320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mind ajab see närvi, et 30. detsember 2014 suudab mind IKKA see köngiita vorst närvi ajada.
    Rõve raibe ikka.

    Kommentaar


      Need tropid, kes hüppavad viimasena niigi ülerahvastatud pöördukse vahele ja siis jäävad uksele ette, mis tekitab automaatseid seisakuid. Need hetked on tõesti sellised, noh, "minge vittu, kuradi proled"-hetked, kus ma olen paar korda inimestele käratanud, et "mine vittu", mistõttu näen ka mina kuradi prolena

      Kommentaar


        Hahahaa i feel you man

        Endal sama mure.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Need tropid, kes hüppavad viimasena niigi ülerahvastatud pöördukse vahele ja siis jäävad uksele ette, mis tekitab automaatseid seisakuid. Need hetked on tõesti sellised, noh, "minge vittu, kuradi proled"-hetked, kus ma olen paar korda inimestele käratanud, et "mine vittu", mistõttu näen ka mina kuradi prolena
          kus tuli nüüd aristokraat välja.. eksole

          Kommentaar


            Rannarootsi röövliribi on muutunud väga sitaks!
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              kus tuli nüüd aristokraat välja.. eksole
              Ma sain kunagi aasta postitaja tiitli. Kordan "tiitli".

              Kommentaar


                Sir

                Kommentaar


                  Vana Tallinn ei maitse enam... fakkk nagu.

                  Kommentaar


                    Kuulad youtubeis oma laulu ning 10 sek pärast laulu lõppemist hakkab mingi träna mängima. Nüüd peab laulu lõppedes stop nuppu vajutama, et mingit jama ei tuleks edasi.

                    Kommentaar


                      Võta autoplay maha.

                      Kommentaar


                        Sugulased :@
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Täna öösel on üks mandel jubedalt paiste läinud. Alates kella 4st enam magada ei saanudki kuna liiga valus oli. Jube mõnus nüüd tööl istuda, süüa ja juua ei saa. Annaks Bergkamp et ma nüüd angiini ei jää.
                          Järgmine päev mõlemad mandlid paitses ja seda siiamaani, ei anna süüa ega juua normaalselt. Nüüdseks on juba rääkida valus. Lootsin reedel mingeid antibiootikume saada, aga perearst oli omavoliliselt ilma mingi teadaandeta võtnud puhkepäeva. Imeline!

                          Kommentaar


                            Tra, see Bengalsi ründemäng on ikka täielik nali.

                            Vähemalt sai Hunt end korra näidata, aga jama ikka, et jälle play-off esimeses ringis haledalt lutti saadakse.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              See kui stream ülitihti ohtlikes olukordades läägima hakkab, aga a la mänguseisakute ajal MITTE KUNAGI.
                              Pall on 3m kastist väljas - BOOM pilt on koos. Ja nii 10st korrast 3-4.

                              Lihtsalt mainin, et netiga on kõik ideaalses korras.

                              Kommentaar


                                Kui sul on vaja ühte õpikut laenutada, siis tuleb välja et kõik läheduses olevad raamatukogud on selle välja laenutanud
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X