320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Kuna mu arvamus ei olnud kivisse raiutud, vaid põhines isiklikul kogemusel, siis ma sirvisin Shaqi postituse peale auto24.ee-d ja ma vist võtan keskikka jõudmise puhul Škoda Octavia CNG (kompressitud maagaas) asemel mingi sakslase. Mul oli kunagi 1991 aasta Bemm ja oli, mis ta oli, aga sigamugav oli küll. Kahjuks ainuke asi, mis tal korralikult omal kohal püsis, oli kütuseseier paremas all nurgas.
    Oot, koguaeg oli paak täis?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Elektriauto ju!
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        miks mitte? Mul on 90% triiksärkidest kaltsukast ostetud. 2 euri ja pohui.
        Kuidas keegi jah. Lihtsalt kui raha on siis öelda talle rumal sellepärast, et ta uut asja soovib on kah liig minu arvates. A la Linnupoja, et vaata palju uus maksab osta sama kasutatu ja ülejäänud raha anneta ära.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          miks mitte? Mul on 90% triiksärkidest kaltsukast ostetud. 2 euri ja pohui.
          Muidugi. Kui ise rahul ja ei näe vajadust 20 eurone Zara triiksärk osta, siis no problem at all. Kuigi kus sa nii odavaid kaltsukaid leiad? Mul hipsterist väikeõde kurdab koguaeg, et kaltsukad nii kalliks läinud just.

          Kommentaar


            Ütle õekesele, et Stock pole kaltsukas.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Muidugi. Kui ise rahul ja ei näe vajadust 20 eurone Zara triiksärk osta, siis no problem at all. Kuigi kus sa nii odavaid kaltsukaid leiad? Mul hipsterist väikeõde kurdab koguaeg, et kaltsukad nii kalliks läinud just.
              Varem oli Paavli ikka, mis muu. Pole küll viimased pool aastat midagi ostnud. Panin pruudile veto peale, et rohkem pole vaja. Neidki ei suuda ära kanda, mis olemas. Võibolla on tõesti hinda kruvitud. Varem olid vahemikus 1.50-3.00 vms.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Varem oli Paavli ikka, mis muu. Pole küll viimased pool aastat midagi ostnud. Panin pruudile veto peale, et rohkem pole vaja. Neidki ei suuda ära kanda, mis olemas. Võibolla on tõesti hinda kruvitud. Varem olid vahemikus 1.50-3.00 vms.
                Paavli on 5+
                Seal päris palju häid raamatuidki.
                Sõbrale ostsin sünnipäevaks kunagi Wayne Rooney väga heas korras originaal särgi (United), kus kõik sildid veel küljes mingi 8 euroga.

                Kommentaar


                  Viimased kaks päeva on olnud mega sossu ja hea ilm, päike sillerdab näkku ja mõnus. Ja siis tulevad need lambad, kes virisevad et oi nii palav on ja värki. türa küll.

                  Kommentaar


                    Selliste ilmadega istuda päikesepoolsete akendega ruumis tööd teha üritades on selle lamba isiklik ettekujutus põrgust.

                    Kommentaar


                      Need inimesed, kes sätivad ennas rannast võrkpalliväljaku nurgast diagonaalis alla 3m ja kui siis kui pall ühe korra pooleteist tunni jooksul nendeni veereb, siis kukuvad irisema, et "võiksite ettevaatlikumalt mängida!!".

                      Tra noh, kas tõesti ise pole kunagi ühtegi pallimängu harrastanud? Ei hooma, et krdi võrkpall on kerge ja see 3 m võib lennata väga marginaalse vale pallitabamise juures juba.

                      Ega ma Su kuradi tagaaeda mängima ei tulnud, et virised. Rannas oli tol hetkel dajooba ruumi platsist kaugemal ka. Kui ei kõlba, koli sinna...

                      Kommentaar


                        See, kui õues on megailus ilm, ja mu organism otsustas haigeks jääda.

                        Ja kui ma haigeks jään, siis 1-3 päeva ole kurguvalus + 1-3 päeva ole räiges nohus ja peavalus + köhi nagu segane veel 2 päeva. Ja, et see kõik veel eriti mõnus oleks, siis organismi meelest on meeletu higistamine (nagu räiges koguses) on tervendav faktor.

                        Kui sitad tagajärjed võivad olla, kui nohusena lendama lähed? Olen kuulnud lugusid, kus tatt kuhugi põskkoopasse läheb rõhkude muutumise tõttu vms.?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                          Kui sitad tagajärjed võivad olla, kui nohusena lendama lähed? Olen kuulnud lugusid, kus tatt kuhugi põskkoopasse läheb rõhkude muutumise tõttu vms.?
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            See, kui õues on megailus ilm, ja mu organism otsustas haigeks jääda.

                            Ja kui ma haigeks jään, siis 1-3 päeva ole kurguvalus + 1-3 päeva ole räiges nohus ja peavalus + köhi nagu segane veel 2 päeva. Ja, et see kõik veel eriti mõnus oleks, siis organismi meelest on meeletu higistamine (nagu räiges koguses) on tervendav faktor.

                            Kui sitad tagajärjed võivad olla, kui nohusena lendama lähed? Olen kuulnud lugusid, kus tatt kuhugi põskkoopasse läheb rõhkude muutumise tõttu vms.?
                            Mul on korra nohusena lennates nii räigelt valus hakanud kõrvades nagu keegi oleks pussitanud. Ning pärast seda oli 2-3 päeva üks kõrv väga kinni ja ei kuulnud midagi.

                            Aga samas see oli Ryani peldik millega lendasin tookord. Hiljem olen ka nohusena lennukis olnud ja pole sarnast asja juhtunud. Ilmselt oli tollel lennukil natuke probleeme rõhutasemete normaalse reguleerimisega.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              See oli jube. Ei soovita.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                See oli jube. Ei soovita.
                                Pmst identne kogemus aastal 2006. Glasgow-Stansted-Tallinn. Glasgowst peale minnes oli kergelt kehv olla. Öö järel Stanstedi terminali põrandal oli juba päris sitt olo, nina kinni, hobuseköha ja palavik laes. Lõpuks Tallinnas maandudes oli tunne, nagu oleks trummikiled puruks torgitud, lennukis olin kägaras istmete vahel ja röökisin valust, summutades oma karjed jope sisse. Tallinnas maandudes tuigerdasin lennukist maha ja parklas auto kõrval kukkusin kokku.
                                Antibiotsa ja muud jutud, taastumine võttis ligi nädala.
                                Iialgi enam ei lähe külmetununa lennukisse, liiati nohu või miski põskkoopapõletikuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X