320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    märt, ole meheks. ära ole nagu eit koguaeg. enda klubi kodulehel on viimane uudis, et aastalõpukal saadi tala. miks mitte midagi informatiivset, ntx mõned uued mängijad? facebook pole ju mingi kanal uudiste edastamiseks...
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Even Vaata postitust
      märt, ole meheks. ära ole nagu eit koguaeg. enda klubi kodulehel on viimane uudis, et aastalõpukal saadi tala. miks mitte midagi informatiivset, ntx mõned uued mängijad? facebook pole ju mingi kanal uudiste edastamiseks...
      Võrdled võrreldamatuid härra EJL. Ühe saavad palka ja teised on asjaarmastajad ning teevad seda lihtsalt omast lõbust. Meie koduleht jääbki kajastama ainult mänguülevaateid.

      Aru ma ei saa,et kui keegi liitu infomatiivsusetuses kritiseerib siis kohe ilmuvad välja ummi ja võistlusosakonna töötaja Even.

      Ma saan aru,et mu ving oleks midagi üleloomulikku, kuid krt inspektor on mängul ja meil läbi ei tule kas siis tõesti ei saa seda telefonitsi edastada(eelmine aasta sai) protokolli täitjale. Siuke tunne et elame kiviajas.

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Võrdled võrreldamatuid härra EJL. Ühe saavad palka ja teised on asjaarmastajad ning teevad seda lihtsalt omast lõbust. Meie koduleht jääbki kajastama ainult mänguülevaateid.

        Aru ma ei saa,et kui keegi liitu infomatiivsusetuses kritiseerib siis kohe ilmuvad välja ummi ja võistlusosakonna töötaja Even.

        Ma saan aru,et mu ving oleks midagi üleloomulikku, kuid krt inspektor on mängul ja meil läbi ei tule kas siis tõesti ei saa seda telefonitsi edastada(eelmine aasta sai) protokolli täitjale. Siuke tunne et elame kiviajas.
        Tänu tänasele probleemile saime siis teada, kui tähtsat tööd me ikkagi teeme. Kui kõik klapib, siis on kriitikud nagu kuldid rukkis vait. Vaja vaid probleem tekitada ja siis on kohe kriitika platsil. Eks tulevikus püüan paremini, aga kui alati ei õnnestu, siis saab jällegi teada, kui tähtsat tööd teeme.

        Kommentaar


          Pras võiks liitu tööle minna. Kõik töötaks kohe nagu õlitatult!

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Tänu tänasele probleemile saime siis teada, kui tähtsat tööd me ikkagi teeme. Kui kõik klapib, siis on kriitikud nagu kuldid rukkis vait. Vaja vaid probleem tekitada ja siis on kohe kriitika platsil. Eks tulevikus püüan paremini, aga kui alati ei õnnestu, siis saab jällegi teada, kui tähtsat tööd teeme.
            Iroonitsemise asemel võiks aru saada kui tähtsat rolli EJL leht Eesti vutielus täidab!

            Kommentaar


              Mihkel, kuule, kas teil mingit suhtlusjuhendit pole? Vahepeal muutub ikka väga piinlikuks.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Ütlen ka siin oma arvamuse sellest särgi jamast täna seal Infoneti ja Flora mängus.See oli ikka väga otsitud lahendus antud olukorras.Poisi särk kärises juba esimesel poolajal aga siis sellele ei juhtinud keegi tähelepanu.Teise poolaja algul üks võtme-mängjatest eemaldada särgi kärisemise pärast on kohatu.Ei saa kunagi unustada üht Fc Flora osalusega mängu eelmisel hooajal,kui ühel väljakupoolel olid kandilised väravapostid,teisel ümarad ja kui sai sellele vaheajal mängu-orgunnitüübile tähelepanu juhitud ei tulnud sealt sooja pussugi

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Aru ma ei saa,et kui keegi liitu infomatiivsusetuses kritiseerib siis kohe ilmuvad välja ummi ja võistlusosakonna töötaja Even.
                  Ikka ja alati hala, kui ei vasta, siis on jälle see jama, et miks keegi ei vasta.

                  Ja siis lõpuks tuleb veel üks siia moraali lugema.

                  Kommentaar


                    Urmar.Ei mingit moraali.Eelmine hooaeg lasti treening-vestides meistriliiga mängu mängida.Infoneti tüüp kandis täna ikkagi oma klubi särki ja pükstel oli nr.loetav

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ööö Vaata postitust
                      Urmar.Ei mingit moraali.Eelmine hooaeg lasti treening-vestides meistriliiga mängu mängida.Infoneti tüüp kandis täna ikkagi oma klubi särki ja pükstel oli nr.loetav
                      Meie probleem on siin ELB mängu protokoll. Ja moralisti all ei mõelnud ma Sind.

                      Kommentaar


                        vabandan Urmar.Lihtsalt lugesin nii välja.

                        Kommentaar


                          Ei üllata miski. Alati jääb õigust üle, süüdi on ikka alati ja alati kritiseerijad, et teatud inimesed ei suuda oma töökohustusi täita. Süüdi on ikka ja alati need kes loodavad,et liidu töötajad teevad nii nagu lubatud.

                          Seega liit ja tema töötajad pole kunagi milleski süüdi. Info edastamine peakski olema nii nagu meie ustavad jüngrid jõuavad ja kui keegi neid kritiseeridqa julgevad on siis halajad või riigivaenlased.

                          Ma tõesti aru ei saa mille eest te palka saate.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Ei üllata miski. Alati jääb õigust üle, süüdi on ikka alati ja alati kritiseerijad, et teatud inimesed ei suuda oma töökohustusi täita. Süüdi on ikka ja alati need kes loodavad,et liidu töötajad teevad nii nagu lubatud.

                            Seega liit ja tema töötajad pole kunagi milleski süüdi. Info edastamine peakski olema nii nagu meie ustavad jüngrid jõuavad ja kui keegi neid kritiseeridqa julgevad on siis halajad või riigivaenlased.

                            Ma tõesti aru ei saa mille eest te palka saate.
                            Ma ju selgitasin viisakalt, et ei saanud infot kätte, ka uudises vabandasin, et kahjuks koosseise ei ole, lisaks olid protokollis kohe kirjas väravate autorid, kui väravad löödi. Mida ma veel saan teha? Kas tahad uudisesse isiklikku vabandust ka?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Ma ju selgitasin viisakalt, et ei saanud infot kätte, ka uudises vabandasin, et kahjuks koosseise ei ole, lisaks olid protokollis kohe kirjas väravate autorid, kui väravad löödi. Mida ma veel saan teha? Kas tahad uudisesse isiklikku vabandust ka?
                              Oh ei! Ma tahaks teada,et miks mobiili kaudu asju ei kasutatud. Ainus võimalus oli meilile saatmine ? Lihtsalt soovitus,et mõelge mitmele lahendusele,et kui on näha,et järjepidevalt "meili saatmine ebaõnnestub" siis võiks olla tagavara võimalus. See pole esimene mäng ju kus asjad viibivad

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Oh ei! Ma tahaks teada,et miks mobiili kaudu asju ei kasutatud. Ainus võimalus oli meilile saatmine ? Lihtsalt soovitus,et mõelge mitmele lahendusele,et kui on näha,et järjepidevalt "meili saatmine ebaõnnestub" siis võiks olla tagavara võimalus. See pole esimene mäng ju kus asjad viibivad
                                Uus süsteem, alles teine voor ja kokku on kolm sellist mängu olnud, kus pole koosseise õigel ajal kätte saanud. Eks tuleb veidi süsteemi muuta. Alguses ju ikka loodad kirja ja ühel hetkel oli juba hilja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X