320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Soccernet.ee, welcome to Sambaz.

    edit: wait, who the fuck is Sambaz?
    Klassika. Eks ta ole paras turundusnipp jah, kuigi need ütlemised sobivad siiski ainult sellele iirlasele, kellele sa vihjasid.

    Kommentaar


      No see kui EKRE ajab muidu reaalsuskauget jama, mis ainult maailma toimimisest mittearusaavaid inimesi kõnetab on juba niigi tüütu. Aga see kuidas pidevalt tahetakse lõhkuda ja kahtluse alla seada Eesti õigusriiki on lausa äärmiselt tülgastav.

      Lühikokkuvõte on see, et "Kuna kohtus protsessid kestavad kaua ja kõik asjad ei lange meie kasuks ja üleüldse võivad õiguskulud kõrgeks osutuda - järelikult on nad kallutatud. Teeme reformi ja siis hakkavad kõik (meile vajalikud otsused) saabuma hästi kiiresti. Vastasel juhul on võimalik kohtunikke karistada."

      Aga mida oodata liikumiselt, mis võtab endale sloganeid ja manöövreid otse USA presidendivalimiste kampaaniast, mida toetati Kremlist. Naljakas, et seda isegi peita ei üritata.

      Kommentaar


        Spordikeskuse juht võttis pistist ja see on nr 1 uudis.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Ahvid, kes loobivad sõidu ajal autoaknast välja prügi nagu nätsud, suitsukonid jne...
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
            Ahvid, kes loobivad sõidu ajal autoaknast välja prügi nagu nätsud, suitsukonid jne...
            Mina loobin ka nätsu aknast välja. Organic shit laguneb üsna varsti, sellega ma teisi ei loobi ning keegi peale aknast välja lendamist seda reaalselt ei näe.
            Suitsu ei tee ja autos ei suitsetaks üldse.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Mina loobin ka nätsu aknast välja. Organic shit laguneb üsna varsti, sellega ma teisi ei loobi ning keegi peale aknast välja lendamist seda reaalselt ei näe.
              Suitsu ei tee ja autos ei suitsetaks üldse.
              Sa oled nii loll, et ma ei imesta, et sa manku fänn oled.
              Peale selle, et näts nii väga ikkagi ei lagune on oht, et selle sööb ära mõni loom kes seda tegelikult sööma ei peaks.
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Mina loobin ka nätsu aknast välja. Organic shit laguneb üsna varsti, sellega ma teisi ei loobi ning keegi peale aknast välja lendamist seda reaalselt ei näe.
                Suitsu ei tee ja autos ei suitsetaks üldse.
                Linnud nokivad seda saiapähe ning võivad ära lämbuda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Mina loobin ka nätsu aknast välja. Organic shit laguneb üsna varsti, sellega ma teisi ei loobi ning keegi peale aknast välja lendamist seda reaalselt ei näe.
                  Suitsu ei tee ja autos ei suitsetaks üldse.
                  Wow. Epic troll või täis loll.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Oot reaalselt usute ka et linnud lämbuvad nätsu pärast?
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Sänikael part lämbub raudselt!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                        Oot reaalselt usute ka et linnud lämbuvad nätsu pärast?
                        Eesmärk pühitseb abinõu.

                        Pasa mahaloopimine on lihtsalt vastutustundetu.

                        Kommentaar


                          Tartu ja tema plaan hoida kindlat kurssi, et lasteaiamaks oleks kindlast Eesti suurim. Aga pole lugu, Tartu hoiak on ju, et siin on vaid tudengid ja IT ettevõtjad. Esimestel pole lapsi ja teised on piisavalt rikkad.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Tartu ja tema plaan hoida kindlat kurssi, et lasteaiamaks oleks kindlast Eesti suurim. Aga pole lugu, Tartu hoiak on ju, et siin on vaid tudengid ja IT ettevõtjad. Esimestel pole lapsi ja teised on piisavalt rikkad.
                            Kolige maale. Meil kuutasu 25 euri, iga järgmine laps perest 10, söögiraha hinna sees. Päris "wow" on neid Tartu plaane lugeda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Tartu ja tema plaan hoida kindlat kurssi, et lasteaiamaks oleks kindlast Eesti suurim. Aga pole lugu, Tartu hoiak on ju, et siin on vaid tudengid ja IT ettevõtjad. Esimestel pole lapsi ja teised on piisavalt rikkad.
                              Aga äkki on selletõttu teenus ka parem? Mul siin lõpetab laps sõimerühma ja muidu on tubli, aga näiteks kaunitest kunstidest ja füüsikast ei tea ta küll mömmigi. Tahab ainult Paddingtonist rääkida ja fännab Rongisõidu laulu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Aga äkki on selletõttu teenus ka parem? Mul siin lõpetab laps sõimerühma ja muidu on tubli, aga näiteks kaunitest kunstidest ja füüsikast ei tea ta küll mömmigi. Tahab ainult Paddingtonist rääkida ja fännab Rongisõidu laulu.
                                Dream on. Meil läks poole aasta pealt õpetaja ära ja lasteaed ütles, et kuna uuest aastast sõimerühm niikuinii läheb tava rühma, siis nad ei pinguta uue leidmisega.

                                Rongisõit on meil ka teema.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X