320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    lol @ vabameelsus lokkab[/I]
    naermine teeb inimese ilusaks
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Eestlased on kitsarinnalised ja kõik millega nemad ei tegele (või ei (taha) mõista) on saatanast!
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        Eestlased on kitsarinnalised ja kõik millega nemad ei tegele (või ei (taha) mõista) on saatanast!
        pakuks et eestlased on ühed enam ringirändav rahvas laias maailmas.
        hemingway järgi igas maailma sadamas võib kohata vähemalt 2 eestlast
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Hammustasin oma alumise kaare tagumise hamba pooleks sellega. TÜRA

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            pakuks et eestlased on ühed enam ringirändav rahvas laias maailmas.
            hemingway järgi igas maailma sadamas võib kohata vähemalt 2 eestlast
            Kas Hemingway mitte ei mõelnud oma koolikaaslasi? Kui sa full sarcäästism teemadel ei pedaali obvs.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              "Neljanda kai ääres seisab 34-jalaline jaulitaglasega jaht kahega neist kolmesaja kahekümne neljast eestlasest, kes maailma eri paikades 28- kuni 36-jalaste paatidega ringi purjetavad ja Eesti ajalehtedele artikleid saadavad. Need artiklid on Eestis väga populaarsed ja nende eest makstakse autorile üks dollar kuni dollar kolmkümmend senti veeru eest. Need lood paiknevad ajalehtedes seal, kus Ameerika ajalehtedes asuvad pesapalli- ja jalgpalliuudised, ja ilmuvad pealkirja all "Meie kartmatute rännumeeste saagad". Igast käidavamast lõunamere jahisadamast võite te leida vähemalt kaks päikesest põlenud ja soolast pleegitatud juustega eestlast, kes ootavad raha oma viimase artikli eest. Kui see kohale jõuab, sõidavad nad järgmisse sadamasse ja kirjutavad järgmise saaga. Ka nemad on väga õnnelikud. Peaaegu sama õnnelikud kui inimesed Alzira III-l. Vahva on olla kartmatu rännumees."

              - lahutage kirjanik ja tema poolt loodud munni tegelaskuju isiksus ja ütlused. H. järgi oli see üldse tema konkurentsitult kõige sitem teos.
              - söö sitta, mcnamara.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Hammustasin oma alumise kaare tagumise hamba pooleks sellega. TÜRA
                Käisin arsti juures. Ilma tuimestuseta puuriti mingi pool tundi. Agul üritasin nautida seda valu, kuid üsna pea muutus see täielikuks agooniaks, kuna lõppu ei paistnud tulevat.

                Mina enam klaaskomme ei söö.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Käisin arsti juures. Ilma tuimestuseta puuriti mingi pool tundi. Agul üritasin nautida seda valu, kuid üsna pea muutus see täielikuks agooniaks, kuna lõppu ei paistnud tulevat.

                  Mina enam klaaskomme ei söö.
                  Mina hammustasin kunagi esihamba popkorniga puruks. See oli ka täiesti wtf.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Käisin arsti juures. Ilma tuimestuseta puuriti mingi pool tundi. Agul üritasin nautida seda valu, kuid üsna pea muutus see täielikuks agooniaks, kuna lõppu ei paistnud tulevat.

                    Mina enam klaaskomme ei söö.
                    Eem. Kes tänapäeval üldse ilma tuimestuseta puurib/puurida laseb? Ma lasen alati ära teha ja rahu majas. Isegi kui vb reaalselt vaja poleks läinud. Aga no pooleks murdunud hamba puhul ei tuleks selle pealegi, et lasta ilma puurida. Nii üheksakümnendad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Mina lasen. Üheksakümnendatest rääkides, siis tänapäeva puuri pole tundagi. Erinevalt tuimestussüstist.
                      Tänapäeva tuimestussüst on jällegi nagu sääsehammustus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Mina lasen. Üheksakümnendatest rääkides, siis tänapäeva puuri pole tundagi. Erinevalt tuimestussüstist.
                        Mina lasen ka. Olen ka juurekanalit ilma tuimestuseta puhastanud ja kui pandi see kuradi kruvi igemesse hamba jaoks, siis keskendusin valult eemale nõnda, et koondasin tähelepanu pealaele, kuhu noore vene hambaarsti tissid vastu käisid. Tuimestus muudab pärast näo rõvedalt tuimaks, ila jookseb ja üleüldse on üsna homo.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Sa unustasid täpsustada, kus hambakliinikus Sa käid.
                          See, mis seal Kaarli kiriku kõrval on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            See, mis seal Kaarli kiriku kõrval on.
                            Seal ju kaks. Kaarli ja Tallinna polikliinikud (polikliinik on ikka eriline värdsõna)
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Seal ju kaks. Kaarli ja Tallinna polikliinikud (polikliinik on ikka eriline värdsõna)
                              Tallinna polikliinik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Sa unustasid täpsustada, kus hambakliinikus Sa käid.
                                See, mis on seal Raekoja platsi juures Kalevi kommipoe kõrval ehk Küüni hambaravi.

                                Dr Lepik.

                                Täiega soovitan alati.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X