320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    mida ma siit loen? kari Priidikuid liikluses
    Käi per*e.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
      m****d, kes kasutavad linnas tipptunni ajal aeglustusrada, et mööda sõita ja siis uuesti tagasi reastuvad nii ohtlikult, et kaasliiklejad peavad järsult pidurdama.
      Oma viga, et jätat eelsõitva autoga sellise vahe sisse mis lubab kellelgi sinna vahele mahtuda

      Kommentaar


        Täna hommikul oli jälle seal Rohu ja Telliskivi tänava ristmikul avarii....ma ei saa aru kuidas seal on võimalik järjepidevalt selline asi juhtuda. Viimasel ajal olen muutnud oma marsuuti ka kesklinnast tulles ja ei lähe enam Rohu tänavalt Telliskivile vaid tulen läbi baltijaama telliskivi tänavale ja otse edasi Ritiku poole ja kuigi mul eesõigus, võtan sealt alati igaksjuhuks hoo maha, kuna tean, et on hulle, kes panevad otse Rohu tänavalt üle Telliskivi.
        Eile muidu tulin just rohu tänavalt ja tahtsin telliskivile pöörata ja juba siis oleks napilt üks teine auto inimese alla ajanud. Ise jäin sebra ees seisma ja inimene oli juba minu ees täpselt, kui kõrvalt siis mingi tross tõesti ilma seisma jäämiseta pani rohu tänavalt otse üle telliskivi tänava. Ei saa aru kuidas siuksed inimesed endaga elada suudavad. Siuksed trossid ikka.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Kas just närvi aga, et välismaalased kirjutavad üleühe raudkindlalt TALLIN, mitte TALLINN, on siis nii raske või, krt.
          Parandan ühte kolleegi koguaeg sel teemal, aga noh, ta on inglane ka, neil seal rasked ajad sada häda nagunii.
          irw@nõuda inglastelt linna nimede õigekirja
          München - Munich
          Köln - Cologne
          Firenze - Florance
          Moskva - Moscow jne jne
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            irw@nõuda inglastelt linna nimede õigekirja
            München - Munich
            Köln - Cologne
            Firenze - Florance
            Moskva - Moscow jne jne
            Keegi peale meie ei oska Riia ka õigesti kirjutada!

            Kommentaar


              Ridva?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                See, kui on sitaks toredad asjad plaanis lähipäevadel ja sa lihtsalt jääd haigeks.

                See, kui sa lihtsalt jääd haigeks. Ma kohutavalt sakin külmetushaigustest paranemisel.
                Minu nipp. Loodetavasti aitab paranemisele kaasa.
                Keeda 1.5l vett. Võta 3/4 pöidla suurune tükk ingverit, ühe sidruni mahl, 2 mehist lusikatäit mett, ja lusikaotsatäis kurkummi. Peale kõrista musta pipart. Oota kuni vesi on maha jahtunud, kuskil 75-80 kraadi, sega komponendid kokku ja vala termosesse. Lürbi.
                Korda protseduri päevas 2-3 korda.

                Võta 2-3 küünt küüslauku, kaks viilu musta leiba. Määri leib võiga kokku, viska viilutatud küüslauk peale, maitsesta soola ja pipraga.
                Kõrvale võta hapukoort, leevendab natukenegi küüslaugu vängust.
                Siia oleks pasklik kõrvale võtta pits viina, mis on välja valatud sügavkülmikust tulnud pudelist. Mõnel mehel võib viina ja küüslaugu kombo kõhu lõdvaks lüüa. Kasutada vastutustundlikult.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Ma olen selline inimene, kes manuaaliga sõites hoiab alati käiku väljas kui auto seisab. Ehk autot käima pannes käik on väljas ja sidurit ei kasuta. Närvi ajab see kui keegi on minu autoga sõitnud või on vaja kellegi võõra autoga sõita ning sellel on käik sees starterit andes. Mõned on suht margid olukorrad olnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                    Ma olen selline inimene, kes manuaaliga sõites hoiab alati käiku väljas kui auto seisab. Ehk autot käima pannes käik on väljas ja sidurit ei kasuta. Närvi ajab see kui keegi on minu autoga sõitnud või on vaja kellegi võõra autoga sõita ning sellel on käik sees starterit andes. Mõned on suht margid olukorrad olnud.
                    Talvel käsipidur kinni pole jäänud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      Minu nipp. Loodetavasti aitab paranemisele kaasa.
                      Keeda 1.5l vett. Võta 3/4 pöidla suurune tükk ingverit, ühe sidruni mahl, 2 mehist lusikatäit mett, ja lusikaotsatäis kurkummi. Peale kõrista musta pipart. Oota kuni vesi on maha jahtunud, kuskil 75-80 kraadi, sega komponendid kokku ja vala termosesse. Lürbi.
                      Korda protseduri päevas 2-3 korda.

                      Võta 2-3 küünt küüslauku, kaks viilu musta leiba. Määri leib võiga kokku, viska viilutatud küüslauk peale, maitsesta soola ja pipraga.
                      Kõrvale võta hapukoort, leevendab natukenegi küüslaugu vängust.
                      Siia oleks pasklik kõrvale võtta pits viina, mis on välja valatud sügavkülmikust tulnud pudelist. Mõnel mehel võib viina ja küüslaugu kombo kõhu lõdvaks lüüa. Kasutada vastutustundlikult.
                      Enda ravimeetod on võimalikult palju juua sidruni teed kuhu sisse on pandud paar lusikat jõhvika moosi. Ning kuna mul ei ole küüslaugu vastu midagi siis ei ole ka probleemi päeva jooksul 2-3 küünt lihtsalt ära süüa. Ei tule meelde kuna ma olin viimati üle 48 tunni haige.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ladva Ants Vaata postitust
                        Enda ravimeetod on võimalikult palju juua sidruni teed kuhu sisse on pandud paar lusikat jõhvika moosi. Ning kuna mul ei ole küüslaugu vastu midagi siis ei ole ka probleemi päeva jooksul 2-3 küünt lihtsalt ära süüa. Ei tule meelde kuna ma olin viimati üle 48 tunni haige.
                        naiste hulka siis väga tihti asja ei ole

                        eniveis, kõige lihtsam meetod on, et kui hakkad haigeks jääma, siis tarbida viina - see tapab baktereid kõige tõhusamalt

                        Kommentaar


                          Ma olen kindel, et minu külmetused on tihedalt seotud mingisuguste ärevate aegadega + ebastabiilse ilmaga vms. Et kui teatud põhjustel koguneb unepuudus pikale perioodile, siis on haigus ka kergemini tulema.

                          Ja kui haigeks jään, siis mu keha hakkab haigelt higistama. Nagu eritab seda haigetes kogustes. Selle tõttu ei saa ma kuhugi minna, kuna tõmbab siis ju jälle läbi.

                          Ja ma olen absull kõik ravimeetodid ära proovinud oma elus ja lõpp-tulemus on ikka 8-13 päeva sellist sitast haigust.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Järvamaal Kirna ringristmiku lähedal viskas autojuht eile sõidu ajal sõiduteele vähemalt kaks kassipoega, kellest üks hukkus tema enda auto rataste all.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              Minu nipp. Loodetavasti aitab paranemisele kaasa.
                              Keeda 1.5l vett. Võta 3/4 pöidla suurune tükk ingverit, ühe sidruni mahl, 2 mehist lusikatäit mett, ja lusikaotsatäis kurkummi. Peale kõrista musta pipart. Oota kuni vesi on maha jahtunud, kuskil 75-80 kraadi, sega komponendid kokku ja vala termosesse. Lürbi.
                              Korda protseduri päevas 2-3 korda.

                              Võta 2-3 küünt küüslauku, kaks viilu musta leiba. Määri leib võiga kokku, viska viilutatud küüslauk peale, maitsesta soola ja pipraga.
                              Kõrvale võta hapukoort, leevendab natukenegi küüslaugu vängust.
                              Siia oleks pasklik kõrvale võtta pits viina, mis on välja valatud sügavkülmikust tulnud pudelist. Mõnel mehel võib viina ja küüslaugu kombo kõhu lõdvaks lüüa. Kasutada vastutustundlikult.
                              no fakk. oleks eurooplased sellest musta katku ajal kuulnud, vaesekesed.



                              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                              eniveis, kõige lihtsam meetod on, et kui hakkad haigeks jääma, siis tarbida viina - see tapab baktereid kõige tõhusamalt
                              sellega on see mure, et kui hakkab maitsema, siis on jälle teine haigus majas
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Täna merimetsa selver, 25 minutit tagasi. Mõtlen, et käin poes ära ja võtan veini ja naudin seda kaunist reedet. Vein võetud ja siirdun kassa juurde, järjekorrad on nagu nad on reedeti, elan üle nagu alati kõrvaklapid peas ja kuulan led zeppelini. Jõuab järjekord minuni, panen kaardi sisse ja maksan ja .. teenindaja ütleb, et" arvel pole piisavalt raha" küsin sellepeale, et olete kindel või, näidake tšekki"
                                Näitab ja tõesti vahib tšekil vastu tagasilükatud, olgu, tore, awesome! Mõtlen endaviisi, et kas ma ei saanudki siis palka reedel.. Lähen kontrollin Swedbanki automaadis üle ja tuleb välja sain ikka küll ju! Lähen külma südamega tagasi järjekorda, mis on endiselt pikk ja jõuab järjekord jälle minuni, teenindaja naeratab nunnult mulle ja küsib" kas seekord on raha olemas" vastan talle, ma ei tea, peaks nagu olema ju, automaat näitas täitsa, proovin uuesti ja töötab, vein on saadud ja tore olla.
                                Mis mind närvi ajab?
                                Mu taga on 10 vihast eestlast, kes tahavad ka oma alksi saada ja vahivad mind nagu tonti.
                                Ma ei saa endiselt aru, miks kaardimakse masin ütles seda, kui automaat näitas midagi teist.
                                Miks tekkis mulreedel mulle selline piinlik-naljaks olukord, kõigest veinipärast( ilmselt helistan esmaspäeva panka ja uurin
                                Kas kellegil on ka sama jama olnud? Swedbank on asja nimi ja veel detailsemaks minna, American Express.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X