320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Ma ei teha kui see on 'jalgpallikultuur' või lihtsalt vanemad kellel on suuremad ootused laste kohta ja lõppes rikkuvad kõik ära. Natukene kaasa elamine peaks olema minu arvates. Lapsed tahavad et vanemad oleks uhked, vanemad peaks teadma piir.
    Samal ajal, ei aita kui meedia paneb tähelepanu ühe lapse heale sooritusele YouTube'is, if you know what I mean...
    Ka Ott kirjutab kaasaelamisest: "Ole toetaja, mitte kriitik" või "Tunnustust ja julgustust". Loomulikult. Probleem on selles, kui mingi tüüp seletab kõva häälega, et kuidas tema küll palli surmaks ja kuidas nüüd Mati ei suuda. Samal ajal vaatad seda selli ja naerad ise, et kui see kõrgelt löödud palli surmaks, kukuks mänguvahend talle tõenäoliselt vastu pead.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Ka Ott kirjutab kaasaelamisest: "Ole toetaja, mitte kriitik" või "Tunnustust ja julgustust". Loomulikult. Probleem on selles, kui mingi tüüp seletab kõva häälega, et kuidas tema küll palli surmaks ja kuidas nüüd Mati ei suuda. Samal ajal vaatad seda selli ja naerad ise, et kui see kõrgelt löödud palli surmaks, kukuks mänguvahend talle tõenäoliselt vastu pead.
      Ma olen nõus, samal ajal ütlen sulle et sõltub kultuurist. Itaalias ütleks et on 66milioni koondise treenerid et sellega tähendab et iga inimene viskab alati oma 5 centi kui tuleb jalkast räägida (kuidas mängida, keda mängida jne).
      Ma ka poleks kindel kui nõu ei annaks lapsele. Laps ikka ootab. Nagu ütlesin, on vaja teada piir.
      Ja kui vanemad arvavad et treener ei mõista midagi, siis võta laps teise klubile. Kui mitte keegi treener mõistab, siis tuleb natukene enesekritiika teha ja võibolla vanemad ei mõista. Aga see on raske protsess sest igale vanemale oma laps on talendikas.
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
        Ja kui vanemad arvavad et treener ei mõista midagi, siis võta laps teise klubile.
        Kuidas suhtud sellesse, et 11-12 aastane noormängija on mänginud 5 aastat noortemeistrikatel ja kõik aastad erineva klubi eest?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kuidas suhtud sellesse, et 11-12 aastane noormängija on mänginud 5 aastat noortemeistrikatel ja kõik aastad erineva klubi eest?
          Kui Oliveri pead silmas, siis probleem on just lastevanemates.

          Kommentaar


            Ma ei räägi mitte kellestki isiklikult, minu oli üldine arutlemine.
            Rumoril on kindel paigatud et laste jalgpalli juttud ja millega seotud ei räägi/näita, välja arvatud kui puutub mingi akaademia rahastamist (Martin Reim) või üldine topicut (näiteks kui Giovanni kirjutaks üldine tukk laste jalgpalli kohta nagu Ott tegi).
            Jalgpallureid tasub rääkima pärast 16a vanus.
            Selle lapse kohta ma ei saa/taha mitte midagi õelda ja arvan et midagi niimoodi foorumi platsurtama pole korrektne.
            Oleks palju topicut selle teema alla millel oleks vaja tõsiselt arutlema.
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Ma vist saan millestki valesti aru, kuid cmoon... Väike tänitamine ja mölisemine käib asja juurde ju?
              Kui ise sai põngerjana Floras pallitud siis täitsa hästi on meeles kuidas ühe poisi isa ähvardas koguaeg ühte tüüpi balletitrenni panna kui ei liiguta ennast platsi peal

              Ja kui me kasvatame neid noori hästi "turvalise ja toetava" keskkonna sees (jalgpallist räägime) siis ta ju freeze'ib täiesti ära kui peaks kuskile suuremale võistlusele oma elus pääsema.

              Kommentaar


                Pole vist varem kirjutanud, kuid jalkaliigu seinakalender on üle prahi.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Ma vist saan millestki valesti aru, kuid cmoon... Väike tänitamine ja mölisemine käib asja juurde ju?
                  Kui ise sai põngerjana Floras pallitud siis täitsa hästi on meeles kuidas ühe poisi isa ähvardas koguaeg ühte tüüpi balletitrenni panna kui ei liiguta ennast platsi peal

                  Ja kui me kasvatame neid noori hästi "turvalise ja toetava" keskkonna sees (jalgpallist räägime) siis ta ju freeze'ib täiesti ära kui peaks kuskile suuremale võistlusele oma elus pääsema.
                  Sõltub kelle künka otsast vaadata. Tean treenereid, kes ei luba platsi kõrval lapsevanematel lapsi juhendada, sest enamasti ongi see selline mõtetu lõugamine nagu sa kirjutasid. Treener on nagu kapten laevas. Tema keelab, käseb, poob ja laseb. Olen kuulnud isegi juhtumitest, kus treener keeldub last teisest klubist enda treeningrühma võtmast, sest lapsevanem tahab ise treener olla.

                  Trennis peaks ikkagi asju juhendama treener, mitte lapsevanem. Kodus, palun väga, kasvat oma last kuidas tahad. Iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde.

                  Edit: enamus lastevanemate probleem on see, et nad tahavad oma laste kaudu viia täide enda täitmata jäänud unistusi.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Sõltub kelle künka otsast vaadata. Tean treenereid, kes ei luba platsi kõrval lapsevanematel lapsi juhendada, sest enamasti ongi see selline mõtetu lõugamine nagu sa kirjutasid.
                    kunagi tegin lastevanematele ettepaneku, et teeme vastupidi. teie kõik mängite ja teie lapsed õpetavad teid väljaku ääres. ning igaüks püüdku kuulda ja kuulata, mida teie oma laps teile hüüab ...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      enamus lastevanemate probleem on see, et nad tahavad oma laste kaudu viia täide enda täitmata jäänud unistusi.
                      Tõsi, tõsi ja veel kord tõsi! Täpselt nii ongi.

                      Kommentaar


                        Minu põhimõte lapse mängu jälgimisel on kiita võistkonnakaaslaste ilusaid tegusid ja ebaõnnestumistel vaikida. Lapsega arutame mängu käiku hiljem. Kohapeal on juhendaja ikkagi treener. Mõnikord on küll kasulik mängija tähelepanu juhtimine heal positsioonil olevale võistkonnakaaslasele, aga see on ka kõik.

                        Kommentaar


                          Jaan, sa vist olen ainus äärmiselt intelligentne, haritud ja kultuurne lapsevanem kes käib noortemänge vaatamas Kiitus Sulle!

                          Tavaliselt meil siiski nõnda, et eestlastest vanemad juhendavad mängu ja venelastest vanemad joptvojumat'ivad kõiki ja kõike

                          Kommentaar


                            Ei tea, kas õige teema, kuid see uuendus jalgpall.ee lehel on vinge. Nimelt see, et kohe pealehel näitab reaalajas mänge ning mitu minutit on mängitud. Tundub, et ise uuendab ka.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Ei tea, kas õige teema, kuid see uuendus jalgpall.ee lehel on vinge. Nimelt see, et kohe pealehel näitab reaalajas mänge ning mitu minutit on mängitud. Tundub, et ise uuendab ka.
                              just, kiidaks sama asja!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Ei tea, kas õige teema, kuid see uuendus jalgpall.ee lehel on vinge. Nimelt see, et kohe pealehel näitab reaalajas mänge ning mitu minutit on mängitud. Tundub, et ise uuendab ka.
                                Algselt postitas mortan Vaata postitust
                                just, kiidaks sama asja!
                                + meeskondade keskmine vanus. Kesa töö kohe lihtsamaks tehtud!
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X