Lehekülg 206, kokku 207 EsimeneEsimene ... 106156196202203204205206207 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 101 kuni 4 120, kokku 4137
    Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Virgiinilased kes tõsimeeli leiavad, et valged ja mehed on kõiges süüdi ja üldse kõik, kes nende haiget maailmavaadet ei jaga.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Veganid kes soiuvad, et vaid nende valitud toitumine on see ainuõige! Inimesed kes lilladele mingeid perekondlikeõigusi taga ajavad. Mugulaste pooldajad, kelle jaoks on need sitahunnikud armsad ,hellad ja head. Sossinovski, kes keelaks kõik asjad meie riigis ära.
    Jüri Ratas on lihtsalt kloun. Muu vist on veel suht talutav
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Meeskonnaliige Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Virgiinilased kes tõsimeeli leiavad, et valged ja mehed on kõiges süüdi ja üldse kõik, kes nende haiget maailmavaadet ei jaga.
    sealne diskussioon getterjaani musta näo üle vääris küll lugemist. Vähemalt sai teada kustkohast see meediajaburdus alguse sai

Algupärane

Taksojuht kes eile mu naist koju tuues sõitis ülevõrdsete teede rist täiega ja ütles, et see on kokkuleppeline reegel.
    I didn't say it was your fault. I said I was going to blame it on you.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budu Vaata postitust
    Veganid kes soiuvad, et vaid nende valitud toitumine on see ainuõige! Inimesed kes lilladele mingeid perekondlikeõigusi taga ajavad. Mugulaste pooldajad, kelle jaoks on need sitahunnikud armsad ,hellad ja head. Sossinovski, kes keelaks kõik asjad meie riigis ära.
    Jüri Ratas on lihtsalt kloun. Muu vist on veel suht talutav
    Kes neid perekondlike õigusi lilladele soovib?
    Kooseluseadus loob kooselu registreerimiseks alternatiivse võimaluse abielule.
    Mis puudutab rohkem ikka Eestis elavaid heterosid, sest Eestis me kirikust ja usust üleliia palju ei arva.
    Rääkidest gaydest, siis minu pärast võiks neid rohkem olla. Miks? Rohkem vabu naisi
    Ja kui Juku ja Mati ei saa oma kooselu registreerida, siis Juku ei ütle, et persse kah (mida ta vahel muidu ka õelda võib) ja läheb teeb Jutale tite ning Eesti sugu kestab veel tuhat aastat. Nii need asjad kahjuks ei toimi.

Meil on siin riigis palju olulisemaid teemasid millele keskenduda, paraku tegeletakse mingite pseudoprobleemidega.

Mugulaste pooldajad?
    Milleks minna äärmusesse ja halvustada?
    Ilmselt on nii vastastel, kui ka mõistliku pagulaspoliitika pooldajatel sama eesmärk, et Eestis oleks hea elada.
    Nii nagu pole kõik EKRE liikmed mehelaadsed naistepeksjatest natsid, nii pole ka kõik ideoloogiliselt poliitilisel teljel vasakul asuvad kommunistid. Kõrini juba sellest pidevast vastandamisest.

Sa ei pea minuga nõustuma aga elu ei koosne ainult äärmustest

*Ratas on selgrootu käpik küll.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Rääkidest gaydest, siis minu pärast võiks neid rohkem olla. Miks? Rohkem vabu naisi
    Ei ole ju, need juurde tekkivad vabad naised on samuti gayd.
    BVB - Pärnu

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Ei ole ju, need juurde tekkivad vabad naised on samuti gayd.
    Ma võin nüüd eksida aga naiste puhul on ikka rohkem neid, kes end biseksuaaliseks peavad, kui et ainult gaydeks.
    Oled sa näinud, millised on ühed õiged lesbid kuskil gaybaaris? Üldse mitte sellised nagu meile püütakse filmides näidata. Lühikesed poisipeaga masad

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kes neid perekondlike õigusi lilladele soovib?
    Kooseluseadus loob kooselu registreerimiseks alternatiivse võimaluse abielule.
    Mis puudutab rohkem ikka Eestis elavaid heterosid, sest Eestis me kirikust ja usust üleliia palju ei arva.
    Ja kui Juku ja Mati ei saa oma kooselu registreerida, siis Juku ei ütle, et persse kah (mida ta vahel muidu ka õelda võib) ja läheb teeb Jutale tite ning Eesti sugu kestab veel tuhat aastat. Nii need asjad kahjuks ei toimi.

Meil on siin riigis palju olulisemaid teemasid millele keskenduda, paraku tegeletakse mingite pseudoprobleemidega.

Mugulaste pooldajad?
    Milleks minna äärmusesse ja halvustada?
    Ilmselt on nii vastastel, kui ka mõistliku pagulaspoliitika pooldajatel sama eesmärk, et Eestis oleks hea elada.
    Nii nagu pole kõik EKRE liikmed mehelaadsed naistepeksjatest natsid, nii pole ka kõik ideoloogiliselt poliitilisel teljel vasakul asuvad kommunistid. Kõrini juba sellest pidevast vastandamisest.

Sa ei pea minuga nõustuma aga elu ei koosne ainult äärmustest

*Ratas on selgrootu käpik küll.
    Viimastel andmetel on Eestis naisi 60 tuhat rohkem, kui mehi! Ehk juba hetkel on turul ülepakkumine . Aga no ja kuna mingi osa mehemoodi olevusi on pededeks hakanud, siis on ikka sul panemise materiali küllaga
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Viimastel andmetel on Eestis naisi 60 tuhat rohkem, kui mehi! Ehk juba hetkel on turul ülepakkumine . Aga no ja kuna mingi osa mehemoodi olevusi on pededeks hakanud, siis on ikka sul panemise materiali küllaga
    Eestis on rohkem vanu naisi.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Eks ikka jätkub ja tuleb arvesse võtta, et ma pole traditsiooniliselt ilus mees aga minu õnneks peab vastassugupool mind tihti karismaatiliseks, seega patt oleks kurta.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Üksikud seeniorid tõesti mõjutavad seda oluliselt.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Ma võin nüüd eksida aga naiste puhul on ikka rohkem neid, kes end biseksuaaliseks peavad, kui et ainult gaydeks.
    Oled sa näinud, millised on ühed õiged lesbid kuskil gaybaaris? Üldse mitte sellised nagu meile püütakse filmides näidata. Lühikesed poisipeaga masad
    Steitment oli, "Rääkidest gaydest, siis minu pärast võiks neid rohkem olla", mitte bi-sid?
    BVB - Pärnu

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Steitment oli, "Rääkidest gaydest, siis minu pärast võiks neid rohkem olla", mitte bi-sid?
    Vabandus, kui segaselt selgitasin.
    Gay naisi on nagunii oluliselt vähem ja enamasti pole nad ka minu tass teed.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ära suru oma standardeid peale. Talle võivad vanad meeldida.
    I didn't say it was your fault. I said I was going to blame it on you.

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Gay naisi on nagunii oluliselt vähem ...
    Mingi uuring seda toetab ka või ise mõtlesid välja?
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

/troll

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Mingi uuring seda toetab ka või ise mõtlesid välja?
    Meelevaldne järeldus visuaalsel vaatlusel: gaydele suunatud üritused (peod), mitte paraad, sest seal niisama toetajaid kah.
    Muide sel teemal pole ühtegi uuringut, mida erinevad asjatundjad ühiselt aksepteeriksid, sest vastuolu erinevate küsitluste/uuringute vahel on liiga suur. Näieks kipuvad just naised ankeete täites ennast märkima bi-ks, kuigi ehk kunagi ülikoolis korra joogisena sõbrannat on ainult suudelnud.

Päris esimene töö ülikooli kõrvalt oli baaris Angel, olin baarmen (enamus kolleege olid heterod) seal paar aastat.

Meeskonnaliige Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Meelevaldne järeldus visuaalsel vaatlusel: gaydele suunatud üritused (peod), mitte paraad, sest seal niisama toetajaid kah.
    Muide sel teemal pole ühtegi uuringut, mida erinevad asjatundjad ühiselt aksepteeriksid, sest vastuolu erinevate küsitluste/uuringute vahel on liiga suur. Näieks kipuvad just naised ankeete täites ennast märkima bi-ks, kuigi ehk kunagi ülikoolis korra joogisena sõbrannat on ainult suudelnud.

Päris esimene töö ülikooli kõrvalt oli baaris Angel, olin baarmen (enamus kolleege olid heterod) seal paar aastat.
    No mis siin salata, angeli peod olid legendaarselt ägedad, linna parimaid peod kindlasti.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    No mis siin salata, angeli peod olid legendaarselt ägedad, linna parimaid peod kindlasti.
    Olid tõesti, polnud mingeid armani särkidega ahve ja palju kauneid naisi, kes just selle pärast sinna sattusid, et suvalisi jõmme sisse reeglina ei lastud. Söögid olid ka kohvikus head ja metsikult teenis jootraha.

Mäletan selgelt oma esimest proovipäeva.
    Kohe esimene klient oli tuntud saatejuht, kes püüdis mind provotseerida, et näha mist masti noormehega on tegu.

Klient: "Ahahhh, siuke noormees siis... näita nokut"
    Mina: "Vabandage härra, magustoidud on menüü lõpus"
    Klient: "Aga ma tahan nokut näha"
    Mina "Eks ikka soovitakse seda mida pole ammu nähtud aga meil on tualetis peeglid ja võite sealt ennast tunde imetleda, juhul kui see muidugi teisi ei häiri"

Juhataja olukorda eemalt jälgides pidi kohvi kurku tõmbama suurest naerust.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Teemasse tagasi tulles ja vabandust, et teemat natukene solkisin.

See ajab küll närvi.
    Vandaalid sodisid Elroni rongi, määritud ühissõiduk eemaldati liinilt

Meeskonnaliige Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Teemasse tagasi tulles ja vabandust, et teemat natukene solkisin.

See ajab küll närvi.
    Vandaalid sodisid Elroni rongi, määritud ühissõiduk eemaldati liinilt
    Sellega tuleb mul üks lugu meelde, 6-7 aastat tagasi kui oli korteriühistu koosolek ja teemaks oli majavärvimine jne, siis ma pakkusin välja, et aga teeme hoopis majaseinale uhke ja ilusa maalingu, kaunistaks nii maja kui ka linnapilti. 10st tegelasest 9 vaatasid mind nagu tulnukat ja üks mutikene lausis" pole vaja sellist pätiasja, me oleme ikka viisakad inimesed" ehk mis ma öelda tahan, et ägedalt tehtud kunstiteosed toovad palju särtsu juurde linnapildile, aga tõsi, rongide sõdimine on liiga ülbe, liiga nahaalne ja ei tolereeeri seda.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud