnamara?), siis arvan siiski, et selle raha oleks ka mõttekamalt kulutada saanud. Nüüd siis jääb Ashtonil üle vaid kogu minu kirjutatu ekslikuks tunnistada/mängida. Nagu tavaliselt.

perpertum perverticum Kasutaja rohelineKonn avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

kõik divariavataridega vennad peaks sellest ostust küll siirast rõõmu tundma. oma tasemelt on Ashton siiski kõrgliiga onu, ning on väga ebamugav mõelda, et sellise mehe vastu tuleks näiteks üleminekumängudel mängida. kui nüüd teine vähemalt sama hea mees ka premieri siirduks, siis võiks juba mickmccarthylikult naeratada.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

Liitus foorumiga
    Oct 2003

Mõni peab üleminekumängudest siiski rohkem mõtlema sellele, keda Crewel £1,5M eest omandada õnnestub... ehk saab aeg siiski enne otsa ning kedagi ei huvita ka Crewe mülkasse kolimine.

Aga onu AJ võiks tõepoolest miski 2 või 3 milli eest kuhugi minna. Või iseenesest on sest ükskõik, peaasi, et Leeds või mõni muu ta ja need teised pleioffides kinni võtab... kui ta väljakule minna julgebki ja kui nad sinna jõuavadki.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Selle vähemtuntud Ferdinandi värav eile õhtul oli ikka midagi kaunis erakordset. Pöördelt nagu kahurikuul ülanurka. Kes ei ole veel näinud, soovitan kusagilt netisügavustest üles otsida.
    highways and heartaches
    go together like you and me
    do you ever think about it
    when the night is sad and lonely

Liitus foorumiga
    Oct 2003

Tõepoolest! Anton! Keskkaitsja kohta ikka uskumatu pauk. Temale endalegi...

Liitus foorumiga
    Oct 2003

Laupäeval võitis West Ham karikasarjas Blackburni 4-2. Penalti tõi olukord, kui kaitsja oli võitluses Bobby Zamoraga - Teddylt muidugi uhke penalti realiseerimine. Hammersite teise lõi Etherington Bobby söödust, järgnenud Khizanishvili omaväravgi oli päris ilus. Zamora värav lõpetas mängu. Täna siis järgmise ringi loos.

Aga mitte see polnud peamine. Peamine on üks teine asi, mis olevat pärast kella kolme Upton Parki kohal toimunud... Pildi järgi tundub küll naeruväärne väide, et midagi ohtlikku polnud ja lennukite vahe oli vähemalt 2,5 miili. Aga mina pole geograaf, astronoom, füüsik ega optik...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2005

Pildist niipalju, et kuna on võetud pika teleskoopobjektiiviga, siis eeldatavalt on objektiivi nurk väga väike, mis peaaegu et välistab perspektiivi. Ja kuna on kaugelt pildistatud, siis fookusest väljas ei saa olla midagi. Ja tänu sellele ka kokkupõrke effekt.
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

Liitus foorumiga
    Oct 2003

Postitame ka poole mängu pealt... nagu moekas on. Üks lasti küll tagasi lüüa ning arvatavasti lüüakse teisel poolajal veel, kuid Zamora näitab küll oma mänguga, et kes on Ashton ja miks teda vaja oli siia... taaskord väga hea värav temalt.

Reo-Coker
    Zamora

Eesti koondislane Kasutaja eestimees avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2003

Algselt postitas skint

Postitame ka poole mängu pealt... nagu moekas on. Üks lasti küll tagasi lüüa ning arvatavasti lüüakse teisel poolajal veel, kuid Zamora näitab küll oma mänguga, et kes on Ashton ja miks teda vaja oli siia... taaskord väga hea värav temalt.

Reo-Coker
    Zamora
    pljäää zamora meeldib mulle (kunagi sai palju 1 dviarit vaadatud sealt ta siis hakkasgi meeldima) poisile tuleb rohkem mängu aega anda ja kohe kollid tulema. kahju et eelmine hooaeg läks tal totaalselt perse, kogu aeg sekkus vahetusest.......

Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algselt postitas eestimees

pljäää zamora meeldib mulle (kunagi sai palju 1 dviarit vaadatud sealt ta siis hakkasgi meeldima)
    BRIGHTON 4EVER! ZAMORA 4 ENGLAND! OR T&T!

kahju et eelmine hooaeg läks tal totaalselt perse, kogu aeg sekkus vahetusest.......
    Täpselt läkski totaalselt p-sse... Mitte küll hiilgav ning teda ennast ja fänne rahuldav hooaeg, kuid äärmusi nagu totaalselt ei saa kasutada mehe kohta, kelle hiilgavad väravad West Hami üldse Premierisse viisid. Keskmise osaga jutust olen siiski nõus, aga olen ma seda ju oma tuhat korda juba maininud ka, et kui tal enesekindlus käes, siis tulevad väravadki.

Oeh, kellega ma vaidlen...

Eesti koondislane Kasutaja eestimees avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2003

Algselt postitas skint

pljäää zamora meeldib mulle (kunagi sai palju 1 dviarit vaadatud sealt ta siis hakkasgi meeldima)
    BRIGHTON 4EVER! ZAMORA 4 ENGLAND! OR T&T!

kahju et eelmine hooaeg läks tal totaalselt perse, kogu aeg sekkus vahetusest.......
    Täpselt läkski totaalselt p-sse... Mitte küll hiilgav ning teda ennast ja fänne rahuldav hooaeg, kuid äärmusi nagu totaalselt ei saa kasutada mehe kohta, kelle hiilgavad väravad West Hami üldse Premierisse viisid. Keskmise osaga jutust olen siiski nõus, aga olen ma seda ju oma tuhat korda juba maininud ka, et kui tal enesekindlus käes, siis tulevad väravadki.

Oeh, kellega ma vaidlen...
    jajah hooaja lõpus tegi poiss tegusid!! vaatasin ise ka neid mänge kus ta singid ülesse riiulile viis! siiski kahju et ta ei kobistanud 18+ väravaid, miks see värd teddyt mängitaks ja teisi????

küülikufarmer Kasutaja jyriöö avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

pljäää zamora meeldib mulle (kunagi sai palju 1 dviarit vaadatud sealt ta siis hakkasgi meeldima) poisile tuleb rohkem mängu aega anda ja kohe kollid tulema.
    See \"kunagi\" oli tõesti kaua aega tagasi siis, lausa vist 3 aastat, sest minu mäletamist mööda tõusis Brighton koos Zamoraga divarisse 2002/2003 hooajaks ja sellest järgneval vegeteeris poole aega Tottenhami pingil
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Observer Teddyst.
    Oh Teddy, Teddy, you went to Man United and you won fuck all!
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Eesti koondislane Kasutaja vello99 avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

\"The trophy cabinet could be seen as an eloquent riposte to that song. It boasts everything from a World Club Champions\' mini cup to Hammer of the Year 2005. There are FA Cup, Premiership and Champions League winners\' commemorations, as well as the 2000-01 PFA and Football Writers\' Player of the Year awards. Sheringham has won the lot.\"
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Arsenal fans are never wrong!
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Eesti koondislane Kasutaja vello99 avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Pagan, see võib olla tõenäoliselt ainuke kord, kui nad on eksinud.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

Liitus foorumiga
    Oct 2003

West Ham võitis äsja lõppenud mängus 3:0 Birminghami ning sellega tõusti tabelis kuuendale kohale, kusjuures Arsenaliga on neil samapalju punkte. Tegu oli Hammersite seitsmenda järjestikuse võiduga, millega korratakse 21 aasta vanust klubi rekordit. Järgmine mäng Boltoni vastu...

Rünnakul alustasid Harewood ja Ashton ning ei saa öelda, et see oleks vale otsus olnud - esimeselt kaks väravat (mõlemad küll õnnega pooleks... teise puhul tõrjus küll Taylor tema penalti, kuid siiski jõudis Marlon esimesena jaole) ning ühe ka Ashton, kes oli õigel ajal õiges kohas.

Birminghami poolt paistis lõpuminutitel silma DJ, kes oli päris aktiivne ja tehniline... kuid selleks ajaks oli seis juba selge ja West Hamil palju mehi kaitses - niiet ega ta kuhugi siiski jõudnud.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

loodan et boltob l2petab west hami v2itude seeria ja j2tkab oma kaotusteta m2ngude jada
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud