320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Mul mõned aastad tagasi tehti teeremonti akna taga nädal aega igal öösel umbes kell 1-5. Väga äge oli.
    Kui Eestis mõni teeremont nädalaga valmis saab, siis ongi äge.

    Kommentaar


      Ma ei tea, ma ei kurda küll kui mõni tee või park saab korda siin Tallinnas. Näiteks Tammsaare pargist tuleb küll ülicool asjandus. Kannatab ära selle ajalise perioodi mis kulub, sest noh lõpuks tehakse neid korda meie hüvanguks ja pärast uhke ise ka vaadata, et kuskilt miskit toimub. Tallinna linn mu meelest investeerib küll inimeste heaollu sitaks. Pohhui, et kohukuse partei, kuid siiski teevad miskit ja korralikult. Seega vähem virinat, kaaskodanikud!

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Ma ei tea, ma ei kurda küll kui mõni tee või park saab korda siin Tallinnas. Näiteks Tammsaare pargist tuleb küll ülicool asjandus. Kannatab ära selle ajalise perioodi mis kulub, sest noh lõpuks tehakse neid korda meie hüvanguks ja pärast uhke ise ka vaadata, et kuskilt miskit toimub. Tallinna linn mu meelest investeerib küll inimeste heaollu sitaks. Pohhui, et kohukuse partei, kuid siiski teevad miskit ja korralikult. Seega vähem virinat, kaaskodanikud!
        Nalja teed? Tammsaare park oleks ammu valmis, kui seal keegi ka liigutaks end natuke. Ma käin sealt pidevalt mööda ja näen mis toimub.
        Paar kuud tagasi, kui oli hala, et mingi Gonsiori tänava kandi söögikoht pidi uksed sulgema, kommenteeris mingi Linnavalitsuse ametnik, et nad tahavad elanikke nädalavahetusel ja õhtuti säästa ehitusmürast ja pealegi tahavad ehitajad ka õhtusel ajal kodus olla jne. Ja paar päeva hiljem ma möödusin kell 1 öösel Tallinna Kaubamajast ja nägin oma silmaga, et seal käis kibe asfalteerimistöö! Ja hommikuks oligi uue sileda asfaltiga kaetud terve tänavalõik, igaüks võib veenduda. Nii et saaks igal juhul asju kiiremini ja paremini teha, pigem on jama mingites detailides aga võib-olla kõige enam linnaisade pohhuismis, kuna nad on erinevalt eraettevõtlusest ju on monopoolses seisundis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Nalja teed? Tammsaare park oleks ammu valmis, kui seal keegi ka liigutaks end natuke. Ma käin sealt pidevalt mööda ja näen mis toimub.
          Paar kuud tagasi, kui oli hala, et mingi Gonsiori tänava kandi söögikoht pidi uksed sulgema, kommenteeris mingi Linnavalitsuse ametnik, et nad tahavad elanikke nädalavahetusel ja õhtuti säästa ehitusmürast ja pealegi tahavad ehitajad ka õhtusel ajal kodus olla jne. Ja paar päeva hiljem ma möödusin kell 1 öösel Tallinna Kaubamajast ja nägin oma silmaga, et seal käis kibe asfalteerimistöö! Ja hommikuks oligi uue sileda asfaltiga kaetud terve tänavalõik, igaüks võib veenduda. Nii et saaks igal juhul asju kiiremini ja paremini teha, pigem on jama mingites detailides aga võib-olla kõige enam linnaisade pohhuismis, kuna nad on erinevalt eraettevõtlusest ju on monopoolses seisundis.
          Kaubamaja juures ei ela vist suurt keegi. Aga Gonsiori juures toimunud venimine on küll imelik. Öösel mittetöötamisest saan aru, aga seal kaevati lihtsalt kõik üles ja töö käib, noh, sektsioonides ja väga aeglaselt.

          Kommentaar


            Gonsiori tänava Maneeži-Pronksi vahelisel lõigul venivad ehitustööd oodatus pikemaks, sest maa seest tulid välja kommunikatsioonid, millest polnud ehitajad planeerimisjärgus teadlikud.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kaubamaja juures ei ela vist suurt keegi. Aga Gonsiori juures toimunud venimine on küll imelik. Öösel mittetöötamisest saan aru, aga seal kaevati lihtsalt kõik üles ja töö käib, noh, sektsioonides ja väga aeglaselt.
              Mis seal imelikku, Icemani poolt pandud lingilt võtab üks lause asjad kokku: Vaid üks venekeelne teemeister pikutas puu all, tõmbas suitsu ning väitis, et temal tänaseks töö otsas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Nalja teed? Tammsaare park oleks ammu valmis, kui seal keegi ka liigutaks end natuke. Ma käin sealt pidevalt mööda ja näen mis toimub.
                Paar kuud tagasi, kui oli hala, et mingi Gonsiori tänava kandi söögikoht pidi uksed sulgema, kommenteeris mingi Linnavalitsuse ametnik, et nad tahavad elanikke nädalavahetusel ja õhtuti säästa ehitusmürast ja pealegi tahavad ehitajad ka õhtusel ajal kodus olla jne. Ja paar päeva hiljem ma möödusin kell 1 öösel Tallinna Kaubamajast ja nägin oma silmaga, et seal käis kibe asfalteerimistöö! Ja hommikuks oligi uue sileda asfaltiga kaetud terve tänavalõik, igaüks võib veenduda. Nii et saaks igal juhul asju kiiremini ja paremini teha, pigem on jama mingites detailides aga võib-olla kõige enam linnaisade pohhuismis, kuna nad on erinevalt eraettevõtlusest ju on monopoolses seisundis.
                +1, Tammsaare park on vist juba aasta aega kinni olnud. Ma ei saa aru, kuidas on võimalik nii aeglaselt ehitada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Ma ei tea, ma ei kurda küll kui mõni tee või park saab korda siin Tallinnas. Näiteks Tammsaare pargist tuleb küll ülicool asjandus. Kannatab ära selle ajalise perioodi mis kulub, sest noh lõpuks tehakse neid korda meie hüvanguks ja pärast uhke ise ka vaadata, et kuskilt miskit toimub. Tallinna linn mu meelest investeerib küll inimeste heaollu sitaks. Pohhui, et kohukuse partei, kuid siiski teevad miskit ja korralikult. Seega vähem virinat, kaaskodanikud!
                  "investeerib küll inimeste heaollu sitaks"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    "investeerib küll inimeste heaollu sitaks"
                    Uued trammid näiteks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Uued trammid näiteks?
                      Sellel polnud Tallinnaga küll mingit seost. Valitsus otsustas, et saastekvoodi müügist saadud raha eest ostetakse Tallinnasse uued trammid.

                      Kommentaar


                        Äkki ta mõtleb neid Jüri ja Konstantin tramme?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          +1, Tammsaare park on vist juba aasta aega kinni olnud. Ma ei saa aru, kuidas on võimalik nii aeglaselt ehitada.
                          Lisan juurde, et selle jutu peale otsustasin praegu Tammsaare pargist ja Gonsiorist mööda kõndida. Kellaaeg: umbes kell üks päeval, tegu tööpäevaga, mitte nädalavahetusega. Tulemus: Tammsaare pargis ei näinud algul vabsee mingit liikumist aga põhjalikumalt läbi aia vaadtes selgus, et üks mees labidaga kõndis, üks naine sorkis midagi mulla seest kättpidi ja teine eemal samuti. Siis kõndisin sealt Gonsiori uulitsa poole ja tõesti, esimesel sajal meetril töö käis, mõtlesin juba, et selles osas pean sõnu sööma. Aga no ei, hiljem ei toimunud sadade meetrite ulatuses midagi (aga objekt ulatub Kaubamaja juurest telemajani ehk umbes kilomeeter) ja alles Pronksi-Gonsiori nurgal oli näha, et kahest ekskavaatorist üks töötab ja ca 4-5 helkurvestides meest on samuti kohal, kellest küll ükski tööd ei teinud. Jah, võib örelda, et oli lõuna või muidu paus aga heh, ma olen ka elu jooksul sarnaseid töid teinud ja saan ikka aru küll, millal töö on asjalikult organiseeritud ja asi edeneb või millal toimub klassikaline venepärane pohhuism ja bardakk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Sellel polnud Tallinnaga küll mingit seost. Valitsus otsustas, et saastekvoodi müügist saadud raha eest ostetakse Tallinnasse uued trammid.
                            Päris kõike riigi rahadega ära ei kaetud, kui arvestame ka taristut. Ca 14mln kandis 3. ja 4. trammiliinide uuendamisse ja 20mln Kopli liinide jaoks. Lisaks olla plaan veel uute trammide ostmiseks (20-25mln), et katta tulevikus Sadama liin ära. Et noh pärast tasuta ühistransporti on linn lõpuks hakanud rohkem raha sinna suunama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Lisan juurde, et selle jutu peale otsustasin praegu Tammsaare pargist ja Gonsiorist mööda kõndida. Kellaaeg: umbes kell üks päeval, tegu tööpäevaga, mitte nädalavahetusega. Tulemus: Tammsaare pargis ei näinud algul vabsee mingit liikumist aga põhjalikumalt läbi aia vaadtes selgus, et üks mees labidaga kõndis, üks naine sorkis midagi mulla seest kättpidi ja teine eemal samuti. Siis kõndisin sealt Gonsiori uulitsa poole ja tõesti, esimesel sajal meetril töö käis, mõtlesin juba, et selles osas pean sõnu sööma. Aga no ei, hiljem ei toimunud sadade meetrite ulatuses midagi (aga objekt ulatub Kaubamaja juurest telemajani ehk umbes kilomeeter) ja alles Pronksi-Gonsiori nurgal oli näha, et kahest ekskavaatorist üks töötab ja ca 4-5 helkurvestides meest on samuti kohal, kellest küll ükski tööd ei teinud. Jah, võib örelda, et oli lõuna või muidu paus aga heh, ma olen ka elu jooksul sarnaseid töid teinud ja saan ikka aru küll, millal töö on asjalikult organiseeritud ja asi edeneb või millal toimub klassikaline venepärane pohhuism ja bardakk.
                              Kas ma ei ole siin foorumis juba korra seda lugu rääkinud, et käisin Tornimäel SEBs oma uue pangakaardi järel. Tagasi Kadriorgu kõndides jäi muidugi Gonsiori ehitus tee peale. Juhuslikult sattusin nii kahe ajal päeval kuulma juttu, kus ehitajad arutasid, et kelle kord täna viina järgi minna on. No wonder, et nii tööed ei tehta

                              Muide, korra käisid siit teemast läbi ka retrotrammid. Ainukesed, kellele need meeldivad, on vist turistid. Muidu on seal istumine ikka paras ebameeldiv erootika, libised iga kiirenduse/pidurdusega teistele otsa. Lisaks ei saa sinna lapsevankriga normaalselt peale, sest trepp on nii järsk, selle viimase osas oli päris hea pärl see kui härra linnaosavanem Svet Kadrioru FB grupis järsu trepi kriitika peale küsis, et kas retrotrammid ei olegi siis madala põhjaga

                              Kommentaar


                                Tammsaare pargi valmimine on müstiline tegevus. Kõnnin sealt päris tihti läbi ja pole mina veel näinud, et seal tööd tehakse, aga vaikselt asi muudab ilmet. Väga imelik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X