320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei mõista üldse miks rahvas nii väga tema poolt on. Jah oli vaatajaid toov saatejuht ning endalegi täitsa meeldib saade aga kui sa ikka kellelegi võttemeeskonnast, antud juhul siis ühele bossimatest, kallale lähed (vist oli jahtunud toidu pärast?) siis miks ei peaks sind vallandatama? Kui sinul töö juures läheks keegi kaaslane nt projektijuhile kallale, sest talle miski lambiasi ei meeldinud, kas sa siis räägiksid sama juttu et "on muidu ju täitsa muhe vana ja las ikka jääb" ning poogen see lõuga kütmine?

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Ma ei mõista üldse miks rahvas nii väga tema poolt on. Jah oli vaatajaid toov saatejuht ning endalegi täitsa meeldib saade aga kui sa ikka kellelegi võttemeeskonnast, antud juhul siis ühele bossimatest, kallale lähed (vist oli jahtunud toidu pärast?) siis miks ei peaks sind vallandatama? Kui sinul töö juures läheks keegi kaaslane nt projektijuhile kallale, sest talle miski lambiasi ei meeldinud, kas sa siis räägiksid sama juttu et "on muidu ju täitsa muhe vana ja las ikka jääb" ning poogen see lõuga kütmine?
      On arvamused kuidas on, kuid kuidas puutub asja see, et äsati "ühele bossimatest" või kui su enda meeskonnas projektijuhile mindaks? Et suvalisele jorsile äsada oleks ok?

      Mina arvan asjast nii, et ilmselgelt onmehe ego ikka väga ära tõusnud. Ilmselt oleksin ka mina vihane kui pärast pikka võttepäeva sooja toitu pole organiseeritud, kuid füüsilist noomitust tegema minna.. tal oli ka hoiatus all, seega ma väga ei pahanda, et ta kinga sai. Samal ajal on ju selge see, et ega ta lihtsalt istuma jää ning ära ei kao, läheb kuhugi erasse ja lammutab edasi. Seega fännid peavad lihtsalt veidi ootama.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Maja ees oleval ehitusplatsil lõpetatakse töö mingi 19:30 paiku. Loodus müravaba kohta ei salli siis võtab ohjad üle naaber kes oma remonti juba 2a on teinud. Kestab see puurimine-klopsimine kella 22:00ni. Tunnike vaikust ja siis hakkavad maja ees askeldama tänavapuhastusmasinad. Ilusti kenasti ikka 2-3 järjesti. Millaltramapuhkan?
        vale küsimus.
        proovi - kus ma puhkan?
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Ime, et BBC üldse nii kaua mökutas. Talle on eluaeg twat suurelt otsaette kirjutatud ja massid kummardavad.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            On arvamused kuidas on, kuid kuidas puutub asja see, et äsati "ühele bossimatest" või kui su enda meeskonnas projektijuhile mindaks? Et suvalisele jorsile äsada oleks ok?
            Lambinäide puhtalt õhust võetud. Ei mäletanud mis tegelane see oli - mingi producer/director või mis iganes. Vasteks tõin talle projektijuhi kes samalaadselt on natuke kõrgemal kui teised töötajad. See aga on muidugi tõsi et isegi kui oleks koristajale või lihtsalt mõnele pealtvaatajale molli kütnud siis ei oleks see ok. Ego ehk natuke nüüd vähemalt langetati ja tema uues teletöös (kus iganes see olema saab nüüd) ta loodetavasti hoiab end nüüd väheke tagasi.

            Kommentaar


              Mehed ikka vahest kaklevad.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                Mind pole kerge närvi ajada, aga palju õnne, Tele2!
                Nimelt oli iga kuu mingi maht kiiret mobiilset internetti ning selle lõppedes oli telefonis koguaeg olemas aeglasem internet. Aga ikkagi funkav. Nüüd aga tehti veebruaris debiilne otsus ehk igal matsil on 5GB netti ja pärast seda telli juurde.

                Mu arve on paugust 30 euri suurem...
                Mine tee avaldus, et lähed (näiteks) diili üle. Paar tundi hiljem tele2 helistab ja pakub 2 korda soodsamat paketti, kui sul enne oli.... Siis saad möelda, kas minna ikkagi diili, kus kehtib see süsteem, mis sul enne kehtis või siis võtad soodsa tele2 paketi vastu... Halb ainult see, et tele2 pakub soodsat paketti vaid aastaks/kaheks.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Mehed ikka vahest kaklevad.
                  täpselt.

                  Ja suured mehed lepivad...
                  Meenub paari aasta tagune seik Bayerni mängust, kus Müller võttis karistuslöögi, mida Robben tahtis. Hollandlasel keesid tunded üle ja läks ka Müllerile kallale. Aga suured mehed suudavad sellest üle olla. Alguses polnud kumbki eriti õnnelik, aga nüüd mõistavad Müller ja Robben üksteist nagu telepaatiaga. Ei oska numbrit tuua, aga on vastastikku ladunud ikka ilmatuma hunniku assiste, rünnaku build-upis toimib ka koostöö filigraanselt.

                  Aga noh, kui üks pool on nii ebakindel, et ei suuda sellest üle olla siis tuleb jah "teise liivakastis mitte enam mängida"...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas football2u Vaata postitust
                    Mind pole kerge närvi ajada, aga palju õnne, Tele2!
                    Nimelt oli iga kuu mingi maht kiiret mobiilset internetti ning selle lõppedes oli telefonis koguaeg olemas aeglasem internet. Aga ikkagi funkav. Nüüd aga tehti veebruaris debiilne otsus ehk igal matsil on 5GB netti ja pärast seda telli juurde.

                    Mu arve on paugust 30 euri suurem...
                    Ulme. Igas normaalses jalkaklubis maksab mobiiliarveid klubi!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Ulme. Igas normaalses jalkaklubis maksab mobiiliarveid klubi!
                      Kuidas sa siit seda välja loed? Reaalselt huvitab kuidas? Minu rõhk on hoopis sellel, et tänu ühele ootsusele Tele2-s on minu arve järsku 30 eurot suurem.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Laulja Zayn Malik teatas, et ta lahkub poistebändist One Direction.

                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Laulja Zayn Malik teatas, et ta lahkub poistebändist One Direction.

                          http://elu24.postimees.ee/3135173/za...an-fannide-ees
                          + 1
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Kirjutan alla. Ei mõista absoluutselt selle vajalikkust.

                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Laulja Zayn Malik teatas, et ta lahkub poistebändist One Direction.

                              http://elu24.postimees.ee/3135173/za...an-fannide-ees
                              Tundub, et bänd peaks vist nime muutma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Kirjutan alla. Ei mõista absoluutselt selle vajalikkust.

                                Mina mõistan ja mulle meeldib see asi. Põnev.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X