320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas see olid sina Mõnu, kes eile raadios esines?
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Müts maha! Korralik ja konkreetne tegutsemine. Millega ment hakkama ei saa, selle lahendab Odinlane alla minutiga.

      Sarnaseid ja kordades teravamaidki situatsioone oli mul eelmises töökohas nädalas korra umbes kui rumeenia passi ja bulgaaria numbrimärgiga tonte taltsutatud sai. Kas ma saan nüüd Õige Eestlase aunimetuse või Odini soldatite nahktagi ja võin mustamäe vahel välistudengeid mõnitama minna?
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Sarnaseid ja kordades teravamaidki situatsioone oli mul eelmises töökohas nädalas korra umbes kui rumeenia passi ja bulgaaria numbrimärgiga tonte taltsutatud sai. Kas ma saan nüüd Õige Eestlase aunimetuse või Odini soldatite nahktagi ja võin mustamäe vahel välistudengeid mõnitama minna?
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Kas see olid sina Mõnu, kes eile raadios esines?
          Ei pole esinenud.

          Kommentaar


            Odinlased võiks nüüd ametlikult Mõnu mingiks auliikmeks teha.

            Miks nad üldse Odinlased on? Miks nad mingit siiski võrdlemisi võõrast usku meile peale suruvad?
            Maaema sõdalased kõlaks palju paremini. Taara Sõdalased. Uku võitlejad. Äio kangelased jne jne.

            Kommentaar


              Import värk.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                Miks nad üldse Odinlased on? Miks nad mingit siiski võrdlemisi võõrast usku meile peale suruvad?
                Maaema sõdalased kõlaks palju paremini. Taara Sõdalased. Uku võitlejad. Äio kangelased jne jne.
                Ma kunagi sattusin rääkima kergelt natsionaalsotsialistlike vaadatega jõulisema härrasmehega, kes tõsimeelis raius, et eestlased on viikingite järeltulijad ja see uuralite tagant tulemine oli pullisitt. Sesplaanis Odinlus on täiesti okei.

                Kommentaar


                  On's üldse tegemist norra jumala Odiniga? Ma olen arvanud ikka, et один-sõduritega tegemist.
                  Venemaa spetsiaalühe spetsiaalvägi. касуликуд идиоодид
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    On's üldse tegemist norra jumala Odiniga? Ma olen arvanud ikka, et один-sõduritega tegemist.
                    Venemaa spetsiaalühe spetsiaalvägi. касуликуд идиоодид
                    Mind huvitab selle kasulike idikate jutu ja Vene propaganda juures alati, et mis kasu Venemaa sest saab? Kõikvõimalikud Lobjakad jauravad aga loogilisi põhjendus ei näe kuskilt. Isegi kui Odini poisid mõne murjani laternaposti külge riputaksid, mis tolku just Venemaa sellest saaks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Mind huvitab selle kasulike idikate jutu ja Vene propaganda juures alati, et mis kasu Venemaa sest saab? Kõikvõimalikud Lobjakad jauravad aga loogilisi põhjendus ei näe kuskilt. Isegi kui Odini poisid mõne murjani laternaposti külge riputaksid, mis tolku just Venemaa sellest saaks?
                      Tekib lõhe nö Vana-Euroopa ja Ida-Euroopa vahel, mis perspektiivis võiks viia Euroopa Liidu lagenumiseni?

                      Kommentaar


                        Eesmärk on igasuguste lõhede tekitamine ühiskonnas.
                        Näiteks odini puhul siis: usaldamatuse külvamine eesti ametistruktuuride vastu, üldine vihaõhustiku tekitamine ühiskonnas ja siis boonusena saab ju ka neid toredaid kaadreid neonatsismi õitsengust baltikumis.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Sest venemaa saab karjuda jälle "natsid natsid". Ja järgmisena karjuda "kiusatakse meie vene kodanikke". Ja järgmisena saata "rohelised mehikesed"

                          Tra noh, ei ole ju keeruline 2 + 2 kokku panna

                          Kommentaar


                            Mul on kahju nendest välismaalastest, kes on mustanahalised/teistsugused ja siin töötavad/õpivad. Mõned eestlased, kes neid kiusavad jätavad kogu rahvusest halva mulje ning see mulle ei meeldi. Ise ma töötan restoranis kus töötavad indialased ning ka neil on olnud vahejuhtumeid. Nad ei ole siin niisama vaid teevad reaalselt tööd ning rohkem kui eestlased.
                            Markiisid

                            Kommentaar


                              Ja kôige selle peale postitab üks padupede siia järjekordse "teemasse" pildi...
                              Kutsume kõik välismaal õppivad sportlased/vahetusõpilased jne koju- pagulased ju!

                              Kuskil nende odinlaste nimekirja ka näha saab. Saaks vaadata kas üheks eelduseks " tõeliseks eestlaseks" saamisel/olemisel on kriminaalne taust. Kõva mees kui mingi grupiviisiline vägivalla tegu hingel on aga kõlbab ka keldritest moosivarga taust?
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                toome teema tagasi pealkirja
                                minult pressis eile mingi tädi rahhi Selveris välja, väitis, et on SOS lasteküla jünger. tahtis mingit 2 kümpsi kuus äkki.
                                kas keegi mind selliste eest ei tahaks kaitsta + veel Starman ja LHV
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X