320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ise sain alles täna kätte.

    Kommentaar


      no ma ei tea. Paljudele pole veel peale minu tulnud seda. Urmar, sa ei tea midagi ?

      Kommentaar


        Algselt postitas riido Vaata postitust
        no ma ei tea. Paljudele pole veel peale minu tulnud seda. Urmar, sa ei tea midagi ?
        Ei oska midagi kosta selle peale

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          Oskab keegi öelda. Minul juba mitmendat päeva ei tööta korralikult.
          see on kahtlane lugu, peaks ikka töötama küll, on ta siis nagu on.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
            Oskab keegi öelda. Minul juba mitmendat päeva ei tööta korralikult.
            Ma arvan et viga on mütsi all. Mul töötab täiuslikult.

            Kommentaar


              Shermann, ega sa äkki sellel laulval karikafinaali reklaamil adblockiga kallal ei käinud? Kui filter liiga uljalt peale panna, siis ta blokib kogu graafika ära ja jääbki väga imelik pilt.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Shermann, ega sa äkki sellel laulval karikafinaali reklaamil adblockiga kallal ei käinud? Kui filter liiga uljalt peale panna, siis ta blokib kogu graafika ära ja jääbki väga imelik pilt.
                Tänud. Selles oligi probleem.

                Kommentaar


                  Leidsin veel ühe vea kodukal - kui tahad broneerida piletit koondise välismängudele, siis saabumis- ja lahkumiskuupäevade juures asuv kalender avaneb ainult IE-s
                  On ikka koodikudujad selle koduka meisterdanud - ainult käkkbrauseriga testitud oma tulemust (kui üldse testiti)..

                  Kommentaar


                    Ajakirjandus võiks selle teema üles võtta. Läheks vist hullemaks andmiseks, kui Tallinna veebi puhul.
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      kuradi peded. kritiseerima kõike olete kõvad mehed aga ise ei oska endal pihkugi lüüa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        kuradi peded. kritiseerima kõike olete kõvad mehed aga ise ei oska endal pihkugi lüüa.
                        Jah, tule aita palun.

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          kuradi peded. kritiseerima kõike olete kõvad mehed aga ise ei oska endal pihkugi lüüa.
                          ettevõte, kus ma töötan, teeb süsteeme, mis käiks EJL'le üle jõu - sellegipoolest arvan, et EJL võiks rahus korraliku lähteülesande välja mõelda ja kasutada selleks eesti tipp IT ettevõtete abi. Siis oleks võimalik korralikult kontrollida, kas järjekordne koolipoiste firma loodud käkk vastab soovitule või mitte..

                          Kommentaar


                            lambad võiks karikafinaali ajaks reklaami kah maha võtta ikka

                            Kommentaar


                              Lahe reklaam küll, kaks minutit järjest bumbummi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                kuradi peded. kritiseerima kõike olete kõvad mehed aga ise ei oska endal pihkugi lüüa.
                                Lehe tegija ujus välja nüüd?

                                Algselt postitas big_fat_boss Vaata postitust
                                ettevõte, kus ma töötan, teeb süsteeme, mis käiks EJL'le üle jõu...
                                Helmes ve?
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X