320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Steitment oli, "Rääkidest gaydest, siis minu pärast võiks neid rohkem olla", mitte bi-sid?
    Vabandus, kui segaselt selgitasin.
    Gay naisi on nagunii oluliselt vähem ja enamasti pole nad ka minu tass teed.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Eestis on rohkem vanu naisi.
      Ära suru oma standardeid peale. Talle võivad vanad meeldida.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Gay naisi on nagunii oluliselt vähem ...
        Mingi uuring seda toetab ka või ise mõtlesid välja?
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Algselt postitas dareth Vaata postitust
          Mingi uuring seda toetab ka või ise mõtlesid välja?
          Meelevaldne järeldus visuaalsel vaatlusel: gaydele suunatud üritused (peod), mitte paraad, sest seal niisama toetajaid kah.
          Muide sel teemal pole ühtegi uuringut, mida erinevad asjatundjad ühiselt aksepteeriksid, sest vastuolu erinevate küsitluste/uuringute vahel on liiga suur. Näieks kipuvad just naised ankeete täites ennast märkima bi-ks, kuigi ehk kunagi ülikoolis korra joogisena sõbrannat on ainult suudelnud.

          Päris esimene töö ülikooli kõrvalt oli baaris Angel, olin baarmen (enamus kolleege olid heterod) seal paar aastat.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Meelevaldne järeldus visuaalsel vaatlusel: gaydele suunatud üritused (peod), mitte paraad, sest seal niisama toetajaid kah.
            Muide sel teemal pole ühtegi uuringut, mida erinevad asjatundjad ühiselt aksepteeriksid, sest vastuolu erinevate küsitluste/uuringute vahel on liiga suur. Näieks kipuvad just naised ankeete täites ennast märkima bi-ks, kuigi ehk kunagi ülikoolis korra joogisena sõbrannat on ainult suudelnud.

            Päris esimene töö ülikooli kõrvalt oli baaris Angel, olin baarmen (enamus kolleege olid heterod) seal paar aastat.
            No mis siin salata, angeli peod olid legendaarselt ägedad, linna parimaid peod kindlasti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              No mis siin salata, angeli peod olid legendaarselt ägedad, linna parimaid peod kindlasti.
              Olid tõesti, polnud mingeid armani särkidega ahve ja palju kauneid naisi, kes just selle pärast sinna sattusid, et suvalisi jõmme sisse reeglina ei lastud. Söögid olid ka kohvikus head ja metsikult teenis jootraha.

              Mäletan selgelt oma esimest proovipäeva.
              Kohe esimene klient oli tuntud saatejuht, kes püüdis mind provotseerida, et näha mist masti noormehega on tegu.

              Klient: "Ahahhh, siuke noormees siis... näita nokut"
              Mina: "Vabandage härra, magustoidud on menüü lõpus"
              Klient: "Aga ma tahan nokut näha"
              Mina "Eks ikka soovitakse seda mida pole ammu nähtud aga meil on tualetis peeglid ja võite sealt ennast tunde imetleda, juhul kui see muidugi teisi ei häiri"

              Juhataja olukorda eemalt jälgides pidi kohvi kurku tõmbama suurest naerust.

              Kommentaar


                Teemasse tagasi tulles ja vabandust, et teemat natukene solkisin.

                See ajab küll närvi.
                Vandaalid sodisid Elroni rongi, määritud ühissõiduk eemaldati liinilt

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Teemasse tagasi tulles ja vabandust, et teemat natukene solkisin.

                  See ajab küll närvi.
                  Vandaalid sodisid Elroni rongi, määritud ühissõiduk eemaldati liinilt
                  Sellega tuleb mul üks lugu meelde, 6-7 aastat tagasi kui oli korteriühistu koosolek ja teemaks oli majavärvimine jne, siis ma pakkusin välja, et aga teeme hoopis majaseinale uhke ja ilusa maalingu, kaunistaks nii maja kui ka linnapilti. 10st tegelasest 9 vaatasid mind nagu tulnukat ja üks mutikene lausis" pole vaja sellist pätiasja, me oleme ikka viisakad inimesed" ehk mis ma öelda tahan, et ägedalt tehtud kunstiteosed toovad palju särtsu juurde linnapildile, aga tõsi, rongide sõdimine on liiga ülbe, liiga nahaalne ja ei tolereeeri seda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Sellega tuleb mul üks lugu meelde, 6-7 aastat tagasi kui oli korteriühistu koosolek ja teemaks oli majavärvimine jne, siis ma pakkusin välja, et aga teeme hoopis majaseinale uhke ja ilusa maalingu, kaunistaks nii maja kui ka linnapilti. 10st tegelasest 9 vaatasid mind nagu tulnukat ja üks mutikene lausis" pole vaja sellist pätiasja, me oleme ikka viisakad inimesed" ehk mis ma öelda tahan, et ägedalt tehtud kunstiteosed toovad palju särtsu juurde linnapildile, aga tõsi, rongide sõdimine on liiga ülbe, liiga nahaalne ja ei tolereeeri seda.
                    Mulle sinu idee täitsa meeldib, paraku tase on Eestis ikka kohutavalt madal ja ju memmed ka seda teavad
                    Samas Navitrolla piltidega kaetud majad Võrus olid küll ägedad.

                    Kommentaar


                      21. sajandil ei ole võimalik Eesti pangakontolt välismaale raha kanda.

                      edit: nädalavahetusel siis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        21. sajandil ei ole võimalik Eesti pangakontolt välismaale raha kanda.
                        Kas sul on ühispank või?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          See ilm.. eile oli juba korralik lumi maas ja kerge tuisu moodi asi. Täna aga kõik ära sulanud ja mingi tume jama jälle, Talve plzxx?

                          Kommentaar


                            LHV pank
                            unustasin esimeses postituses lisada, et nädalavahetusel ei ole võimalik ülekannet teha
                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Kas sul on ühispank või?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              21. sajandil ei ole võimalik Eesti pangakontolt välismaale raha kanda.

                              edit: nädalavahetusel siis
                              Siin on pigem piduriks välismaised pangad.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Kui restos/kohvikus saavad enne mind kätte söögid inimesed kes sisenesid peale seda kui olin oma tellimuse esitanud. Olime kahekesi. Seltskonnad olid 4+5+3 inimest. Küsimise peale öeldi, "Sorry, me unustasime teile söögi tuua". FFS.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X