320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pärnus 2 nv järjest kõva andmine. Kahju et põhikarud nii vara Sloveenia poole startisid, ei hakanud sellepärast Pärnust läbi sõitma aga oleks pidanud... Pärnu mängud mida näinud on alati põnevad, esimese poolaja lõpp - väravad 32,33,34,41,43
    28. augustil kell 17:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
    PÄRNU LINNAMEESKOND - TALLINNA FC FLORA II 3:3 (2:3)
    mitteametlik protokoll
    Väravad: 32. Taavi Laurits, 43. Tauno Tekko, 80. Greger Könninge - 33. Brent Lepistu, 34. Dmitri Knjazev, 41. Andre Frolov

    Kommentaar


      Tegelikult on kurb, kui nii peata ollakse, et nõnda järjest lüüa lastakse.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Tegelikult on kurb, kui nii peata ollakse, et nõnda järjest lüüa lastakse.
        Kurb on ka see, kui ei suuda selliseid võimalusi realiseerida nagu meil oli. Esimesena tuleb meelde avapoolajal Lauritsa lähilöök, mis lendas 4ndale korrusele ja teisel poolajal Meltsi võimalus, kus kaitses sööt vahelt ära lõigati ja ta ootamatult end palliga keset karistusala avastas. Ja veel ei meeldinud selline vilepartii, mis mõlemale poole igasuguse väiksegi kontakti ära vilistas. Keha ei lubatud ka üldse anda mängus. Lase mängida.

        Kommentaar


          Teab keegi, mis Joalal viga oli.Naano ei vea hästi välja

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Teab keegi, mis Joalal viga oli.Naano ei vea hästi välja
            Ott oli Ukrainas Ternopolis EMil, sai 4nda koha.
            http://sites.google.com/site/eestive...2/emternopolis

            Kommentaar


              Aitab neist 4.liiga satsidest nüüd küll. Tahaks heameelega meistriliiga satsidest kedagi vastu (Kure, Paide, Viljandi). Näeks ära, mismoodi nendega hakkama saaks. Aga kui võrrelda kahte eelmist vastast karikas, siis Tartu sats oli kindlasti tugevam. Soccernet polnud nagu päris see.

              Kommentaar


                Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                Aitab neist 4.liiga satsidest nüüd küll. Tahaks heameelega meistriliiga satsidest kedagi vastu (Kure, Paide, Viljandi). Näeks ära, mismoodi nendega hakkama saaks. Aga kui võrrelda kahte eelmist vastast karikas, siis Tartu sats oli kindlasti tugevam. Soccernet polnud nagu päris see.

                Mis sa siis lootsid? Naljatilk.
                Loodetavasti saate Narva või Sillamäe.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Mis sa siis lootsid? Naljatilk.
                  Loodetavasti saate Narva või Sillamäe.
                  Ma ei lootnud midagi. Lihtsalt võrdlesin kahte neljanda liiga satsi.

                  Kommentaar


                    Vajalik võrdlus.Kool algas ja mine nüüd võrdlema Ühis gümi kümnendat A-d ja B-d,ning anna kindlasti kõigile teada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
                      Vajalik võrdlus.Kool algas ja mine nüüd võrdlema Ühis gümi kümnendat A-d ja B-d,ning anna kindlasti kõigile teada.
                      rohud otsas?

                      Kommentaar


                        Arsenal ja newcastle mängisid 0-0. Hiljem kaotas Arsenal Man Ule 8-2. Kui nüüd Newcastle mängib Man Uga, siis soovitan panustada vähemalt Man U 6 väravalisse võittu. Päris loogiline ju.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Arsenal ja newcastle mängisid 0-0. Hiljem kaotas Arsenal Man Ule 8-2. Kui nüüd Newcastle mängib Man Uga, siis soovitan panustada vähemalt Man U 6 väravalisse võittu. Päris loogiline ju.
                          Vabandust kui isiklikult asja võtsid. Aga katsu maha rahuneda eks. Lihtsalt võrdlesin kaht neljanda liiga satsi, kellega Pärnu mänginud on tänavu eks. Ja leidsin, et Tartu oli oluliselt tugevam. Seega ei maksa ärrituda, pärast neid võite ma pole jõudnud arvamusele, et nüüd võtame meistriliiga satside skalpe eks. Lihtsalt juhtisin tähelepanu sellele, et huvitav oleks näha meistriliiga teise poolde kuuluva mansaga mängu nüüd. Kui sul midagi tarka vastu öelda pole, siis palun ära ütle üldse.

                          Kommentaar


                            Kahte meeskona saab võrrelda ainult siis kui nad ikka omavahel on mänginud.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              mida vittu te kõik virisete. pärnu tegi meiega (soccernetiga) mängus mida tahtis. suht selge... kui nende mees arvab, et et tartu sats oli tugevam (andis kõvema lahingu) siis on see tema õigus seda arvata. ma ei saa aru, mida meie mehed käivad kobisemas, kui meil mängud on niigi viimasel ajal üks sitem kui teine. peaksime vait olema ja mõtlema natukene mismoodi jalgpalli mängitakse

                              sry pärnu hvännid, et teemat risustasin.

                              Kommentaar


                                Pärnus pole ühtki jalgpalliväljakut, mis vastaks mõni päev tagasi Eesti jalgpalli liidust staadionidele esitatud nõuetele, mistõttu võib juhtuda, et siin enam Eesti meistrivõistluste mänge korraldada ei saa.


                                Pärnus pole ühtki jalgpalliväljakut, mis vastaks mõni päev tagasi Eesti jalgpalli liidust staadionidele esitatud nõuetele, mistõttu võib juhtuda, et siin enam Eesti meistrivõistluste mänge korraldada ei saa.
                                “Linnameeskond mängib esiliigas, aga praegu ei ole Pärnus sellist staadioni, mis vastaks esiliiga staadionile esitatud nõuetele,” selgitas Pärnu jalgpalliklubi president Helmut Hunt. “Võidakse öelda, et mängige Viljandis, mitte Pärnus.”

                                Näiteks nõuab jalgpalli liit, et esiliiga meeskonnal peaks olema igaks aastaajaks vastav baas ehk staadion: tavalise muruga väljak, kunstmuruga väljak ja kõige tipuks sisehall. “Peale selle valgustusega staadionid ja altkastmise süsteemid ja rida muid asju, mis kõik on väga kallid ettevõtmised, milleks seda raha praegu kusagilt ei paista,” tunnistas Hunt, et normid on üsna hullud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X