320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kurat, sa ju kirjutad neid ise?

    Kommentaar


      Ajab veits närvi, kui autoga sõites hakkab raadioreklaam väga realistlikult kõlava autosignaaliga ja ma pean seetõttu ehmatusest peeglisse vaatama.

      Kommentaar


        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
        Ajab veits närvi, kui autoga sõites hakkab raadioreklaam väga realistlikult kõlava autosignaaliga ja ma pean seetõttu ehmatusest peeglisse vaatama.
        nõus absoluutselt.

        Kommentaar


          you-know-what-7n98fa.jpg

          klassikaline teema

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Ma olen siin muidu aastast 1970, kuigi esimese posti tegin 2008.
            Need aastad 70-08 olid sinupoolt kordades kvaliteetsemad kui 08-18. Nagu laulusõnadki ütlevad “ kõik oleks võinud jäädagi nii “.

            Kommentaar


              Inimesed, kes sotsiaalmeedias ilma üle kurdavad. Minge ausalt perse. Pmst mingi 2 kuud on olnud ideaalsed ilmad. Üks päev sajab vihma (mida on loodusele meeletult vaja hetkel) ja kohe hakkab tulema postitusi stiilis "Mis ilm see on?!?" "Mis pask see nüüd on?!". Minge m*nni. Block ja delete.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Inimesed, kes sotsiaalmeedias ilma üle kurdavad. Minge ausalt perse. Pmst mingi 2 kuud on olnud ideaalsed ilmad. Üks päev sajab vihma (mida on loodusele meeletult vaja hetkel) ja kohe hakkab tulema postitusi stiilis "Mis ilm see on?!?" "Mis pask see nüüd on?!". Minge m*nni. Block ja delete.
                äkki on irooniaga?
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Inimesed, kes sotsiaalmeedias ilma üle kurdavad. Minge ausalt perse. Pmst mingi 2 kuud on olnud ideaalsed ilmad. Üks päev sajab vihma (mida on loodusele meeletult vaja hetkel) ja kohe hakkab tulema postitusi stiilis "Mis ilm see on?!?" "Mis pask see nüüd on?!". Minge m*nni. Block ja delete.
                  Tõsiselt oli selliseid ?
                  Veidi raske uskuda lausa.

                  Kommentaar


                    Inimeste julmus käib jubedalt närvidele. Esmalt surnuks tallutud varesed Tartus, siis õnnetud luigepojad Paljassaares, siis Hallike, siis Komissar Rex. Rääkimata kõigist neist vaestest loomakestest, kes täna-homme külmetavate eestlaste poolt ära süüakse. Ja nüüd siis selline video. Südantlõhestav. Kuidas saab kassi niimoodi kiusata?

                    Kommentaar


                      Meil siin nähakse kurja vaeva metsatulekahjude kustutamisega, aga ERR jm eesti meedia vaikib samal ajal täiesti palestiinlaste uuest terrorismiliigist - põlevate tuulelohedega üritatakse põlema panna Iisreali Gaza äärseid põlde ja metsi, kohati üsna edukalt.

                      Ja veel - Palestiina tahab olla päris omaette riik, aga miks palestiinlaste piirivalve ei takista kuidagi üle Gaza piiri Iisrealisse tungivaid demonstrante? Miks Eesti toetab riike kes isegi ei soovi omaenda riigi piire valvata? Äkki mõni julgem ajakirjanik küsiks meie välisministri käest.
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        See, et ERR lehel hetkel jalkat ei näe, annab tõrget
                        Ma ainus selle murega?
                        FC Bayern München!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RR9 Vaata postitust
                          See, et ERR lehel hetkel jalkat ei näe, annab tõrget
                          Ma ainus selle murega?
                          Ma ei tea, kas ainus, aga huvipärast just vaatasin ja mul töötab õlitatult.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Automüüjad. Viisaka inimesena teen ikka enne natukene eeltööd ka mida osta tahaks, valikud langenud sellistele markidele ja mudelitele jne. Ja siis kui kodulehel teed broneeringu test sõidu peale siis tuleb vastus, et kle meil sellist autot üldse demona ei ole, a tule teeme sellega. Türrr, see mida sa mulle pakud on ju mingi totaalselt teine masin?! Nii käibki meil uute autode müük või`?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Automüüjad. Viisaka inimesena teen ikka enne natukene eeltööd ka mida osta tahaks, valikud langenud sellistele markidele ja mudelitele jne. Ja siis kui kodulehel teed broneeringu test sõidu peale siis tuleb vastus, et kle meil sellist autot üldse demona ei ole, a tule teeme sellega. Türrr, see mida sa mulle pakud on ju mingi totaalselt teine masin?! Nii käibki meil uute autode müük või`?
                              a mind ajab naerma (natukene närvi ka, et inimesed nii rumalad on), et inimesed autosid uuena ostavad. Kui nii palju raha üle on, siis soovitaks pigem ühe osa annetada kuhugi ja ülejäänu eest osta kõvasti parem kasutatud auto.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                a mind ajab naerma (natukene närvi ka, et inimesed nii rumalad on), et inimesed autosid uuena ostavad. Kui nii palju raha üle on, siis soovitaks pigem ühe osa annetada kuhugi ja ülejäänu eest osta kõvasti parem kasutatud auto.
                                See nüüd on küll puhas kadedus.
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X