320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No nii, aitäh tähelepaneku eest, Antonovi esimene mäng oli juba 2012 aasta lõpus ja see ununes ära, nüüd on korrektuurid sisse viidud. Ülekontrollimine on alati teretulnud.

    Kommentaar


      kes Sportland Arena tribüünid ära virutas?

      Kommentaar


        Algselt postitas sosku Vaata postitust
        kes Sportland Arena tribüünid ära virutas?
        Need on viidud suurele areenile, et seal mingit UEFA testi läbi viia.

        Kommentaar


          Eesti koondis peab mai lõpus ja juuni alguses viis maavõistlust, millest vähemalt üks (aga ilmselt suisa kolm) ei jõua Eesti televaatajani traditsioonilise näitaja ETV, vaid tasulise Viasat Sport Balticu (VSB) vahendusel.


          Mis jama see nüüd on ???

          Kommentaar


            Islandi mängu õigused kuuluvad Islandlastele ja need müüsid Viasatile. Sama ilmselt Läti Leeduga. Aga jama jah.

            Kommentaar


              Äärmiselt sitt uudis ausalt öeldes.

              Kommentaar


                Isiklikult ei kurda.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Jalgpalli sõprusmängud ei peaks olema see, mida raudpolt näitab rahvusringhääling.

                  Kommentaar


                    Inimesed on oma harjumuste ohvrid...

                    Kommentaar


                      Aga kui mul telekat ei ole ega ühtegi sõpra ka - kuidas ma siis mängu näen?
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dareth Vaata postitust
                        Aga kui mul telekat ei ole ega ühtegi sõpra ka - kuidas ma siis mängu näen?
                        vikerraadios on viimased spordiuudised kell 23:00
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Aga kui mul telekat ei ole ega ühtegi sõpra ka - kuidas ma siis mängu näen?
                          Selgitan veidi enda olukorda, mul pole telekat, raadiot, ajalehti ma ei loe, arvutit kasutan harva, kuidas ma mängu näen? Lisan veel, et staadionil ei käi ma põhimõtteliselt üldsegi mitte. Diskrimineerivad inimesi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Spade
                            Tundus parim teema selle küsimuse jaoks - tahaks teada, miks distsiplinaarkomisjoni protokolle enam EJL lehele üles ei panda? Ainult korra kuus on pandud, kuigi tean päris mitut juhtumit, mis peaks olema sealt läbi käinud, kuid mida pole kajastatud. Eelkõige teab sellele vastust vist urmar..
                            Kõik distsiplinaarkomisjoni protokollid pannakse kodulehele üles. Kõiki distsiplinaarotsuseid ei tee aga komisjon, vaid väiksema kaaluga küsimused on distsiplinaarinspektori pädevuses ja need on tema otsused, mis lähevad otse klubidele.

                            Kommentaar


                              EJL - mis toimub? Eile päeval toimus U19 maavõistlus Lätiga ja ikka veel pole isegi tulemust üleval kodulehel? Samuti pole sõnagi Balti turniiri finaalist... Häbi!

                              Kommentaar






                                Läti pani finaali kinni. Minu jaoks vähemalt mõnevõrra üllatuslikult, olles näinud mõlema koondise etteasteid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X