320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No võiks nüüd mõni meistriliiga ka tulla.Ja kodus võiks ka mõni karikamäng, peale Soccerneti olla

    Kommentaar


      Veidi oli draamat ka aga siiski mitte liiga palju, teisel poolajal pandi asjad väga kindlalt paika - PÄRNU 8 HULGAS
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        Nagu Tartus karikamängus, ei suudetud ka täna alguses mängu korralikult käima tõmmata. Üsna õnnetu kiire värav. Ent saarlastel oli veel paar sellist poolikut võimalust avapoolajal. Viigivärav rahustas aga maha õnneks ja teine poolaeg kuulus täielikult meile. Vastane mõned korrad üle keskvälja sai, aga see oli ka kõik. Samas vastase ees müts maha, kaitses mängiti ikka üsna korralikult ja väravavaht oli neil täitsa asjalik tüüp. Kindlasti parim sats seni, kes karikas sel aastal vastas olnud. Õnneks füüsiline vorm on madalamate liigade satside omast selgelt üle ja mängu lõpus tehakse asjad klaariks.

        Kommentaar


          Saadeti selline asi

          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Olen kohal nähtavasti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Hellik Vaata postitust
              Saadeti selline asi
              ...
              Mina sellist asja küll kuskilt ei leidnud. Ja otseloomulikult jäävad tee ja pirukad (tasuta sissepääsust rääkimata) minu poolt sellel nädalavahetusel nägemata. Aga igatepidi super, et nii linnavõim kui sponsorid oma olemasolust teada annavad...

              Kommentaar


                Algselt postitas kprsoo Vaata postitust
                Mina sellist asja küll kuskilt ei leidnud. Ja otseloomulikult jäävad tee ja pirukad (tasuta sissepääsust rääkimata) minu poolt sellel nädalavahetusel nägemata. Aga igatepidi super, et nii linnavõim kui sponsorid oma olemasolust teada annavad...
                parem hilja kui mitte kunagi

                Kommentaar


                  einoh miks ma siis pirukaid ja autot ei taha!

                  Kommentaar


                    Einoh, müts maha nende inimeste ees, kes seekord asja ajada viitsisid ja mängu reklaamisid ja korraldusega vaeva nägid. Vahva ju oleks, kui midagi sarnast igal mängul oleks, aga pilvedesse ei maksa muidugi ära tõusta.

                    Mäng oli täna kena. Viimastes mängudes on üldse näidatud palju sujuvamat ja loogilisemat palli liigutamist. Kiidusõnu väärivad paljud, ent kaitseliinis on liidriks Anso ja keskväljal Melts, kelleta ma mängu väga hästi ette ei kujuta. On ka neil vigu ja nõrku kohti, aga nemad seda rongi seal veavad. Ja nooremad on selle rongiga väga hästi kaasa minema hakanud. Kirss on ees väga positiivselt silma hakanud, isegi Könninge on enesekindlam ja julgem kui varem. Aga nagu ma ütlesin, siis väljakul on juba üks meeskond, mitte 11 üksiküritajat.

                    Veel meeldib see, et mängitakse järjest rohkem olukordi, võitlusmomente lõpuni. Siin oli enne suur probleem, kui löödi käega ja jalutati platsil edasi. Praegu tehakse tööd ja ka 3:0 eduseisus ei lastud jalga sirgeks. Meeldiv igatahes. Viimase kolme mängu väravatevahe 15:2 pole ka paha ju

                    Nii et tänud meeskonnale ja jääme lootma, et üleminekumängud seekord positiivsemaid tuuli toovad.

                    Kommentaar


                      Nii et üleminekumängul siis Tammeka II. Vrõnn vrõnn Tartusse.

                      Kas peab paika, et mängud on 13 ja 19.november? Ja kumb kodus alustab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                        Nii et üleminekumängul siis Tammeka II. Vrõnn vrõnn Tartusse.

                        Kas peab paika, et mängud on 13 ja 19.november? Ja kumb kodus alustab?
                        1)Pole ju päris tükk aega vastakuti läinud, seega olete väga oodatud Vaprad Karupojad! Tuleme suure fännipundiga kindlasti ka Pärnu, niiet möllu hakkab siin veel saama!
                        2)Avamäng peetakse esialgse kava kohaselt 13. novembril Tartus ja korduskohtumine 19. novembril Pärnus.

                        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                        Kommentaar


                          Pärnu peaks ikka meistriliigas pallima mitte võitlema ellu jäämise nimel esiliigasse.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            Pärnu peaks ikka meistriliigas pallima mitte võitlema ellu jäämise nimel esiliigasse.
                            money plays
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alehis Vaata postitust
                              money plays
                              Really?

                              Kommentaar


                                Mis money?Paide on kordi väiksem kui Pärnu aga näe on suudetud asi edukalt toimima panna.Eks Paides on linnavõim ka asjast huvitatud ja see on suur pluss .Pärnus vist ikkagi kõige tähtsam võrkpall ja sõudmine.koss vist elab ka peost suhu.Ei kujuta etet mis asi selle pärnu jalka päästaks.Koondise tasemele on sealt kandist ju palju mängijaid tulnud aga nüüd kipub linnameeskond langema II liigasse ja kaob pildilt üldse.Kas üleminekumängudel võib Tartu kasutada ka põhimeeskonna mängijaid?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X