320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja kas mõned rikkad eestlased pole ka valmis kohe Eestit maha müüma?
    Palju neid venelastega "bisnisi" ajajaid peal Vähja Tiidu nüüd ikka on? Või mõtled neid "eriteenetega," eesti passiga härrasid?
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Algselt postitas boobek Vaata postitust
      Palju neid venelastega "bisnisi" ajajaid peal Vähja Tiidu nüüd ikka on? Või mõtled neid "eriteenetega," eesti passiga härrasid?
      Oeh. Kas sa tõesti tahad öelda, et kogu Eestis elav venekeelne kontingent on tiblakari? Boobek, ma pidasin sinust väga palju.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Oeh. Kas sa tõesti tahad öelda, et kogu Eestis elav venekeelne kontingent on tiblakari? Boobek, ma pidasin sinust väga palju.
        Ei. Kõik muidugi ei ole. Aga suur enamus. Minu kokupuudetd kohaliku slaavi kogukonaga on sellise mulje jätnud.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Algselt postitas boobek Vaata postitust
          Ei. Kõik muidugi ei ole. Aga suur enamus. Minu kokupuudetd kohaliku slaavi kogukonaga on sellise mulje jätnud.
          Selles ongi ju küsimus, et me ei tohi võtta normaalsel slaavi kogukonnal võimalust ja nimetada neid ühiselt tibladeks. Nagu see Hargla rant ette nägi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Selles ongi ju küsimus, et me ei tohi võtta normaalsel slaavi kogukonnal võimalust ja nimetada neid ühiselt tibladeks. Nagu see Hargla rant ette nägi.
            Palju neid võimalusi veel neile andma peab? Kus nad senimaani olnud on? Kes nad üldse on? Kahju, et Rahvus Ringhääling mõned aastad tagasi Ivan Makarovilt vaiba jalgealt tõmbas. Oli vähemalt mingigi aimdus mis kohalikus slaavi kogukonas toimus. Praegu kobatakse ikka täielikus kottpimeduses.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Selles ongi ju küsimus, et me ei tohi võtta normaalsel slaavi kogukonnal võimalust ja nimetada neid ühiselt tibladeks. Nagu see Hargla rant ette nägi.
              Nõus, et kõiki ei saa tibladeks nimetada jne. Aga mind on viimase poole aasta jooksul ikka korduvalt pannud pead vangutama, mida mõned mu tuttavad venelased fb põhjal kasvõi Ukraina sündmustest arvavad. Inimestena äärmiselt lahedad tüübid aga kui asi poliitika peale läheb... Poleks elu sees arvanud, et just nemad nii arvavad.

              Kommentaar


                Oman ka nii mõndagi venelasest tuttavat, võiks isegi öelda, et sõpra. Pidasin neid mõistlikeks inimesteks, tegelikult pean siiani, kuid teema millel ma nendega koos olles ei peatu on vene-eesti poliitika. Sellisele järelduseni jõudsin aprillimässu ajal. Täiesti lootusetu üritus.
                Samas räägib Dannar ses osas õiget juttu, et asi on sama terav ka eestlaste hulgas, kuid selles ma ei nõustu, et asi on vaesuses, probleemiks on pigem maailmapilt. Arusaam kuidas asjad peaksid toimima. Pean aeg-ajalt viibima seltskonnas mis võtab järjest kõik Laari ja Ansipi kuriteod läbi. Jälle - tunduvad mõistlikud inimesed, kuid aru ei saa, et nõukogude aja rohelisem muru oligi põhjuseks miks see liit kokku varises.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Pidasin neid mõistlikeks inimesteks, tegelikult pean siiani, kuid teema millel ma nendega koos olles ei peatu on vene-eesti poliitika.Täiesti lootusetu üritus.
                  +1 Enamuste vene rahvusest inimestega pole võimalik normaalselt poliitikast rääkida. Nagu jookseks peaga vastu seina. Ka teoreetiliselt väga targad ja haritud avaliku elu tegelased teevad kohati selliseid avaldusi, et hoia kahe käega peast kinni.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Ei. Kõik muidugi ei ole. Aga suur enamus. Minu kokupuudetd kohaliku slaavi kogukonaga on sellise mulje jätnud.
                    Ju on siis sitasti läinud sul kokkupuuted venelastega, aga selle järgi öelda, et valdav enamus siin elavaid slaavlasi on ilged tropid ja tiblad...häbi võiks olla sul alustuseks. Minu tutvusringkonnas on nii mõnigi vene rahvusest inimene ja ei ole midagi halba nende kohta öelda, ainult head.

                    Pigem ajavad närvi need inimesed, kes kõik venelased kinnisilmi julmalt ja ühiselt tibladeks tembeldavad.

                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Selles ongi ju küsimus, et me ei tohi võtta normaalsel slaavi kogukonnal võimalust ja nimetada neid ühiselt tibladeks. Nagu see Hargla rant ette nägi.
                    Vat see on õige jutt!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      ...häbi võiks olla sul alustuseks.
                      Ei. Ei ole. Tegelikult ka ei ole. Aga mis oskaks ölda vastuseks selle "liberaalpurske peale?" Eks ikka tsiteerida klassikat:
                      A glaza u nevo bõli takie dobrõe, dobrõe.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        30 + kraadi ja Kuperjanovi JVP-s olemine sellel ajal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Ju on siis sitasti läinud sul kokkupuuted venelastega, aga selle järgi öelda, et valdav enamus siin elavaid slaavlasi on ilged tropid ja tiblad...häbi võiks olla sul alustuseks. Minu tutvusringkonnas on nii mõnigi vene rahvusest inimene ja ei ole midagi halba nende kohta öelda, ainult head.

                          Pigem ajavad närvi need inimesed, kes kõik venelased kinnisilmi julmalt ja ühiselt tibladeks tembeldavad.



                          Vat see on õige jutt!
                          Minu kogemus on pigem selline, et vene rahvusest inimesed, kes on pigem üles kasvanud Eesti sõpradega on täiesti normaalsed ja ei erine eestlastest mingil moel, räägivad isegi keelt nii, et vaevu on aru saada.
                          Siis on grupp venelasi, kes eesti keelt mõikavad ja räägivad, aga eestikeelseid kanaleid ei jälgi. Selle tulemusena ongi nende vaated paranoilised ja kuigi keegi nendest ei soovi Venemaale elama minna, siis valitakse ikkagi Savisaart. Kindlasti on ka selles grupis suur hulk mõistlikke inimesi, aga kujutan ette, et kui mulle oleks ka perekonna ja meedia poolt ajupesu tehtud, siis oleks ka äkki teistsugune.
                          Kolmandaks jäävad järele sellised, kes pigem igatsevad NLi, vanuses 50+ ja umbkeelsed, neid ei muuda mitte miski, tuleb lihtsalt oodata generatsioonide vahetust.

                          Kommentaar


                            Reporteri debiilikud presenteerisid Ott Arderi pähe ajaloolast Ott Sandrakit!
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Kolmapäeva ennelõunal kontrollis politsei Tallinnas seda, kui palju jalakäijad foorituledest kinni peavad. Tulemused olid masendavad.


                              Lõpuks ometi said nad karistatud. Südamest, kohe väga südamest paras neile, kes trahvi said!!!
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                http://tallinncity.postimees.ee/2873...tseid-ei-karda

                                Lõpuks ometi said nad karistatud. Südamest, kohe väga südamest paras neile, kes trahvi said!!!
                                No see kuradi Hobujaama ristmik on paras keberniit ka. Mina lähen sealt koguaeg punasega üle, sest reaalselt mööda Laikmaad on olematu liiklus ja mida ma siis seal seisan nigu mömm. Ja ma olen ka politsei silme ees punasega üle läinud. Seda Stockmanni juures, sest seal peaks pmst kolm korda rohelist ootama. Sel ajal, kui politseinik minuga jauras, sõitis sealt samas mitu autot punase alt läbi. Aga, noh, autod võivad, jalakäijaid peab trahvima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X