320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    no normaalne ka, et pärast Malcomi varastamist usaldus kadudnud on.
    Vat see on kvaliteetne huumor (siiralt)

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      no normaalne ka, et pärast Malcomi varastamist usaldus kadudnud on.
      Mis varastamist?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        no normaalne ka, et pärast Malcomi varastamist usaldus kadudnud on.
        10/10

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Seda muidugi, kuigi minu poeskäik on tavaliselt korra nädalas ja tervele perele ja suve jooksul on juba 2 korda rõõmustanud "ostukontroll", ehk siis korralikult enda kottidesse laotud asjad peab kõik uuesti välja kiskuma jne. Tüütu.
          Kas mitte suurema koguse puhul ei kontrollita juhuslikult kolme või viit toodet?

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            no normaalne ka, et pärast Malcomi varastamist usaldus kadudnud on.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Kas mitte suurema koguse puhul ei kontrollita juhuslikult kolme või viit toodet?
              On mõlemat.
              Nii 3-5 toodet, kui ka kogu ostukorvi kontroll.
              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                no normaalne ka, et pärast Malcomi varastamist usaldus kadudnud on.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Mul hakati paari kuu eest kõrvalkrundile maja ehitama. Tore ju, kui linn kasvab, sest muidu tuleb Ülemiste vanake, aga kahjuks on tegu erakordselt töökate ehitusmeestega, kes erinevalt Gonsiori tänava meestest hiilgavad töötahte ja punktuaalsusega. See tähendab seda, et iga tööpäev pannakse punkt kell 7 suured vasarad, löökdrellid ja kreissaed huugama. Nädalavahetusel on veidi rahulikum, sest siis lüüakse tööpõld õitsele punkt kell 8. See on isegi nii täpne, et nad ilmselt loevad "kolm, kaks, üks ja PÕRRKOLKSPÕÕRRRRRR". Lisaks sellele tõmmatakse käima mingi vene-ukrainakeelne raadiojaam, mis siis sinna kõigele rütmi annab.
                  Kell seitse ärkamises polegi kõige suurem mure, sest hommikud on valged ja üleüldse, kuid mõnel päeval on veidi halb. Eile näiteks käisin Liverpooli mängu kommenteerimas ja kuna pärast mängu kohe und ei tule, siis vaatasin ära "Nimed marmortahvlil" need osad, mida ma veel näinud polnud ehk suurema osa filmist.
                  Ka see poleks õudne, kui tööindu oleks rahuldama hakatud kell 7, aga see-eest oldi sel korral nii osavad, et esimestena tööle saabunud ehitajad tõmbasid ehitusplatsil alarmi huugama ja nii sai seitsmest rõõmsalt kell 6.
                  Ehk firma Mitt & Perlebach, minge v*ttu oma ultratöökate ja ultrakobade ehitusmeestega.

                  Kommentaar


                    Saada MTA peale, et kas ikka tööloaga ukrainlased.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      ma hakatud kell 7, aga see-eest oldi sel korral nii osavad, et esimestena tööle saabunud ehitajad tõmbasid ehitusplatsil alarmi huugama ja nii sai seitsmest rõõmsalt kell 6.
                      Ehk firma Mitt & Perlebach, minge v*ttu oma ultratöökate ja ultrakobade ehitusmeestega.
                      Kell 6 saab Mupo tulla (hahahaha nagu nad tuleksid ka eks) ja korrarikumise registreerida. Kell 7 ei saa nad enam mitte midagi teha sest siis lõppeb öörahu. Olen sama asja läbi elanud. Lisaks veel selle, kus öösel transporditakse suuri veoseid. Põhiline pain on nii kaua kuni karp püsti saadakse peale seda läheb lahedamaks.

                      Kommentaar


                        Mul hakati paari kuu eest kõrvalkrundile maja ehitama. Tore ju, kui linn kasvab, sest muidu tuleb Ülemiste vanake, aga kahjuks on tegu erakordselt töökate ehitusmeestega, kes erinevalt Gonsiori tänava meestest hiilgavad töötahte ja punktuaalsusega. See tähendab seda, et iga tööpäev pannakse punkt kell 7 suured vasarad, löökdrellid ja kreissaed huugama. Nädalavahetusel on veidi rahulikum, sest siis lüüakse tööpõld õitsele punkt kell 8. See on isegi nii täpne, et nad ilmselt loevad "kolm, kaks, üks ja PÕRRKOLKSPÕÕRRRRRR".
                        7-8 aastat tagasi ehitati kusagile Uus-Tatari ja Ravi tänava nurgale samuti elumaja (mainin asukohta seetõttu, et sa vist umbes sel ajal või pisut hiljem elasid sealkandis, äkki isegi samas majas või täpselt kõrval). Ühel nädalavahetusel ärkasin selle peale, et objektil pandi kell 7 samuti masinad huugama (nädalavatusel kehtib vist öörahu kella kaheksani). Siis tekkis korraks vaikus ja kuulsin stseeni nagu mingist filmist - keegi naisterahvas röökis hüsteeriliselt aknast, et kuradi värdjad, kas te öörahust olete midagi kuulnud, kas ma kutsun politsei?! Ja oligi haudvaikus üle tunni aja, isegi mitte kell 8 vaid oma pool tundi hiljem alustati tööga uuesti.

                        Aga see sigadus mis toimub nt Gonsiori tänaval või Tammsaare pargis, on teine ja veel hullem äärmus. Kui mõne aasta eest keset kõige kibedamat turismihooaega kaevati üles terve Harju tänav, kirjutas Andrus Kivirähk tabavalt: Vaene Harju tänav, millel polnud ühtegi silmaga nähtavat viga, kaevati üles turismihooaja kõrgpunktis ja nii ta nüüd seisab, takistades inimeste liikumist ning viies meeleheitele kohalikke söögikohti, mille ukseesine on halastamatult üles songitud ja mis seetõttu võivad terve suvehooaja korstnasse kirjutada. Ja käiks siis seal mingi töö, mis annaks põhjust loota, et varem või hiljem remondiga ühele poole saadakse. Ei, kus sa sellega! Nii palju, kui mina olen näinud, viibib objektil tavaliselt ainult üks töömees, kes istub kraavi põhjas ja suitsetab. Valimised on ju alles oktoobris, küll selleks ajaks valmis saadakse, kiiret pole. Senikaua võivad inimesed vanalinnas käia katuseid mööda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          7-8 aastat tagasi ehitati kusagile Uus-Tatari ja Ravi tänava nurgale samuti elumaja (mainin asukohta seetõttu, et sa vist umbes sel ajal või pisut hiljem elasid sealkandis, äkki isegi samas majas või täpselt kõrval). Ühel nädalavahetusel ärkasin selle peale, et objektil pandi kell 7 samuti masinad huugama. Siis tekkis korraks vaikus ja kuulsin stseeni nagu mingist filmist - keegi naisterahvas röökis hüsteeriliselt aknast, et kuradi värdjad, kas te öörahust olete midagi kuulnud, kas ma kutsun politsei?! Ja oligi haudvaikus üle tunni aja, isegi mitte kell 8 vaid oma pool tundi hiljem alustati tööga uuesti.
                          Noh, mis sa neile ukrainlastele ikka karjud. "Krõm naš" või midagi?

                          Kommentaar


                            Sõltub jah vist nende täpsemast päritolukohast, kas karjuda Krõm naš või Slava Ukrainu.

                            Kommentaar


                              Ütle rahulikult, et kutsud politsei. Kui tegu ukrainlastega, siis jooksevad kõik mõneks ajaks peitu ära.

                              Kommentaar


                                Mul mõned aastad tagasi tehti teeremonti akna taga nädal aega igal öösel umbes kell 1-5. Väga äge oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X