320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Aga suure mäe rekord?
    Sellist asja ei ole, suure mäe K punkt on suhteline - 115 ja 140m vahel.

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      no mingi üldine arusaam võiks spordist ju olla. a la kui kaugele üldse lennatakse suuskadega või kuhumaani hüpatakse kaugust, kõrgust või teibaga jne, kui kiiresti joostakse 100m jne.

      googeldamata pakuks et kuskile sinna 180-200m kanti vähemalt (vabandan siiralt kui eestlastest keegi üle 200 lennatud).
      aga ma ei kandideeri EOK juhiks muidugi ka.

      Mai Narva puhul - sääl pole ju küsimus ainult Mais, terve pere või suguvõsa tuntud maletajaid vist oma kolmandat põlve kui ma ei eksi.
      Sa ei eksi tõesti- juba tema vanaema Merike Rõtova oli Eesti tasemel kõva tegija, samuti tema vanemad Jaan & Regina (kes ka praegu korralikul tasemel mängivad), onu Igor Rõtov (enne Äripäeva bossiks saamist) ja vanem õde Triin.
      Kui moded viitsivad, võivad selle arutelu ehk sobivamasse teemasse tõsta.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        postimees. Kurat, ma lihtne mees ja ei suuda hoomata sellist sexyback disaini nagu praegu nt ralli ja laskesuusatamise teemas. Jannsen pöörab hauas ringi.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          postimees. Kurat, ma lihtne mees ja ei suuda hoomata sellist sexyback disaini nagu praegu nt ralli ja laskesuusatamise teemas. Jannsen pöörab hauas ringi.
          +1
          ammu juba kõige ebasõbralikuma disainiga ja ülekaalukalt aeglaseim portaal. ma ei kujuta ette kust nad neid programeerijaid hangivad, nigeerist vist.
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Sotsiaalmeedia ja kommentaarium on võimas! Jutt muidugi Tartu peksjatest. Eile-täna levisid pildid ühest peksjast Andresest. Odinlased juba peavad inimjahti ja teritavad hangusid. Täna selgus aga et Andrese asemel oli peksja nimi siiski Andrias. Pätt Andres vist istub vangimajas (sotsiaalmeedia andmetel) ja ei saanud olla peksja antud olukorras.
            Ma ei oskagi seisukohta võtta omakohtu pidamisest. Olgu sellega kuidas on aga kui peksjate hulgas oleks olnud näiteks sinu nimekaim ning sulle seejärel Odinlane isa soovitusel haamriga pähe lööb?

            Kommentaar


              Rahune maha oma odinlaste foobiaga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Rahune maha oma odinlaste foobiaga.
                Ma vabandan! Võin Odinlaste asemel kirjutada ka neandertaallased või ükskõik mida muud. Minu postituse mõte jääb samaks, et sotsiaalmeedia ennatlikkus on asi, mis ajab närvi ja on ohtlik.

                Kommentaar


                  parem karistagu selliseid kohalikke lööma-ahve kui viivad läbi oma algset plaani, et kõnnime mööda tänavaid ja lähme kambaga iga tõmmu mehe juurde ja küsime, et miks ta eestis on.

                  Kommentaar


                    Postimehe koha pealt veel seda, et kas nad on nüüd rahul oma tulemusega, et kui artiklile on lisatud 5-10 kommentaari on juba päris kõva sõna? Ise arvan, et delfi praegune lahendus on päris ideaali lähedane.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                      Ma vabandan! Võin Odinlaste asemel kirjutada ka neandertaallased või ükskõik mida muud. Minu postituse mõte jääb samaks, et sotsiaalmeedia ennatlikkus on asi, mis ajab närvi ja on ohtlik.

                      http://www.ohtuleht.ee/721909/odini-sodurid-alustasid-eestlaste-kaitsmist-vaata-kuidas-ja-milliste-votete-ning-sonadega-tegutsetakse-


                      Ise oleksid sekkunud? Kahtlen miskipärast.

                      Kommentaar


                        Damn, ma andsin neile vist PR-nõu...

                        Kommentaar


                          Siseminister annab peksmises viga saanud Tartu pereisale tänukirja
                          Siseminister Hanno Pevkur otsustas anda nädalavahetusel Tartus toimunud peksmises kannatada saanud Jaanusele tänukirja vapruse eest.


                          kui see pole nüüd tindinikkarite blond hetk, siis... halloo.
                          selle asemel et pätte püüda, anname ohvritele -mõelge - ministrihärra enda poolt signeeritud tänukirju? lihtsalt kompensatsiooniks veidi raha või miski taastusreis tervise kosutamiseks kuskile soojale maale vms ei ole piisavalt väärikas, muidugi.

                          riigiaadel ruulib.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Müts maha! Korralik ja konkreetne tegutsemine. Millega ment hakkama ei saa, selle lahendab Odinlane alla minutiga.
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Mul oli mingi mõne nädala eest vestlus Odini sõdalasega, kes küsis, et miks ajakirjanikud neisse nii halvasti suhtuvad. Ütlesin talle otse välja, et praegu, kus nad jahivad mingeid välistudengeid ja muid tüüpe, on nad lihtsalt tolad, kuna reaalselt pagulasi hetkel pole. Aga siis ütlesin talle, et võtke midagi nende kuradi mustlastega ette, kes vanainimestelt raha välja pommivad. Et kui nad tegeleksid reaalse teemaga, siis nad ei näiks enam totaalsete toladena. Mulle vastati, et see pole päris teema, kuna "mustlased ei tule ju meile enda kultuuri ja usku peale suruma". Mina vastasin: "Eeee?"
                              Noh, ühesõnaga tundub, et nad ikka mõtlesid veidi järgi ja saidki aru, et see on hea idee.
                              Ma peaks arve esitama.

                              Kommentaar


                                mis teid närvi ajab?
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X