320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suusatajad pole kunagi normaalsed olnud.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Suusatamine hakkab ajudele. Kui ei usu, küsi Rilleputsi käest. Tartu maratoni peakorraldaja Indrek Kelk pakub välja idee, et 63 kilomeetrine rada teha kunstlumest, mis läheb maksma 12-15 miljonit eurot.

      Kelgu sõnul ei ole vastav rahasumma midagi mõeldamatut, arvestades, kuidas on riiklikult toetatud mõnda teist spordiprojekti. "Kui mõelda kas või selle peale, et Lilleküla staadionile tuli viis miljonit kõrvaltvaatajatele näiliselt väikese sõrmenipsuga, siis miks mitte 15 miljonit Tartu maratoni jaoks, kus väga suur osa Eesti rahvast saab ise seda raha kasutada."
      MIdagi nii rumalat pole ma ammu lugenud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Suusatamine hakkab ajudele. Kui ei usu, küsi Rilleputsi käest. Tartu maratoni peakorraldaja Indrek Kelk pakub välja idee, et 63 kilomeetrine rada teha kunstlumest, mis läheb maksma 12-15 miljonit eurot.

        Kelgu sõnul ei ole vastav rahasumma midagi mõeldamatut, arvestades, kuidas on riiklikult toetatud mõnda teist spordiprojekti. "Kui mõelda kas või selle peale, et Lilleküla staadionile tuli viis miljonit kõrvaltvaatajatele näiliselt väikese sõrmenipsuga, siis miks mitte 15 miljonit Tartu maratoni jaoks, kus väga suur osa Eesti rahvast saab ise seda raha kasutada."

        Kas Lilleküla staadioniremont sulab kevadel ära?
        Irw? Järgmine Araabia ÜhendEmiraadid ve? Midagi nii ajuvaba oleks ehk seal vaid reaalne, siiski neil oleks see ka jätkusuutlikum.

        Kommentaar


          http://www.ohtuleht.ee/717403/riigik...rlamenti-jaada Oeh, see lugu on nii full retard.

          Kommentaar


            See eelnev uudis meenutab pisut seda South Parki episoodi, kus Randy pesapallimängudel kakles ja pärast karjus, et: "I thought this was America?".

            Kommentaar


              Ove Musting Eesti Laulust: nii palju vigureid ja trikke nagu tänavu pole Eestis varem nähtud


              ma võibola asjast valesti aru saanud aga see vist peaks olema laulu konkurss, mitte tsirkuse?
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Algselt postitas chac Vaata postitust
                Ove Musting Eesti Laulust: nii palju vigureid ja trikke nagu tänavu pole Eestis varem nähtud


                ma võibola asjast valesti aru saanud aga see vist peaks olema laulu konkurss, mitte tsirkuse?
                Ole nüüd.

                Kommentaar


                  Delfis ja EPLis pole peale viit õhtul ja nädalavahetusel mitte ainsatki inimest tööl, kes telefoni vastu võtaks. Tõprad.
                  Mõnuagent, palun põhjenda. Kas mingit kuradi valvetoimetajat ka ei ole?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Delfis ja EPLis pole peale viit õhtul ja nädalavahetusel mitte ainsatki inimest tööl, kes telefoni vastu võtaks. Tõprad.
                    Mõnuagent, palun põhjenda. Kas mingit kuradi valvetoimetajat ka ei ole?
                    Ma ei oska öelda Valvetoimetaja minu teada Delfis on.

                    Kommentaar


                      No nn valvetelefoni 680 4400 keegi igatahes vastu ei võta. Ma lootsin, et vähemalt üks inimene kontoris ikka kohal on. Tahtsin küsida, et kas nad kannavad homme Cramo VTB mängu üle või ei, et selle järgi homse päeva logistikat ja tegemisi paika panna aga hui kusagilt vastust leiab.

                      Kommentaar


                        Ühesõnaga:

                        Agent: lugeja küsib: No nn valvetelefoni 680 4400 keegi igatahes vastu ei võta. Ma lootsin, et vähemalt üks inimene kontoris ikka kohal on. Tahtsin küsida, et kas nad kannavad homme Cramo VTB mängu üle või ei, et selle järgi homse päeva logistikat ja tegemisi paika panna aga hui kusagilt vastust leiab.
                        [14:50:31] spordiosakond: las küsib siis
                        [14:50:34] spordiosakond: vaadaku saatkava

                        Ehk ma ei tea. Üritasin ise ka aru saada, et kus kuradis see saatekava on, aga ei saanud aru.

                        Kommentaar


                          [14:50:31] spordiosakond: las küsib siis
                          [14:50:34] spordiosakond: vaadaku saatkava

                          No OK. Tänud selgitamast.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ehk ma ei tea. Üritasin ise ka aru saada, et kus kuradis see saatekava on, aga ei saanud aru.
                            Kerid esikat natuke alla (mingi kolmas plokk umbes).

                            Huvitab sport? http://sport.delfi.ee/ kerid veel vähem alla.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Kerid esikat natuke alla (mingi kolmas plokk umbes).

                              Huvitab sport? http://sport.delfi.ee/ kerid veel vähem alla.
                              Seal on jah kirjas, et ülekanne toimub. Aga Tallinna TV mängu üle ei kanna, ise küsisin järgi. Seega tekkiski kahtlus, et äkki Delfi ka ei kanna sest muidu nad ju VTB mängude puhul edastavad ülekannet TTV kaudu vms? Kokkuvõttes jääb niisiis siiani segaseks, kas on ülekanne või ei. Sest varem on olnud nii, et ülekanne on pea alati nii TTVs kui Delfis, kui aga harvatel kordadel pilti ei toodeta, ei kanna mängu üle ei üks ega teine.

                              Kommentaar


                                Mta...26964.31&4829.11=0 imege türa
                                ROHE-VALGE SURMANI

                                Kommentaar

                                Working...
                                X