320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Täna merimetsa selver, 25 minutit tagasi. Mõtlen, et käin poes ära ja võtan veini ja naudin seda kaunist reedet. Vein võetud ja siirdun kassa juurde, järjekorrad on nagu nad on reedeti, elan üle nagu alati kõrvaklapid peas ja kuulan led zeppelini. Jõuab järjekord minuni, panen kaardi sisse ja maksan ja .. teenindaja ütleb, et" arvel pole piisavalt raha" küsin sellepeale, et olete kindel või, näidake tšekki"
    Näitab ja tõesti vahib tšekil vastu tagasilükatud, olgu, tore, awesome! Mõtlen endaviisi, et kas ma ei saanudki siis palka reedel.. Lähen kontrollin Swedbanki automaadis üle ja tuleb välja sain ikka küll ju! Lähen külma südamega tagasi järjekorda, mis on endiselt pikk ja jõuab järjekord jälle minuni, teenindaja naeratab nunnult mulle ja küsib" kas seekord on raha olemas" vastan talle, ma ei tea, peaks nagu olema ju, automaat näitas täitsa, proovin uuesti ja töötab, vein on saadud ja tore olla.
    Mis mind närvi ajab?
    Mu taga on 10 vihast eestlast, kes tahavad ka oma alksi saada ja vahivad mind nagu tonti.
    Ma ei saa endiselt aru, miks kaardimakse masin ütles seda, kui automaat näitas midagi teist.
    Miks tekkis mulreedel mulle selline piinlik-naljaks olukord, kõigest veinipärast( ilmselt helistan esmaspäeva panka ja uurin
    Kas kellegil on ka sama jama olnud? Swedbank on asja nimi ja veel detailsemaks minna, American Express.
    Täna on laupäev.

    Kommentaar


      Algselt postitas rasmusw Vaata postitust
      Täna on laupäev.
      Ongi nii. See hetk, kus sul on päevad sassis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Ma olen selline inimene, kes manuaaliga sõites hoiab alati käiku väljas kui auto seisab. Ehk autot käima pannes käik on väljas ja sidurit ei kasuta. Närvi ajab see kui keegi on minu autoga sõitnud või on vaja kellegi võõra autoga sõita ning sellel on käik sees starterit andes. Mõned on suht margid olukorrad olnud.
        Heh, käitun ise samamoodi. 2x auto remondis olnud pikemat aega ja siis kätte saades alati see asi juhtunud, et suretab välja kohe ja ajab närvi küll, kui näen, et käik sees
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Nomaeitea, peaks olema enne igat sõitu default lüke kontroll kas käik on sees. Eriti kui keegi teine sõidus käinud. Eriti lamp on selle pärast närvi minna. Liikluses olete siis huligaanid kui juba selline väike asi nagu käik sees närvi ajab?

          Kommentaar


            Ma ei saa endiselt aru, miks kaardimakse masin ütles seda, kui automaat näitas midagi teist.
            Miks tekkis mulreedel mulle selline piinlik-naljaks olukord, kõigest veinipärast( ilmselt helistan esmaspäeva panka ja uurin
            Kas kellegil on ka sama jama olnud?
            Mul oli umbes sama jama ükskord, kirjutasin siin ka ning sain asjatundlikke vastuseidki:
            http://foorum.soccernet.ee/showthrea...useid/page1368

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Heh, käitun ise samamoodi. 2x auto remondis olnud pikemat aega ja siis kätte saades alati see asi juhtunud, et suretab välja kohe ja ajab närvi küll, kui näen, et käik sees
              Kas tõesti on selliseid inimesi nii palju, et siin foorumis suisa kaks inimest? Mis põhjusel te sesa teete? Auto pole veel kuhugi ära veerenud?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Kas tõesti on selliseid inimesi nii palju, et siin foorumis suisa kaks inimest? Mis põhjusel te sesa teete? Auto pole veel kuhugi ära veerenud?
                Kui auto korras on siis ei veere midagi kuhugile ja pidurid peale ei jää. Ega see ei ajagi närvi vaid häirib kui annad starterit ning auto hakkab edasi lonkama mingi asja suunas.

                Kommentaar


                  Selle teema peaks ühendama Solvujate Vabariigiga
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Kas eestlased üldse oskavad filme teha krt? Püüan ja püüan hetkel seda Polaarpoiss vaadata,no kurat,miks sihukest jama üldse genereeritakse? Täitsa fakkis pask ju kurat!

                    Kommentaar


                      See tuleneb sellest, et BFMis koolitataksegi "kunstnikke", kes ajavadki sellist deepi teemat, milliest saavad aru ja meeldib ainult teistele uhete vuntsidega poistele.

                      Pigem häirib see, et Eesti Filmi Instituut jagabki just sellistele filmidele toetusi.

                      Meenus, kui omal ajal sisseastumiskatsetel kollokviumile sain ja küsiti, mis sisuga filme teha tahan. Vastasin otse, et ikka selliseid, mida ka laiem mass vaadata tahab ja raha toodaks. Selle peale tuli kohe selline üleolev vastus kusagilt tagant reast "ehk siis mingit kommertskräppi", see määras edasise vestlustooni.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                        See tuleneb sellest, et BFMis koolitataksegi "kunstnikke", kes ajavadki sellist deepi teemat, milliest saavad aru ja meeldib ainult teistele uhete vuntsidega poistele.
                        Viimase kolme aasta (suuremad) filmid: Vehkleja, Supilinna Salaselts, Must Alpinist, 1944, Klassikokkutulek, Päevad mis ajasid segadusse, Teesklejad, Luuraja ja Luuletaja, Sangarid, Minu näoga onu, November. Mis nendest nüüd need deep teemad on, millest ainult vuntsiga poisid aru saavad?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                          See tuleneb sellest, et BFMis koolitataksegi "kunstnikke", kes ajavadki sellist deepi teemat, milliest saavad aru ja meeldib ainult teistele uhete vuntsidega poistele.

                          Pigem häirib see, et Eesti Filmi Instituut jagabki just sellistele filmidele toetusi.

                          Meenus, kui omal ajal sisseastumiskatsetel kollokviumile sain ja küsiti, mis sisuga filme teha tahan. Vastasin otse, et ikka selliseid, mida ka laiem mass vaadata tahab ja raha toodaks. Selle peale tuli kohe selline üleolev vastus kusagilt tagant reast "ehk siis mingit kommertskräppi", see määras edasise vestlustooni.
                          Kui sa teed laiale massile filmi, siis miks üldse peaks EFI sind toetama. Müüd piletirahaga ju ära.

                          Kommentaar


                            Massifilm võib ka hea ja samas diip või kõrge kunstilise väärtusega olla
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                              Massifilm võib ka hea ja samas diip või kõrge kunstilise väärtusega olla
                              The Avengers on kohe heaks näiteks või Titanic või see siniste loomadega film, Avatar oli vist?

                              Vaatame kasvõi 2017. aasta piletitulu top 10. filmi. Ühtegi head filmi sealt ei paista. Coco on 13, Get Out on 16.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                                The Avengers on kohe heaks näiteks või Titanic või see siniste loomadega film, Avatar oli vist?
                                trololo?
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X