320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Miks eriteenete eest?
    Kui on elanud Eestis vähemalt 8 aastat, millest viimased 5 püsivalt, siis piisab Eesti kodakondsuse saamiseks EV-gi põhiseaduse tundmise eksami ja eesti keele eksami sooritamisest.
    Ta on ju Nõukogu Liidu armee leitnant. Endiste Nõukogu Liidu armee ohvitseridele suhtes tegutseb kodakondsuse andmise erikorda.
    Mainitud infot on olemas värskes "MK-Estonii" nädalalehes

    Kommentaar


      #77
      Eeilses "MK-Estonii" nädalalehes on olemas suur intervjuu Skiperskiga

      Kommentaar


        #78
        Skiperski meenutab mainitud intervjuus, et NSVL-u parimate noortemeeskonnade turniiris (1984 aastal, Uzhgorod linnas) Reim lõi värava otselöögiga (nurgalöögist !!!) ning Skiperski meeskonna treenerid ei uskunud, et Martin on ainult 13 aastat vana (tema mäng oli tema ea kohta väga küps)

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Aats Vaata postitust
          Eeilses "MK-Estonii" nädalalehes on olemas suur intervjuu Skiperskiga
          Директор футбольной Лиги мастеров рассказывает, как он оказался в Эстонии и что повидал, поездив по миру.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Aats Vaata postitust
            Skiperski meenutab mainitud intervjuus, et NSVL-u parimate noortemeeskonnade turniiris (1984 aastal, Uzhgorod linnas) Reim lõi värava otselöögiga (nurgalöögist !!!) ning Skiperski meeskonna treenerid ei uskunud, et Martin on juba 13 aastat vana
            - küllap arvati et tänu oma kasvule 9 aastane

            Kommentaar


              #81


              Jalgpalliliit on leidnud päris muheda meetodi tõstmaks oma üllitis tiraaži poolest Eesti ajakirjandusväljaannete tippu ja kasseerida klubide osavõtutasu tõstmata päris kena lisakopikas. Äärmiselt kena on lugeda Sireli argumenteeritud põhjendust litsentsile, eriti demagooglik ja humoorikas on muidugi EJL'i kohustuste nimekiri
              Jube Tige Kala

              Kommentaar


                #82
                Aprilli-uudisena oleks see väga naljakas

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas ek Vaata postitust
                  Aprilli-uudisena oleks see väga naljakas
                  Miks naljaksa? Kurb on hoopis see, et need, kes mansades ei mängi peavad ajakirj tellimiseks rohkem maksma, kui jalgpallurid.
                  jee

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Gairi
                    Mina saan sellest nii aru, et ainuke asi, mis neile hetkel siis kasu toob, ongi see, et ajakiri tõuseb ajakirjade tippu. Aga rahaliselt nad ei võida ju, kui see litsents maksab 250 krooni ja ajakiri 348 krooni.
                    kui sul on triljon kohustuslikku tellijat, kes ajakirja nulli või plussi ajavad (tõenäoliselt, sest reklaami niimoodi superluks müüa), siis võib üksikmüügihinnaks 70 000 ka panna ja näidata/väita, kui kasulik on tellida.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #85
                      Äärmiselt geniaalne lüke. ~4000 kindlat tellijat saadi ühe hoobiga.

                      - Lisakohustus klubidele .. sest tegelikult nemad maksvad need mängijate litsentsid kinni.
                      - Nüüd on meil Kesknädala kõrval uus poliitiline väljaanne. Kujutame nüüd ette, et mingi klubi läheks EJL vastuollu ...
                      - Huvitav, kas hakkab toimima ka poliitiline tsensuur .. ajakirjanikud, kes kirjutavad "ebakorrektse" artikli kutsutakse juhatuse juurde vaibale ..

                      Positiivse küljepealt on muidugi see, et
                      + info Eestis jalgpallis toimuvast jõuab kõikidele jalgpalluritele ilusti koju ja see ~4000 inimest = ~4000 leibkonnaga. Ehk siis jalgpalli populariseeritakse kõvasti.
                      + Arvan, et paljud madalamate liigade klubid lahendavad täiendava raha probleemi selliselt, et öeldaksegi mängijatele .. makske 250 krooni. Mis sunnib omakorda mängijaid mõtlema, kas nad ikka tahavad aasta läbi palli taguda või ei taha (Igas madalama liiga meeskonna esindajale/treenerile on see tuttav probleem, et alguses panevad ennast kõik suure hooga kirja, nimekirjas 30 meest ja siis kui muru läheb roheliseks ja linnud laulma hakkavad, peab meeletut vaeva nägema, et 11 mängijat kokku saada)
                      Päris naljamehed kaovad ära ja madalamates liigades peaks tase tõusma ...

                      PS. Ka MV osalevate meeskondade arv tuleb kindlasti märgatavalt väiksem, kui eelmine aasta, MV osavõtutasu sisuliselt kahekordistus.
                      Jalgpallihaigla Liige

                      Kommentaar


                        #86
                        Olete

                        Ólete te seda litsensi avalust lugenud?????? Üks asi on see, et saab jakal ajakirja tasuta( mille eest sa siiski tegelikult tasud 250 eeku) aga teine asi on see, et selles lepingus on mängijale pandud kohustused, mis on põhiseaduse vastased !!!??? Keelatakse pöörduda oma õiguste kaitseks tavakohtusse, kuid kohtusse pöördumine on üks iniemste põhiõigustest. Seal on kirjas, et tuleb pöödududa jalgpallialasesse vahekohtusse aga mina näiteks ei leia kusgilt, et eestis selline üldse toimib. Samuti on see punk otseselt maha võetud jalgaplli liidu põhikorjast ning kehtib selel kohta, et jalgaplliliit peab järgima antud kohustsust. Nad pole isegi seda punkti korralikult muutund, et seda saaks üksiku mängija kohta kaustada, sest kui on kirjutatud, et sõnad, et " käeolevas põhikirjas"...siis seda vaaldust vaadates mul kül keä mingisugust põhikirja ei ole.Ma ütleks, et see mis toimub on küll üks väga imelik asi, sest selel litsentsi saamisega rikutakse minu põhiõigusi ja ma pean veel selle eest 250 krooni ka maksma!!!!!

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Karla23 Vaata postitust
                          Ólete te seda litsensi avalust lugenud?????? Üks asi on see, et saab jakal ajakirja tasuta( mille eest sa siiski tegelikult tasud 250 eeku) aga teine asi on see, et selles lepingus on mängijale pandud kohustused, mis on põhiseaduse vastased !!!??? Keelatakse pöörduda oma õiguste kaitseks tavakohtusse, kuid kohtusse pöördumine on üks iniemste põhiõigustest. Seal on kirjas, et tuleb pöödududa jalgpallialasesse vahekohtusse aga mina näiteks ei leia kusgilt, et eestis selline üldse toimib. Samuti on see punk otseselt maha võetud jalgaplli liidu põhikorjast ning kehtib selel kohta, et jalgaplliliit peab järgima antud kohustsust. Nad pole isegi seda punkti korralikult muutund, et seda saaks üksiku mängija kohta kaustada, sest kui on kirjutatud, et sõnad, et " käeolevas põhikirjas"...siis seda vaaldust vaadates mul kül keä mingisugust põhikirja ei ole.Ma ütleks, et see mis toimub on küll üks väga imelik asi, sest selel litsentsi saamisega rikutakse minu põhiõigusi ja ma pean veel selle eest 250 krooni ka maksma!!!!!
                          Eesti meistrivõistlustel ML-s ja EL-s osalemine ei ole ju kohustuslik
                          mängi amatöörjalgpalli ja ei pea midagi maksma.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas willane Vaata postitust
                            Eesti meistrivõistlustel ML-s ja EL-s osalemine ei ole ju kohustuslik
                            mängi amatöörjalgpalli ja ei pea midagi maksma.
                            Ka amatöörjalgpallurid peavad maksma! Alates 2010.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas willane Vaata postitust
                              Eesti meistrivõistlustel ML-s ja EL-s osalemine ei ole ju kohustuslik
                              mängi amatöörjalgpalli ja ei pea midagi maksma.
                              Nagu ma aru sain, siis peamine küsimus polnud mitte see 250 krooni. Aga niimoodi pinnapealselt vastata on ka muidugi tore.
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                #90
                                No tõesti see 250 krooni ei ole tegelikult probleem. Minu arvates on probleemiks jalgpallli liidu poolt mängijatele peale sunnitud põhiseaduse vastane leping. Praegu on nii,et kui keegi tahab jalgpallis üldse kunagi eesti koondisesse pääseda või üldse tõsisemalt tegeleda jalgpalliga, siis alustuseks pead nõusutma jalka liidu ebaseaduslike korraldusetga. Amatöörliigas mängimine ei ole ju lahendus. Näiteks terev Klevi ja Flora meeskond hakkab järsku amatöör liigas mängima v? Ja järgmisel aastal peavad ju kõik liigad selle lepingu allkirjastama, milline siis see amatöör liiga on, kus mängida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X