320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nojah, kui suud peas ei ole, on raske elada. Suuga inimene oleks viisakalt öelnud kui kiireks läheb, et kas läheb veel kaua, et mul vaja ära minna (eriti kui näha, et soeng valmis ja toimub mingi järeltöötlus).

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Nojah, kui suud peas ei ole, on raske elada. Suuga inimene oleks viisakalt öelnud kui kiireks läheb, et kas läheb veel kaua, et mul vaja ära minna (eriti kui näha, et soeng valmis ja toimub mingi järeltöötlus).
      No viisaka inimesena ei tahtnud õiendada, sest koguaeg tundus, et kohe-kohe lõpeb. Pealegi oli ta nii hoole ja armastusega mu juuste kallal, et tuli meelde, kuidas ma kunagi hommikul ühele slaavi päritolu daamile ütlesin, et kaua ma ootan, kui too isetehtud pelmeene valmistas. See lõppes kurvalt. Juuksuril on aga käärid.

      Kommentaar


        Ilu nõuab ohvreid.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Kristiine keskuse vastas on üks hea juuksur, maksab 7 eurot ja lõikavad 5-10 minti, mingit üleliigset peenutsemist ei ole kunagi, kuna järjekord on alati korralik ja inimesed ootavad
          Dubleerin, käinud seal vahelduva eduga aastaid ja saavad aru, et soengut ei taha, lõikust tahan, seejärel ka töö kiire.

          Kommentaar


            Hannes Võrno - saan aru, et soovib asjale puid alla panna, et "õige inimene" pulti saaks. Aga selle inimese kogemus sportlasena või spordijuhina on sama väike, kui minu seos muusikakooliga. Mai Narvaga pani pange juba, aga täna tuli teine pärl - Võrno pakkus oma meeskonnaga, et Nurmsalu hüpatud Eesti rekord on 119 meetrit ja päris häbi oli.. õnneks ta ei saa sellele kohale niikuinii. Kahju, et ta selliseks klouniks on muutunud, muud midagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas billybob Vaata postitust
              Dubleerin, käinud seal vahelduva eduga aastaid ja saavad aru, et soengut ei taha, lõikust tahan, seejärel ka töö kiire.
              Hmm, see tähendab, et j6u1uv4n4 ei teinudki nalja? Ma arvasin, et see on ikka huumor: Kristiine keskuse vastas on üks hea juuksur, maksab 7 eurot ja lõikavad 5-10 minti, mingit üleliigset peenutsemist ei ole kunagi, kuna järjekord on alati korralik ja inimesed ootavad

              Kommentaar


                Ootama ei pea kauem kui 5-10 minutit, 3 juuksurit on

                Kommentaar


                  Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
                  Mai Narvaga pani pange juba, aga täna tuli teine pärl - Võrno pakkus oma meeskonnaga, et Nurmsalu hüpatud Eesti rekord on 119 meetrit ja päris häbi oli.. õnneks ta ei saa sellele kohale niikuinii. Kahju, et ta selliseks klouniks on muutunud, muud midagi.
                  Mitte et ma kuidagigi Võrno poolt oleks, aga . Miks tra peaks teadma Eesti suusahüppe rekordit peast? Kuidas see üldse võib intervjuus jutuks tulla? Kui muidugi ise üles ei tõmmanud seda.

                  Mai Narvat võiks muidugi teada. Vähemalt ala, millega tegeleb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Mitte et ma kuidagigi Võrno poolt oleks, aga . Miks tra peaks teadma Eesti suusahüppe rekordit peast? Kuidas see üldse võib intervjuus jutuks tulla? Kui muidugi ise üles ei tõmmanud seda.

                    Mai Narvat võiks muidugi teada. Vähemalt ala, millega tegeleb.
                    Ei peagi teadma õiget rekordit peast. Aga natuke võiks tajuda vahemiku, kuhu see võib jääda. Mina pakkusin huupi 220m. Ärge googeldage..vaatame kas siinne seltskond teab vastust.

                    Kommentaar


                      ca 200
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Mitte et ma kuidagigi Võrno poolt oleks, aga . Miks tra peaks teadma Eesti suusahüppe rekordit peast? Kuidas see üldse võib intervjuus jutuks tulla? Kui muidugi ise üles ei tõmmanud seda.

                        Mai Narvat võiks muidugi teada. Vähemalt ala, millega tegeleb.
                        no mingi üldine arusaam võiks spordist ju olla. a la kui kaugele üldse lennatakse suuskadega või kuhumaani hüpatakse kaugust, kõrgust või teibaga jne, kui kiiresti joostakse 100m jne.

                        googeldamata pakuks et kuskile sinna 180-200m kanti vähemalt (vabandan siiralt kui eestlastest keegi üle 200 lennatud).
                        aga ma ei kandideeri EOK juhiks muidugi ka.

                        Mai Narva puhul - sääl pole ju küsimus ainult Mai's, terve pere või suguvõsa tuntud maletajaid vist oma kolmandat põlve kui ma ei eksi.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Päris huvitav viktoriin kujunenud, pakun ka, et lennumäel on kuhugi 190 auku lennatud, kuid üle 200 pole saadud.
                          Lähen kohe harin ka ennast sel teemal.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            204, Nurmsalu. Googel.

                            Kommentaar


                              Aga suure mäe rekord?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                204, Nurmsalu. Googel.
                                täpselt! proovisime enne ilma gooleta.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X