320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    et sis roda 3-1 juhtimas Bodor teise kirja saanud
    b-day

    Kommentaar


      3-2 ehk Rodale esimene võit liigas sel hooajal (7 vooru peetud).

      PSV paistab Rodale istuvat: viimasest neljast omavahelisest mängust on Roda võitnud kolm ning üks jäänud viiki, Opi on skoorinud neist kolmes.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Rodal päris naksikad vormid see hooaeg

          Kommentaar


            Oper algkoosseisus Alkmaari vastu.

            Kommentaar


              Oper välja, seis ikka 0-1 AZ-i kasuks

              Kommentaar


                Alkmaar lõi siis teise ka ära . Roda peab ennast igatahes kokku võtma. Hetkel nad alles tabelis 14. ning võib arvata ,et nad kukuvad veel allapoole

                Kommentaar


                  Tundub,et Feyenoord paneb oma paremuse siiski maksma,II poolajal löödud paari minutiga kaks kolli:S
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Kolmas kah, kasti joonelt pomm latist sisse. Esimene oli pealöök 5 kasti nurgast ning teise puhul mängiti lööja lihtsalt tagumise posti juures vabaks.

                    Kommentaar


                      Ja kolmas ei jäänud neljandata
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Tõeline häving II poolajal Rodal:S
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Ja opi välja kah tänaseks.

                          Kommentaar


                            Palju Õnne,Oper poiss

                            Kommentaar


                              Kas Andres Oper käib Saksamaal haltuurat tegemas? Nii tema moodi mees oli TV 3-s. Seriaal oli "Kirgede torm" . :-)

                              Kommentaar


                                Oper siis skoorinud täna aga mäng alles käib,ehk tuleb veel lisa
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X