320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Paar nädalat tagasi käisi kristiine Prismas kus iseteeninduskassa järjekord oli pikem kui tavakassades.
    Jah olen ka näind, et vähe pikem järjekord kui tavakassades, aga iseteeninduskassasid on ka mingi 4-6 tükki.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Paar nädalat tagasi käisi kristiine Prismas kus iseteeninduskassa järjekord oli pikem kui tavakassades.
      Mul see põhiline pood ning see iseteeninduskassa on ikka imeline asi. Järgekorrad enamasti üle 4-5 inimese pole ja järjekorrad liiguvad kiiresti. Pole linnas elades kordagi tavakassas käinud.
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
        Jah olen ka näind, et vähe pikem järjekord kui tavakassades, aga iseteeninduskassasid on ka mingi 4-6 tükki.
        Ei tohiks olla tõesti kõige keerulisem matemaatikaülesanne.
        1 teenindaja, 8 inimest vs. 8 aparaati, 16 inimest järjekorras. Kumb läheb kiiremini?

        Kommentaar


          Nendes kassades liiguks asi veelgi kiiremalt, kui inimesed laoks sisestatud nänni kohe ostukotti. Kaua seda kilplaste käitumist ei tahaks näha.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ei tohiks olla tõesti kõige keerulisem matemaatikaülesanne.
            1 teenindaja, 8 inimest vs. 8 aparaati, 16 inimest järjekorras. Kumb läheb kiiremini?
            No siia lisandub see element, et müüja on sageli siiski osavam ja lindilt triipkoodide lugemine märksa kiirem kui neid korvist ükshaaval võtmine. Ise üldjoontes käin iseteeninduskassas kui väike ostukorv, perega nädala oste tehes läheb tavakassas kiiremini.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              No siia lisandub see element, et müüja on sageli siiski osavam ja lindilt triipkoodide lugemine märksa kiirem kui neid korvist ükshaaval võtmine. Ise üldjoontes käin iseteeninduskassas kui väike ostukorv, perega nädala oste tehes läheb tavakassas kiiremini.
              Mina tellin seejuures üleüldse viimasel ajal e-poe kaudu. Teed päeval ostud ära, õhtul toob Omniva kohale...

              Kommentaar


                Vaatasin 2 minutit Eesti Laulu. Stilistidele peaks hapet silmadesse valama.

                Kommentaar


                  Et siis nagu miskit kuldse vihma valdkonnast?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Vaatasin 2 minutit Eesti Laulu. Stilistidele peaks hapet silmadesse valama.
                    umbes nagu paar aastat tagasi visati moskva suure teatri balletijuhile hapet näkku...
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Juhtusin eile Radarit vaatama ja muidugi oli sinna Ahto Lobjakas kutsutud. Ma ei kujuta ette, kuidas üks inimene, parandan ennast, üks meesterahvas selline vigisev östrogeeni hunnik saab olla.
                      Edaspidi saavad konkreetse bloki kõik saated, artiklid kus see tegelane sõna saab.
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                        Juhtusin eile Radarit vaatama ja muidugi oli sinna Ahto Lobjakas kutsutud. Ma ei kujuta ette, kuidas üks inimene, parandan ennast, üks meesterahvas selline vigisev östrogeeni hunnik saab olla.
                        Edaspidi saavad konkreetse bloki kõik saated, artiklid kus see tegelane sõna saab.
                        Küsimus on pigem selles, miks sellel isehakanud mõttehiiglasel, kes on igas küsimuses jutumärkides universumi targim inimene, lastakse igal võimalikul juhul oma ila ajada. Lihtne oleks ju seda ahvi boikoteerida?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Küsimus on pigem selles, miks sellel isehakanud mõttehiiglasel, kes on igas küsimuses jutumärkides universumi targim inimene, lastakse igal võimalikul juhul oma ila ajada. Lihtne oleks ju seda ahvi boikoteerida?
                          Täna on Eestis moes virisemine ja vingumine. Lobjakal pruugib vaid suu lahti teha ja juba ongi lugu valmis. Loomulikult peaks endast lugupidav ajakirjandus natuke enne mõtlema, kui sellisel vennal midagi arvata laseb.
                          Mind tõsiselt huvitab, kui kaua kestab veel saade Olukorrast riigis koos Ahtoga või kui kaua see saade veel üleüldse kestab. Aastaid oli see saade kindel osa pühapäevasest päevast, täna enam mitte.
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                            Täna on Eestis moes virisemine ja vingumine. Lobjakal pruugib vaid suu lahti teha ja juba ongi lugu valmis. Loomulikult peaks endast lugupidav ajakirjandus natuke enne mõtlema, kui sellisel vennal midagi arvata laseb.
                            Mind tõsiselt huvitab, kui kaua kestab veel saade Olukorrast riigis koos Ahtoga või kui kaua see saade veel üleüldse kestab. Aastaid oli see saade kindel osa pühapäevasest päevast, täna enam mitte.
                            Mina aga jällegi kuulan seda. Ma arvan, et ta esindab mingit kindlat arvamus ringkonda ja ma ei arva, et see oleks mulle rohkem vastuvõetamatum, kui EKRE arvamused. Mind kutsub ta kaasa mõtlema ja vajadusel saan ma vastu vaielda või nõustuda. Kohati on ta arvamused, tõsi küll, väga äärmuslikud, aga mina leian et ta põhjendab alati ära oma seisukohta ja seda arutluskäiku on huvitav kuulata.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Vabaerakonna eelpubekad, kes partei lippe jagavad. See lipuga tattlapakas polegi süüdi, ta ilmselt saab raha või miskit aga närvi ajab Vabaerakond kui täielik lox. Riigi aastapäeva paraadil ja sellele eelneval oma mingit sitta suruda ja lastele ka? Ausalt öeldes poleks ma seal ühegi erakonna propagandat näha soovinud. Nui n**** nad ise aru ei saa kui rõve see on? Käinud eile või siis homme ja jaganud oma paska mööda linna laiali. A jah teine asi oli ka, kui sul on isegi Riigi aastapäeval häbi hümni laulda siis mine ausalt *****. Tänan

                              Kommentaar


                                Täitsa perses, mis crap see kontsert on. Miks sellist paska toodetakse? See tulnukasoenguga mutt on eriline "tase" muidugi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X