320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ära vihka vaeseid, nad on naljakad. Vihka parem lolle, kes käivad Rimis kassiiri juures, kuigi automaatkassad on tühjad. Või kes ei suuda arvutada 40 eurot arvel, võtan 5 välja, jääb 35. Kes avastavad 25-selt, et pelmeene süüakse hapukoorega. Või kes peavad Eurovisioni parima muusika peoks. Nemad on totakad.
    Isegi järjekorras tavakassas läheb oluliselt kiiremini kui automaatkassas kui vähegi suurem ostukorv.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Isegi järjekorras tavakassas läheb oluliselt kiiremini kui automaatkassas kui vähegi suurem ostukorv.
      Mul küll mitte...

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mul küll mitte...
        mul on MA007 postitustest jäänud selline mulje, et kõik mis tal on vaja on 4 õlle, pakk kondoome ja hapukoort siis läheb küll kiiresti automaatkassas !

        E: nüüd Shamtut ka vaja, boiler funkab jälle

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Isegi järjekorras tavakassas läheb oluliselt kiiremini kui automaatkassas kui vähegi suurem ostukorv.
          Oleneb siiski kassasüsteemist. Pult vs ise piiksutamine.

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            mul on MA007 postitustest jäänud selline mulje, et kõik mis tal on vaja on 4 õlle, pakk kondoome ja hapukoort siis läheb küll kiiresti automaatkassas !

            E: nüüd Shamtut ka vaja, boiler funkab jälle
            No suurema tavaari ostad kord kuus e-poest.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Oleneb siiski kassasüsteemist. Pult vs ise piiksutamine.
              see rimi ja prisma käkerdis eriti ei kõlba jah kusagile. Selveri ja Coopi pultidega saab väga kiirelt ja ei pea asju miu korda ümber tõstma.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Isegi järjekorras tavakassas läheb oluliselt kiiremini kui automaatkassas kui vähegi suurem ostukorv.
                ainult, et sama pikka selvekassa järjekorda teenindab minimaalselt 6 kassat versus 1 kassiir ehk järjekord liigub palju kiiremini.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Coop tahab ka mingit kaarti, iga poe jaoks ei viitsi kaardihoidjas oma kaarti hoida.

                  Kommentaar


                    Pask.

                    Kommentaar


                      Tartu olematu liikluskultuur. Mulle tundub, et see läheb iga päevaga hullemaks. Eelmine nädal sõideti kolm korda nii ette, et ma pidin pidurid blokki panema.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Kukkus telefon siin kaks nädalat tagasi puruks ja kuna oli sõlmitud nutikindlustus Elisaga, siis viisin ilusti sinna ja kohe tuli ebameeldiv probleem, et kuigi lepingus oli lubatud asendustelefon, siis need olid otsas ja ei antudki midagi. Mis, siis ikka eks ma kirjutasin Elisale kirja, et teised saavad asendustelefonid nagu lubatud ja mina ei saa, et miks te kohtlete oma kliente ebavõrdselt. Lootsin, et ehk pakuvad mingit kompensatsiooni või midagi, aga tuli siis kõne mõned päevad hiljem kuskilt osakonnast. Ja meeldiva häälega naisterahvas vabandas, et jah telefonid olid otsas, aga te võite minna uuesti esindusse ja küsida, et ÄKKI nüüd on mõni asendustelefon üle ja siis veel öeldi, et telefonil oli midagi teie põhjustatud viga samuti ja peate veel omavastutusele juurde maksma kui tahate üldse uut telefoni, et nemad ei paku mulle rahalist kompensatsiooni kuigi lepingus oli see kirjas, et mul on õigus seda nõuda. Naisterahvas suvatses mulle öelda, et neil on õigus sellest lihtsalt keelduda. Suur korporatsioonid sõidavad inimestest tuimalt üle...

                        Kommentaar


                          ähvarda tarbijakaitse või mõnuagendiga

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Oleneb siiski kassasüsteemist. Pult vs ise piiksutamine.
                            Seda muidugi, kuigi minu poeskäik on tavaliselt korra nädalas ja tervele perele ja suve jooksul on juba 2 korda rõõmustanud "ostukontroll", ehk siis korralikult enda kottidesse laotud asjad peab kõik uuesti välja kiskuma jne. Tüütu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mul küll mitte...
                              palju õnne!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Seda muidugi, kuigi minu poeskäik on tavaliselt korra nädalas ja tervele perele ja suve jooksul on juba 2 korda rõõmustanud "ostukontroll", ehk siis korralikult enda kottidesse laotud asjad peab kõik uuesti välja kiskuma jne. Tüütu.
                                no normaalne ka, et pärast Malcomi varastamist usaldus kadudnud on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X