320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ei, absoluutselt mitte, nüüd sa veidi said valesti aru minust. Ma pidasin silmas olukorda, kas süürias siia tulevad tegelased ei ole sama võrdväärsed Kalevipoegade või arbuuse korjavate eestlastega seal känguru maal? Kas nad mõlemad ei aja taga paremat majanduslikku olukorda oma perele/naisele/ja nii edasi? Kas Soome kalevipoeg ei ole võrdväärdne Süüria Kalevipojaga? Kui ei, siis määra mind ümber.
    Päris kindlasti ei ole sama võrdväärsed.
    Süüria põgenik soomes on midagi muud kui eestlane soomes. Kultuuriline, keeleline, pere-/sugukondlik ja veel palju muid erinevusi on. Kas Sinu arvates neid erinevusi pole olemas? Või nad ei takista teise ühiskonda sisse elamast?

    Süüria põgenikku soomes võrdleks pigem eestlasest pagulasega näiteks kuskil jordaanias.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Ja koli eestist ära, austraalias pole nii nõmedad kommipakendid! Nasfal kolis ja ta on rahul.
      Täitsa õige, aga ma ei ela jätkuvalt Austraalias

      Kommentaar


        Lätis ?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Lätis ?
          Moldovas

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Moldovas
            Eestlasest kohalik prügipõletaja ?

            Kommentaar


              Aus koht elamiseks, Nasfal . Seal vähemalt poliitikud ei varja ega valeta, et röövivad rahvalt viimast!
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Seal öeldakse ausalt välja, et varastatakse riigi tagant?

                Kommentaar


                  Kui teed neti teel mingile Eesti firmale tööd ja teenid nt. keskmist palka, siis Moldova võib isegi adekvaatne koht elamiseks olla, sellise palgaga saab vist end lausa rikkurina seal tunda.

                  Kommentaar


                    Mu krediitkaardi arve. Ei tea kas sa nutta või naerda, aga pole 14 poundist õllet kunagigi joonud. Päris sitt oli ka, kuradi London.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Mu krediitkaardi arve. Ei tea kas sa nutta või naerda, aga pole 14 poundist õllet kunagigi joonud. Päris sitt oli ka, kuradi London.
                      Londonis on väga ässasid pubisid, ka väga hea atmosfääri, väärt õlle ja mitte nii kallite hindadega.
                      Aga siiski:
                      "Loll um tuu, kes Wetherspoons'i ei leia" - Sõmerpalu, u. 1892.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Mu krediitkaardi arve. Ei tea kas sa nutta või naerda, aga pole 14 poundist õllet kunagigi joonud. Päris sitt oli ka, kuradi London.
                        Nüüd tuleb kerge sms-laen eluasemekulude katmiseks?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Nüüd tuleb kerge sms-laen eluasemekulude katmiseks?
                          Oi majanduspagulane nasfal mõnitmas lihtsaid eesti inimesi jälle. Ja ei võtnud, rahaboss siberist täitsa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Oi majanduspagulane nasfal mõnitmas lihtsaid eesti inimesi jälle. Ja ei võtnud, rahaboss siberist täitsa.
                            Kui Siberist, siis ka majanduspagulane ju. Muidu nasfal ei lähe teise riiki paremat elu otsima, riik kus on parem elu otsib nasfalit. Aitäh!

                            Kommentaar


                              Inimesed, kes kasutavad sõnu nagu ketasgolf ja püstijalakomöödia. Ning need, kes on kõigest šokeeritud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Mu krediitkaardi arve. Ei tea kas sa nutta või naerda, aga pole 14 poundist õllet kunagigi joonud. Päris sitt oli ka, kuradi London.
                                Ega sul mu uudishimu rahulduseks selle koha tripadvisorit vms pole visata?

                                'No one here is making anyone buy any beer but if you can afford it and want to then go ahead because it’s a smashing pint,' say distributors
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X