320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mina?
    sa defineerid ennast nii?

    otse-eetris oli just keegi aasta üksikema valimise agitaator. ei viitsinud pikemalt kuulata.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Sa ilmselt ei saanud mu virinast üldse aru, ma ei väitnud kuskil, et mul jääb mingit õigust üle, kuna ma olen suitsetaja. Ma väitsin, et pole vaja istuda kuskile suitsetaja lauda ja teha sellepeale mingeid kommentaare ja nägusi, sest valik, oli vaba, sama vaba, kui ma ei istu lauda terassil, kui ma näen, et seal on väiksed lapsed ees(näiteks)
      Ehk kas Sinu point in general on, et "a nahhui nad tulid terassile, mina olin enne siin ja seega kui neile ei meeldi, siis nad ei pea siia tulema"? Ma saaksin sellest pointist aru siis kui oleks olemas 2 erinevat terassi - üks suitsetajatele ja teine mittesuitsetajatele. Siis oleks suitsetajate terassile minek ja seal suitsetajate kallal vingumine kahtlemata nõme.

      Aga sinu kirjeldusest jääb mulje, et
      - oli 1 terass
      - inimesed otsustasid sinna tulla
      - sa olid juba enne seal
      - tegid suitsu
      - inimestele ei meeldinud suitsuhais
      - sinu takeaway oli, et "miks nad tulid terassile, kui nägid et ma suitsetasin"

      Sellisel juhul ma pean Sind kurvastama, nad tulid terassile ehk sellel põhjusel, et neile meeldib oluliselt rohkem istuda terassil. Selle koha külastajatena on neil see õigus. See, et sa seal enne juhtusid olema ei anna sulle õigust neilt nende õigust terassi (ilma suitsuhaisuta) nautida ära võtta.

      Kommentaar


        Ma sain küll düüdist nii aru, et rohkete vabade laudade olemasolul istuvad inimesed ikka talle kõrvallauda (kuigi näevad, et seal inimene suitsetab) ja siis tõmmatakse ving peale. Selle asemel, et koheselt mõnda muusse lauda istuda.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Ehk kas Sinu point in general on, et "a nahhui nad tulid terassile, mina olin enne siin ja seega kui neile ei meeldi, siis nad ei pea siia tulema"? Ma saaksin sellest pointist aru siis kui oleks olemas 2 erinevat terassi - üks suitsetajatele ja teine mittesuitsetajatele. Siis oleks suitsetajate terassile minek ja seal suitsetajate kallal vingumine kahtlemata nõme.

          Aga sinu kirjeldusest jääb mulje, et
          - oli 1 terass
          - inimesed otsustasid sinna tulla
          - sa olid juba enne seal
          - tegid suitsu
          - inimestele ei meeldinud suitsuhais
          - sinu takeaway oli, et "miks nad tulid terassile, kui nägid et ma suitsetasin"

          Sellisel juhul ma pean Sind kurvastama, nad tulid terassile ehk sellel põhjusel, et neile meeldib oluliselt rohkem istuda terassil. Selle koha külastajatena on neil see õigus. See, et sa seal enne juhtusid olema ei anna sulle õigust neilt nende õigust terassi (ilma suitsuhaisuta) nautida ära võtta.
          Ei, sa eksid. nagu Marek siin juba ennist väitis, et meil siin riigis jääb ja on " süüliseks" alati suitsetaja. Omata mingit tähtust, kes tuli enne ja kes mitte. Mu seisukoht oli pigem järgmine, kui ma istun kuskil lauda( oletame, et laud on 3 inimesele) ülejäänud terrrrasss on juba täis, siis mul kui suitsetajal peaks peaks olema" kohustus" juba lahkuda kuna kedagi häirib suitsuhais ja ma peaks lahkuma sealt? Piinlikult ebameeldib mulje jääks ja esiteks, kas mitte laud, ei ole laua õigus? Kui mina olin seal esimesena ja vastavas kohvikus/baaris ei ole välja toodud silti, et ala, suitsetada ei tohi, siis ma peaks ikka lahkuma? nagu what?

          Kommentaar


            Ja ülidselt on see (vähemalt minu kogemusel) ühe kitsa inimgrupi mure. Ehk on alati mingite 20-40 aastaste kontorimimmide seltskond, kus üks on eeldatavasti turundaja, üks müügiesindaja ja üks õnnetuke sekret...khmm...büroojuht, kellel kõigil on selline enamvähem okei mees, näevad ise oma sirgendatud juuste ja tunnise sättimise järel enamvähem okeid välja, lapsi enamasti veel pole, aga on laenuga korter, saavad 2 korda aastas Türgis käia ja siis on meri kollektiivselt põlvini. Kui on vaiksem kontsert, siis on vaja muidugi terve aeg omavahel üle saali jaurata- isegi kui palud viisakalt neid natuke vaiksemaks võtta. Kui käiakse väljas söömas, siis on muidugi toit alati pask, teenindus pask ja kõik muu pask. Põhiline jututeema on muidugi see, et kuidas mingid teised sõbrannad (keda hetkel kohal pole) on tegelikult ikka nõmedad*. Ühesõnaga mingi pidev otsimine käib, et kus ja kelle kallal vinguda saaks. Sestap ka loogiline, et kui keegi peakski kuskil kõrvallauas suitsu tegema, siis selle asemel, et ilusti paluda mujal suitsetada on vaja koheselt mingi vinguviiul välja tõmmata.

            Ülejäänud Eesti inimesed on enamasti tsillid, suudavad normaalselt suhelda ja käivad väljas rohkem elamusi saamas, mitte ennast näitamas ja probleeme otsimas.

            * vaatlused põhinevad neil hetkil, kui olen käinud väliterassidel raamatut lugemas ja siis vahepeal olen teinud natuke inimvaatlust vahele.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Ei, sa eksid. nagu Marek siin juba ennist väitis, et meil siin riigis jääb ja on " süüliseks" alati suitsetaja. Omata mingit tähtust, kes tuli enne ja kes mitte. Mu seisukoht oli pigem järgmine, kui ma istun kuskil lauda( oletame, et laud on 3 inimesele) ülejäänud terrrrasss on juba täis, siis mul kui suitsetajal peaks peaks olema" kohustus" juba lahkuda kuna kedagi häirib suitsuhais ja ma peaks lahkuma sealt? Piinlikult ebameeldib mulje jääks ja esiteks, kas mitte laud, ei ole laua õigus? Kui mina olin seal esimesena ja vastavas kohvikus/baaris ei ole välja toodud silti, et ala, suitsetada ei tohi, siis ma peaks ikka lahkuma? nagu what?
              See, kes oli enne ei olegi tegelikult oluline. Kas see kui ma olen enne seal, tähendab et ma võin enda telefoni välja võtta ja panna ülivaljult enda mingi raskerocki käima ning pärast igale terassile tulijale fakki näidata kui ta tuleks midagi ütlema? Sellepärast et ma olin esimene või siis "laual on laua õigus"? Ei ole nii. Suitsetamine on midagi mis teisi (objektiivsel põhjusel, ehk passiivne suitsetamine) häirib ja seega muidugi ongi "süüline" suitsetaja - tema on see kes teisi segab. See mis ajal ta seal on (olgu ta või samal terassil sündinud ja kasvanud) on täiesti ebaoluline.

              Kui pidasid silmas seda, mida teised (sh Eika eelnenud postituses) on välja pakkunud võimalusena (aga nagu ma aru sain, mille Sa ise ennist kõrvale heitsid), et tühjale terassile kus istusid sina ja suitsetasid tuli mingi seltskond, istus kõrvallauda (selmet istuda 5 või 6 lauda edasi kus suitsuhais ja suits ise nendeni jõudnud poleks) ja hakkas siis virisema samas kui olnuks lihtsalt võimalik kaugemale istuda - selline variant oleks nõme tõesti ja siis oleks minu silmis õigus Sinu poolel.

              Kommentaar


                Kui sa oled kohas kus on lauapeal tuhatoosid ja võib teha suitsu ... siis on Sambazi point ju õige. Miks tulla, istuda lähedale ja siis viriseda?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Terrass*

                  Kommentaar


                    See mootorratturist debiilik ja tema õigustajad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      See mootorratturist debiilik ja tema õigustajad.
                      Neid tonte on ju suhteliselt vähe, õnneks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Neid tonte on ju suhteliselt vähe, õnneks.
                        Seda küll, aga sellised tekstid nagu see http://arvamus.postimees.ee/4090405/...696.1487234987 ajavad ikka tõsiselt närvi.

                        Täpselt selline mulje jääb, nagu see, et mingitel mootorratturhiirtel on täiesti õigus suvalisel hetkel suvaliselt kihutada nagu hing ihaldab, aga hoidku jumal selle eest, kui politsei üritab kedagi kinni pidada, see on ju niivõrd ohtlik, selle asemel peab neile pärast koju külla minema. Täisdebiilikud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Seda küll, aga sellised tekstid nagu see http://arvamus.postimees.ee/4090405/...696.1487234987 ajavad ikka tõsiselt närvi.
                          See tegelane toob ju täiesti irrelevantse näite. Tema enda loos ta ei eiranud politsei märguannet peatuda ja kõik lahenes tsiviliseeritult.

                          See kuidas sellel teemal räägitakse tagajärjest, aga mitte põhjusest ajab närvi.

                          Kommentaar


                            Mul on valus ja sul on valus ja me nutame kaelakuti koos koridoris, aga pmst oled sina ikkagi süüdi, pea seda meeles.

                            Pronksiöö andis Eestile mitte ainult Andrus Ansipi ja Edgar Savisaare terava vastandumise, vaid ka hulga uusi poliitikasse tulijaid.

                            Kommentaar


                              http://ekspress.delfi.ee/kuum/nigeer...16&products=ee

                              Ododo läkski pahaaimamatult konsul Roosile dokumente esitama. Jäi sooja tervituse „Welcome to Estonia!“ asemel aga küsimusterahe alla.
                              „Kes on Egiptuse president?“ küsis Roos.
                              Ododo ei teadnud.
                              „Kes on Prantsusmaa president?“
                              Jälle ei tea.
                              „Millal toimus teine maailmasõda?“
                              Pole aimugi.

                              OOTEL: Nigeerlased Messiah Ighowho Ododo ja Emmanuel Apochi Akoh on mitu kuud Kairos Eesti politsei- ja piirivalveametilt elamisloa taotluse vastust oodanud. Foto: Emmanuel Apochi Akoh
                              Sellepärast tuligi PPA-lt eitav vastus: „Te ei tea, mis erialal *kooli sisse astusite ja mis eriala *õppima asute, kuigi kool tegi Teiega 13.09.2016 motivatsioonivestluse.“
                              Nigeerlane kirjutas PPA-le vastuseks, et ei tea tõesti kõike oma valitud erialast, aga sellepärast ta soovibki õppida.

                              Tere tulemast, talendid!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Kas keskmine nigeerlane peaks teadma vastuseid neile küsimustele? Ma ka ei tea, kes on Egiptuse või Prantsuse presidendid või mõne teise mandri suure sõja daatumeid. Ehkki seda võiks tõesti teada, kuhu kooli nad teel on.
                                Et kõrgharidust omandav inimene ei tea sedagi, millal Teine Maailmasõda toimus? Ok?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X