320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nr.8 Vaata postitust
    Üsna hale on pärast sellist mängupilti, tulla siia midagi kohtunike kohta kobisema. Polnud te kummaski mängus kindel esiliiga vääriline meeskond.
    Absoluutselt nõustun väitega, et mängupilt mõlemas kohtumises oli alla igasugust arvestust ning oma mängu tegelikult ei leitudki. Avamängus löömata jäänud võimalused maksid lõpuks kätte. Aga punase kaardi olukord oli siiski piinlik ja paraku ka saatuslik.

    Kommentaar


      Algselt postitas -thierry-
      Mulle on küll Pärnu meeskonnad sümpaatsed olnud, kuid mulle tundub, et just need nooremad fännid kaebavad pidevalt igasuguste kohtunike üle. Küll noorteliigades, küll see aasta esiliigas jne. Aga pole hullu, vähemalt on tänu neile mul nüüd mitmedki võõrad kohtunikud teada.
      No minul tekib küll küsimus, miks pannakse praktiliselt olematu kohtunikustaažiga tüüp nii olulist mängu liputama. Kas novembri alguses siis päriskohtunikke enam võtta polnud.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        mis mõttes olematu staazhiga? herr rahula sai lõpugalal just auhinnatud kui üks aktiivsemaid ja enam mänge teenindanud kohtunikke.

        Kommentaar


          On näha, et Rahulal on tõesti suur tahe, mis on väga mega, aga noh, seda mängu ma küll ei näinud, kuid Hiiul peetud Kalju - Tammeka II ülemineku kohtunike tööd kommenteerisin ma siin foorumis järgnevalt:

          Aa ja kohtunike brigaad oli lausa naljakas, üle pika aja üks kõige sitemaid vilesid, mida ma näinud olen. Mängu tase ületas kohtunike oma mäekõrguselt.

          Kommentaar


            Ega sündimehel Pohlaku tütrega mingit seost pole?

            Kommentaar


              Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
              mis mõttes olematu staazhiga? herr rahula sai lõpugalal just auhinnatud kui üks aktiivsemaid ja enam mänge teenindanud kohtunikke.
              Sina räägid sellest hooajast. Mina räägin üldiselt.

              Rõhutan veel, et ma ei tea tema taset kohtunikuna, kuigi jutte on minuni jõudnud. Ma ei näe siiski põhjust hakata kividega loopima, kuna pole tema kohtunikutööga kokkupuudet olnud. Selleks on siin foorumis (ja ilmselt liiduski) palju targemaid.

              Teatud küsimused siiski tekivad, nagu öeldud.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nr.8 Vaata postitust
                Üsna hale on pärast sellist mängupilti, tulla siia midagi kohtunike kohta kobisema. Polnud te kummaski mängus kindel esiliiga vääriline meeskond.
                Pole siin foorumis ei Tartu meeskonna ega mängijate kohta midagi öelnud. Mis sul nüüd hakkas? Kõik tahavad teada, mis trikiga punane anti. Mis mängupilti puutub, siis esimene mäng pandi teid ju sellise mängupildiga kotti,ainult et kotisuu jäi kinni sidumata. Teine mäng oli kuidas oli. Mina Sinu asemel ei plõksiks ei mängupildist ega esiliiga väärikusest, kui 1,5 tunniga ei suudeta üks mats enamuses esiliiga 8-dale klubile mängust väravat lüüa, vaid hädine pennal 50:50 olukorrast. Ega see suur õnn, millega tuntud moosekant teid kostitas, lõpmatuseni kestma jää. Katsu aru saada, et edaspidi peate 11 vs 11 mängima. AGA EDU ESILIIGAS ! Ja peaaegu oleks unustanud. Kuna sa kõike nii hästi tead, siis äkki räägid, et mis see diil teil selle Rahulaga maksma läks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
                  Ega sündimehel Pohlaku tütrega mingit seost pole?
                  Sündimees on 4 liigas üksi väljakul olles suht rahuldavalt hakkama saanud. Vähemalt meie mänge vilistades.
                  Samas olen näinud ka tema tööd 2 liigas joonel olles ja seal on ta küll natuke saamatu.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuevälja Vaata postitust
                    Pole siin foorumis ei Tartu meeskonna ega mängijate kohta midagi öelnud. Mis sul nüüd hakkas? Kõik tahavad teada, mis trikiga punane anti. Mis mängupilti puutub, siis esimene mäng pandi teid ju sellise mängupildiga kotti,ainult et kotisuu jäi kinni sidumata. Teine mäng oli kuidas oli. Mina Sinu asemel ei plõksiks ei mängupildist ega esiliiga väärikusest, kui 1,5 tunniga ei suudeta üks mats enamuses esiliiga 8-dale klubile mängust väravat lüüa, vaid hädine pennal 50:50 olukorrast. Ega see suur õnn, millega tuntud moosekant teid kostitas, lõpmatuseni kestma jää. Katsu aru saada, et edaspidi peate 11 vs 11 mängima. AGA EDU ESILIIGAS ! Ja peaaegu oleks unustanud. Kuna sa kõike nii hästi tead, siis äkki räägid, et mis see diil teil selle Rahulaga maksma läks?
                    Käisid ikka Tartus mängu vaatamas? Kust see esimeses mängus olev ülekaal kajastus?
                    Võimalusi oli mõlemal sama palju, lihtsalt oli Pärnul rohkem õnne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nr.8 Vaata postitust
                      Käisid ikka Tartus mängu vaatamas? Kust see esimeses mängus olev ülekaal kajastus?
                      Võimalusi oli mõlemal sama palju, lihtsalt oli Pärnul rohkem õnne.
                      Tartusse pole ammu asja olnud. Lugesin soccernet LIVE-st, et teil olevat post paukunud jne. Ja mis õnnesse puutub, siis ära hakka jälle hämama. Kõik ju teavad, kes selle õnne teile õue peale tõi. Aga miks? Vot seda tahaks juba teada.

                      Kommentaar


                        mina näiteks käisin tartus vaatamas. mängupilt oli üsna võrdne, kord domineeris veidi üks, siis jälle teine. pealelööke oli tõesti pärnul rohkem. tammeka puhul tundus et nad tahtsid palliga väravasse kombineerida, peale löödi haruharva. samas enamus pärnu võimalustes olid kontratest.

                        Kommentaar


                          Pisike kokkuvõte ka Pärnu Postimehes:

                          Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri üleminekumängus Tartu Tammeka duubelkoosseisule alla jäänud Pärnu linnameeskond peab järgmisel hooajal pallima teises liigas.

                          Kommentaar


                            Kas Linnameeskonna ja Vändra Vapruse ühinemine ei võiks kõne alla tulla?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas DjalmaSantos Vaata postitust
                              Kas Linnameeskonna ja Vändra Vapruse ühinemine ei võiks kõne alla tulla?
                              Ja mida see huvitav annaks?
                              Minu arvates ainult seda,et "Suur Peeter" sööb algatuseks ära "Väikese Peetri" võileivad ja siis sööb igaüks enda omad ära!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas DjalmaSantos Vaata postitust
                                Kas Linnameeskonna ja Vändra Vapruse ühinemine ei võiks kõne alla tulla?
                                Milleks oleks see vajalik kui Vändra Vapruse tase kui selline käib Linnameeskonnast suure kaarega mööda/üle ?
                                Ei näe reaalselt seda vajalikuks, et "ära rikkuda" järgmine Pärnumaa/Pärnu sats...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X