Eesti - Belgia
Lehekülg 189, kokku 191 EsimeneEsimene ... 89139179185186187188189190191 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 761 kuni 3 780, kokku 3810
    Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

jeesus
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Reservmängija Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma olen suitsetaja ja jätan endale täieliku õiguse otsustada, kus ja millal ma teen suitsu. Aga kui sa istud kuskil baaris terasssil ja naudid oma head vibe, suitsu ja veiniga, ja istuvad need über tegelased" ma vihkan suitsu ja suitsuhaisu" su kõrvale ja hakkavad kommenteerima, " iu, suitsuhais, on vaja suitsetada" jne, siis mul tekib reaalne küsimus.. mida kuradit sa istud mu kõrvale lauda, kui sa näed,et ma teen suitsu. joppvõimatt

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma olen suitsetaja ja jätan endale täieliku õiguse otsustada, kus ja millal ma teen suitsu. Aga kui sa istud kuskil baaris terasssil ja naudid oma head vibe, suitsu ja veiniga, ja istuvad need über tegelased" ma vihkan suitsu ja suitsuhaisu" su kõrvale ja hakkavad kommenteerima, " iu, suitsuhais, on vaja suitsetada" jne, siis mul tekib reaalne küsimus.. mida kuradit sa istud mu kõrvale lauda, kui sa näed,et ma teen suitsu. joppvõimatt
    Et sinu päralt peab olema siis mingi viis lauda või?

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Et sinu päralt peab olema siis mingi viis lauda või?
    Kus sa sellist loogikat välja lasid hetkel? Ma väitsin, et kui ma istun kuskil juba ennist lauas ja teen suitsu ja tulevad tegalased mu kõrvale, kes väidavad ja hakkavad oma " nägusi" tegema, et ala miks ma teen suitsu. Kuule, kui sulle ei meeldi miskit, siis sa ei istu mu kõrvale ju( jah suitsuhais levib ka kaugemale kui viis lauda) aga sa tuled ju teadlikult lauda, kus on suitsetaja, siis väheke oma" õigusi" taga ajada on piinlik.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Ma mõistan küll, mida Sambaz öelda üritab.
    Aga samas ise suitsumehena ma pean ütlema, et Eestis vabaõhukohvikus pläru näkku panek on üsna dick move ka muidugi. Kreekas, Itaalias, üldse lõuna pool - jah, tuld, seal tolereeritakse seda. Siin mitte. Suitsetamine pole sotsiaalselt aktseptaabel tegevus, ma annan karmi nikotiinisõltlasena endale aru sellest ja ei otsi endale õigustusi või kohta kesk mittesuitsetajaid asudes.
    Nefik vaja tüli norida? Ma võib ju enne puhtakopsulisi seal lauas istuda, aga fakti, et minu pläruving nende tervist rikub, see ei muuda.

Ei ole enam kerge suitsetaja olla siin Eestis. Aga (uuesti) mahajätmiseks pole ka piisavalt tugev praegu

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Sambaz ja teised temataolised.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Sambaz ja teised temataolised.
    Täpselt minu mõte. Ja eriti need ahvid, kes enne kuhugi sisenedes tõmbavad meeleheitlikult mahe, viskavad koni maha ja siis lasevad tossu välja siseruumis. Või teevad väliasukse ees suitsu, eriti kui see on keelatud. Tegin pühapäeval trenni ja me pidime niigi umbses ruumis akna kinni panema, sest keegi ei näe oma ninast kaugemale!

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Täpselt minu mõte. Ja eriti need ahvid, kes enne kuhugi sisenedes tõmbavad meeleheitlikult mahe, viskavad koni maha ja siis lasevad tossu välja siseruumis. Või teevad väliasukse ees suitsu, eriti kui see on keelatud. Tegin pühapäeval trenni ja me pidime niigi umbses ruumis akna kinni panema, sest keegi ei näe oma ninast kaugemale!
    Sa ilmselt ei saanud mu virinast üldse aru, ma ei väitnud kuskil, et mul jääb mingit õigust üle, kuna ma olen suitsetaja. Ma väitsin, et pole vaja istuda kuskile suitsetaja lauda ja teha sellepeale mingeid kommentaare ja nägusi, sest valik, oli vaba, sama vaba, kui ma ei istu lauda terassil, kui ma näen, et seal on väiksed lapsed ees(näiteks)

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Sa ilmselt ei saanud mu virinast üldse aru, ma ei väitnud kuskil, et mul jääb mingit õigust üle, kuna ma olen suitsetaja. Ma väitsin, et pole vaja istuda kuskile suitsetaja lauda ja teha sellepeale mingeid kommentaare ja nägusi, sest valik, oli vaba, sama vaba, kui ma ei istu lauda terassil, kui ma näen, et seal on väiksed lapsed ees(näiteks)
    Sa ei pannud ju lauda vaid kogu terrassi kinni.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

ah ärge virgiinistuge. igasugused võitlevad moraali-, õiglus- ja (võrd)õigussõdalased nii siin kui ka mujal ajavad närvi. raadiosse on praegu üks pärisvirgiin lahti lastud. eile oli seal ka mingi jaur, mille teema praegu ei meenu. ilm on ilus, elu on zenn.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas El President Vaata postitust
    raadiosse on praegu üks pärisvirgiin lahti lastud. .
    Mina?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mina?
    sa defineerid ennast nii?

otse-eetris oli just keegi aasta üksikema valimise agitaator. ei viitsinud pikemalt kuulata.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Ehk kas Sinu point in general on, et "a nahhui nad tulid terassile, mina olin enne siin ja seega kui neile ei meeldi, siis nad ei pea siia tulema"? Ma saaksin sellest pointist aru siis kui oleks olemas 2 erinevat terassi - üks suitsetajatele ja teine mittesuitsetajatele. Siis oleks suitsetajate terassile minek ja seal suitsetajate kallal vingumine kahtlemata nõme.

Aga sinu kirjeldusest jääb mulje, et
    - oli 1 terass
    - inimesed otsustasid sinna tulla
    - sa olid juba enne seal
    - tegid suitsu
    - inimestele ei meeldinud suitsuhais
    - sinu takeaway oli, et "miks nad tulid terassile, kui nägid et ma suitsetasin"

Sellisel juhul ma pean Sind kurvastama, nad tulid terassile ehk sellel põhjusel, et neile meeldib oluliselt rohkem istuda terassil. Selle koha külastajatena on neil see õigus. See, et sa seal enne juhtusid olema ei anna sulle õigust neilt nende õigust terassi (ilma suitsuhaisuta) nautida ära võtta.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma sain küll düüdist nii aru, et rohkete vabade laudade olemasolul istuvad inimesed ikka talle kõrvallauda (kuigi näevad, et seal inimene suitsetab) ja siis tõmmatakse ving peale. Selle asemel, et koheselt mõnda muusse lauda istuda.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ehk kas Sinu point in general on, et "a nahhui nad tulid terassile, mina olin enne siin ja seega kui neile ei meeldi, siis nad ei pea siia tulema"? Ma saaksin sellest pointist aru siis kui oleks olemas 2 erinevat terassi - üks suitsetajatele ja teine mittesuitsetajatele. Siis oleks suitsetajate terassile minek ja seal suitsetajate kallal vingumine kahtlemata nõme.

Aga sinu kirjeldusest jääb mulje, et
    - oli 1 terass
    - inimesed otsustasid sinna tulla
    - sa olid juba enne seal
    - tegid suitsu
    - inimestele ei meeldinud suitsuhais
    - sinu takeaway oli, et "miks nad tulid terassile, kui nägid et ma suitsetasin"

Sellisel juhul ma pean Sind kurvastama, nad tulid terassile ehk sellel põhjusel, et neile meeldib oluliselt rohkem istuda terassil. Selle koha külastajatena on neil see õigus. See, et sa seal enne juhtusid olema ei anna sulle õigust neilt nende õigust terassi (ilma suitsuhaisuta) nautida ära võtta.
    Ei, sa eksid. nagu Marek siin juba ennist väitis, et meil siin riigis jääb ja on " süüliseks" alati suitsetaja. Omata mingit tähtust, kes tuli enne ja kes mitte. Mu seisukoht oli pigem järgmine, kui ma istun kuskil lauda( oletame, et laud on 3 inimesele) ülejäänud terrrrasss on juba täis, siis mul kui suitsetajal peaks peaks olema" kohustus" juba lahkuda kuna kedagi häirib suitsuhais ja ma peaks lahkuma sealt? Piinlikult ebameeldib mulje jääks ja esiteks, kas mitte laud, ei ole laua õigus? Kui mina olin seal esimesena ja vastavas kohvikus/baaris ei ole välja toodud silti, et ala, suitsetada ei tohi, siis ma peaks ikka lahkuma? nagu what?

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ja ülidselt on see (vähemalt minu kogemusel) ühe kitsa inimgrupi mure. Ehk on alati mingite 20-40 aastaste kontorimimmide seltskond, kus üks on eeldatavasti turundaja, üks müügiesindaja ja üks õnnetuke sekret...khmm...büroojuht, kellel kõigil on selline enamvähem okei mees, näevad ise oma sirgendatud juuste ja tunnise sättimise järel enamvähem okeid välja, lapsi enamasti veel pole, aga on laenuga korter, saavad 2 korda aastas Türgis käia ja siis on meri kollektiivselt põlvini. Kui on vaiksem kontsert, siis on vaja muidugi terve aeg omavahel üle saali jaurata- isegi kui palud viisakalt neid natuke vaiksemaks võtta. Kui käiakse väljas söömas, siis on muidugi toit alati pask, teenindus pask ja kõik muu pask. Põhiline jututeema on muidugi see, et kuidas mingid teised sõbrannad (keda hetkel kohal pole) on tegelikult ikka nõmedad*. Ühesõnaga mingi pidev otsimine käib, et kus ja kelle kallal vinguda saaks. Sestap ka loogiline, et kui keegi peakski kuskil kõrvallauas suitsu tegema, siis selle asemel, et ilusti paluda mujal suitsetada on vaja koheselt mingi vinguviiul välja tõmmata.

Ülejäänud Eesti inimesed on enamasti tsillid, suudavad normaalselt suhelda ja käivad väljas rohkem elamusi saamas, mitte ennast näitamas ja probleeme otsimas.

* vaatlused põhinevad neil hetkil, kui olen käinud väliterassidel raamatut lugemas ja siis vahepeal olen teinud natuke inimvaatlust vahele.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Ei, sa eksid. nagu Marek siin juba ennist väitis, et meil siin riigis jääb ja on " süüliseks" alati suitsetaja. Omata mingit tähtust, kes tuli enne ja kes mitte. Mu seisukoht oli pigem järgmine, kui ma istun kuskil lauda( oletame, et laud on 3 inimesele) ülejäänud terrrrasss on juba täis, siis mul kui suitsetajal peaks peaks olema" kohustus" juba lahkuda kuna kedagi häirib suitsuhais ja ma peaks lahkuma sealt? Piinlikult ebameeldib mulje jääks ja esiteks, kas mitte laud, ei ole laua õigus? Kui mina olin seal esimesena ja vastavas kohvikus/baaris ei ole välja toodud silti, et ala, suitsetada ei tohi, siis ma peaks ikka lahkuma? nagu what?
    See, kes oli enne ei olegi tegelikult oluline. Kas see kui ma olen enne seal, tähendab et ma võin enda telefoni välja võtta ja panna ülivaljult enda mingi raskerocki käima ning pärast igale terassile tulijale fakki näidata kui ta tuleks midagi ütlema? Sellepärast et ma olin esimene või siis "laual on laua õigus"? Ei ole nii. Suitsetamine on midagi mis teisi (objektiivsel põhjusel, ehk passiivne suitsetamine) häirib ja seega muidugi ongi "süüline" suitsetaja - tema on see kes teisi segab. See mis ajal ta seal on (olgu ta või samal terassil sündinud ja kasvanud) on täiesti ebaoluline.

Kui pidasid silmas seda, mida teised (sh Eika eelnenud postituses) on välja pakkunud võimalusena (aga nagu ma aru sain, mille Sa ise ennist kõrvale heitsid), et tühjale terassile kus istusid sina ja suitsetasid tuli mingi seltskond, istus kõrvallauda (selmet istuda 5 või 6 lauda edasi kus suitsuhais ja suits ise nendeni jõudnud poleks) ja hakkas siis virisema samas kui olnuks lihtsalt võimalik kaugemale istuda - selline variant oleks nõme tõesti ja siis oleks minu silmis õigus Sinu poolel.

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Kui sa oled kohas kus on lauapeal tuhatoosid ja võib teha suitsu ... siis on Sambazi point ju õige. Miks tulla, istuda lähedale ja siis viriseda?
    Victoria Concordia Crescit

U21 Kasutaja z3ro avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Terrass*

Algupärane

See mootorratturist debiilik ja tema õigustajad.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud