320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paide muru on normaalne! pole seal mingi mudalompi nagu mõni arvab!
    Ja kool on kõrval kus rahvas saab vabastusi, et mängu jälgima tulla oma 100 inimest vb ikka tuleb vaatama, Pärnukad vaadake ise kuhu te oma fännid seal kunstmuru ääres istuma panete... mäng kell 13:00... see on kindel ... Ja veel midagi... edu esiliigas Pärnu

    Kommentaar


      Elagu Paide!

      Kommentaar


        Algselt postitas fizth Vaata postitust
        ...
        Lalalala...

        Aga nagu mina olen aru saanud asjadest, siis Tallinna peaks mäng viidama kas suurte külmakraadide või lume korral.

        Esimest vast ei tule, aga lund lubatakse küll. Aga noh eks paistab. Ühte lumepalli tavamurul oleme me Juvega korra karikas näinud juba, väga hull polnudki.

        Kommentaar


          Algselt postitas gamer Vaata postitust
          Lalalala...

          Esimest vast ei tule, aga lund lubatakse küll. Aga noh eks paistab. Ühte lumepalli tavamurul oleme me Juvega korra karikas näinud juba, väga hull polnudki.
          Ega see teil kergelt ei läinud ka. Raske 2:1 võit Rakvere üle. Seda lumemängu vist mõtled?

          Kommentaar


            Ega see Rakvere kergelt ei tulnud jah.

            Aga millal seda mängu toimumiskohta veel muuta võib? Päris eelmisel õhtul ometigi ju mitte?

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Ega see teil kergelt ei läinud ka. Raske 2:1 võit Rakvere üle. Seda lumemängu vist mõtled?
              Jah, lasime ühe tagasi lüüa ja siis võttis initsiatiivi juba Rakvere.

              Aga urmar jah, millal on viimane võimalus mänguaega muuta?

              Edit: Viimane info, et Paidest ära ei tooda.

              Kommentaar


                Pärnumaa kõige kiiremad uudised ja huvitavamad lood!


                Minu vaim on mänguks juba valmis! Loodetavasti saadakse parim koosseis ka kokku. Alliku-Kovalenko oleks ründepaarina päris asjalik homme.

                Kus muidu Partsioja on? Viimati mängis 16.09 TVMK vastu kui ma õigesti vaatasin. Ka loobunud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                  Kus muidu Partsioja on? Viimati mängis 16.09 TVMK vastu kui ma õigesti vaatasin. Ka loobunud?
                  Kuuldavasti sõjaväes. Vähemalt nii kuulsin V-2 mängijate jutust tribüünil.

                  Kommentaar


                    Sellise ilmaga Paide murul küll mängida ei saa. 15 minutiga muutuks plats täielikuks mudamülkaks.

                    Loodetavasti tehakse ikka varsti muutus.


                    E: Allikut tahaks kindlasti homme ründes näha. Kovalenko on parema mulje jätnud äärel.
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Pakk-Alliku ees arvatavasti. Partsioja on jah sõjaväes.

                      Kommentaar


                        Teil see ajaleht paneb ikka vähe villast!

                        Pärnu Vaprusele kaotasime kodus 2007 aasta karikamängus 2:4, ning Pärnus kunstmurul selle aasta alguses 3:4...

                        Tõesti tegime 2.liigas väga halva esituse Pärnu Pataljoni vastu mille kaotasime 5:1, kuid kodus võitsime 2:1...

                        Kommentaar


                          Mitte leht pole segaduses vaid Joost

                          Kommentaar


                            Ihihi, isegi mina nägin Partsioja kiilaka pea ära
                            Tegelikult on mul siiamaani nõme tunne, et homme tulla ei saa .. aga teeme nii, et keemia & ujumise & ajaloo ajal hoian ma nii kõvasti pöialt, kui üldse saab. Tegelikult lasen tervel klassil seda teha .. 35 pöialt ei tee halba :P
                            Ajaa, Kovalenko käsutage kasvõi ise äärele, seal on ta koht.

                            Kommentaar


                              Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                              Läpakaga basseini !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                                Ihihi, isegi mina nägin Partsioja kiilaka pea ära
                                Tegelikult on mul siiamaani nõme tunne, et homme tulla ei saa .. aga teeme nii, et keemia & ujumise & ajaloo ajal hoian ma nii kõvasti pöialt, kui üldse saab. Tegelikult lasen tervel klassil seda teha .. 35 pöialt ei tee halba :P
                                Ajaa, Kovalenko käsutage kasvõi ise äärele, seal on ta koht.
                                mida tunnid küll tänapäeval on.. aga nojah, kuidas Koidulas muud moodi saakski, vähemalt keegigi saab ujumise selgeks
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X