320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    https://www.facebook.com/groups/Wool...4717675556504/ Ma suutsin muidugi vahepeal McNi õed pahaseks ajada. Kuigi pealkiri polnud minu pandud.
    Ja nüüd on meie milfikonkurss ka juba välja otsitud

    Kommentaar


      kas see feministeerium on nagu mingi reaalne pleiss?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        https://www.facebook.com/groups/Wool...4717675556504/ Ma suutsin muidugi vahepeal McNi õed pahaseks ajada. Kuigi pealkiri polnud minu pandud.
        Õudne grupp, kes arvab, et nad võivad kõigi naiste eest rääkida.
        Ja miks need naised nii väga meeste moodi välja tahavad näha?
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          Paneme mingi ränt postituse ka vahepeal.

          Retard-feministide vohang. Kunagi tähendas radikaalne feminist sellist inimest, kes ajas täiesti õiget ja austusväärset asja. Naistel oli vähem õigused, mehed oli patriarhaalsed ja jõhkrad munnid, miski pidi muutuma. Nii pani feminism ja inimeste üldise harituse tõus asjad õiges suunas liikuma. Lisaks naiste õiguste jm austamisest tekkis ka rohkem mehi, kes julgesid olla sellised, et neil ei ole vaja mingi überisane olla, kellele naine peab kodus süüa ja seksi andma. Naised olid rahul võrdõiguslikkuse stabiilse tõusmisega ja ka üha rohkem mehi hakkas olema selline tšill, et kõik õige, võrdsuses pole ju midagi halba, levitage oma sõnumit. Siis aga läks asi kuskil vittu. Mingid ultrafeministidest radikaalid haistasid soodsat olukorda, kus oldi tunnistatud naiste ebavõrdset kohtlemist ja seetõttu kaasa aidatud soodsa pinnase loomisega asjade parandamiseks, ja hakkasid full-retard kampaania või kes teab mis vandenõu-propagandaga rohkem naisi üles ässitama. Laev, mis liikus tubli tempoga helge ja võrdse tuleviku poole, hakkas loksuma, ja nüüd on tekkinudki selline olukord, kus eksisteerivad sellised grupid ja inimesed. Olukord, kus levikas lendab mulle mingi suvaline eit kõrvallauast peale, kui me tegime välismaalasele "kaksteist kuud" nalja (mis siis, et see nali on sooneutraalne). Selliste gruppide vastu tekib vastureaktsioon ja nüüd ongi nii, et need ultrafeministidest retakad panid positiivsele feministlikule liikumisele sellise ballasti kaela, et progress, mis võinuks olla ilma nendeta, lükkub mõttetu möla poolt saadetud tulevikku. Nagu lollid mustanahalisedki, kes Ameerikas elatuvad well-fare'ist ja filmivad ennast vargil käies ning seega nullivad ära teiste tublide mustanahaliste poolt tehtud saavutused.

          tl:dr - õige

          Kommentaar


            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
            Õudne grupp, kes arvab, et nad võivad kõigi naiste eest rääkida.
            Ja miks need naised nii väga meeste moodi välja tahavad näha?
            Nägin ka esimest korda selle grupi ära.
            Päris kohutav tekst, mis nad seal omavahel ajavad, pikalt ei suudagi lugeda. Korraks hirmuga mõtlesin, et mis saaks kui oleks mõni istumine ja nad pundiga alkoholi ka natuke alla saaksid, õnneks suutsin oma peas selle mõtte kiirelt blokeerida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Montag Vaata postitust
              Retard-feministide vohang. Kunagi tähendas radikaalne feminist sellist inimest, kes ajas täiesti õiget ja austusväärset asja. Naistel oli vähem õigused, mehed oli patriarhaalsed ja jõhkrad munnid, miski pidi muutuma. Nii pani feminism ja inimeste üldise harituse tõus asjad õiges suunas liikuma. Lisaks naiste õiguste jm austamisest tekkis ka rohkem mehi, kes julgesid olla sellised, et neil ei ole vaja mingi überisane olla, kellele naine peab kodus süüa ja seksi andma. Naised olid rahul võrdõiguslikkuse stabiilse tõusmisega ja ka üha rohkem mehi hakkas olema selline tšill, et kõik õige, võrdsuses pole ju midagi halba, levitage oma sõnumit. Siis aga läks asi kuskil vittu.
              Vittu läks see, et need armastusväärsed mehed soovivad võrdõiguslikkust ainult siis kui see on neile kasulik. Nad tahavad näidata end oma naiste juuresolekul jah väga toredate valgustatud inimestena, aga põgenevad esimesel võimalusel sellistesse kohtadesse nagu see foorum siin, kus naisi praktiliselt pole ning asuvad tohutu mõnuga milfikonkursse korraldama. Ja solvuvad roppu moodi kui nende tegelik pale selgeks saab.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Vittu läks see, et need armastusväärsed mehed soovivad võrdõiguslikkust ainult siis kui see on neile kasulik. Nad tahavad näidata end oma naiste juuresolekul jah väga toredate valgustatud inimestena, aga põgenevad esimesel võimalusel sellistesse kohtadesse nagu see foorum siin, kus naisi praktiliselt pole ning asuvad tohutu mõnuga milfikonkursse korraldama. Ja solvuvad roppu moodi kui nende tegelik pale selgeks saab.
                Tohutu Mõnu. Peaks selle nimeks võtma.

                Kommentaar


                  Krt see vana mäger on ikka peast perse küll. Süstige mingit rohtu talle pähe.

                  Kommentaar


                    Ma olen siinkohal nõus mcnamraga, Mõnu on ikka ülepiiri läinud kohati. Koguaeg ja igalpool pole ka mõtet end "vaimukana" näidata.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Ma olen siinkohal nõus mcnamraga, Mõnu on ikka ülepiiri läinud kohati. Koguaeg ja igalpool pole ka mõtet end "vaimukana" näidata.
                      Hapukoort sulle haavale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Vittu läks see, et need armastusväärsed mehed soovivad võrdõiguslikkust ainult siis kui see on neile kasulik. Nad tahavad näidata end oma naiste juuresolekul jah väga toredate valgustatud inimestena, aga põgenevad esimesel võimalusel sellistesse kohtadesse nagu see foorum siin, kus naisi praktiliselt pole ning asuvad tohutu mõnuga milfikonkursse korraldama. Ja solvuvad roppu moodi kui nende tegelik pale selgeks saab.
                        Praegu läksid nad leili seksuaalsuse peale, mingitest õigustest pole siin juttugi olnud - indiviidi tasemele laskumata ongi kogu elu mõte järglaste saamine ja see ongi seksuaalsus. Pole vahet kas sa oled mees või naine, kuidas see puutub naisõigustesse? Kuidas on sõnalühend MILF naisi alavääristav? Ehk siin juba esitatud küsimus - kus kohast nad võtavad õiguse kõigi naiste nimel rääkida? Mis ajast on see naist alavääristav, kui ta on meeste silmis ihaldusväärne?
                        Ei, see pole alavääristav, see on tunnustus.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas shefield
                          Tahtsin just sama kirjutada.

                          Ja lisan siia juurde ühe artikli. http://feministeerium.ee/naistega-vaidlemisest/

                          "Mu sõber arvas asjadest nii: “Ma olen loobunud vaidlemast võrdse palga teemadel Eestis, kuna ma olen märganud, et suurem osa inimestest, kellega ma vaidlen, on naised. Mulle tundub, et nende ideaalne töökeskkond on selline, kus naised teevad ära kogu töö, välja arvatud IT-tugi, ja juhm, ent võluva välimusega meesülemus saab töö eest kogu tunnustuse. Ja kui veab, siis ka flirdib veidi nende naistega. Ehk on see osa Eesti naiselikkusest, et naised vajavad meest, kellele alistuda, isegi kui see mees on ebakompetentne?”
                          Kusjuures mul endal on see olnud päris heaks testiks - iga kord kui keegi selle 30%-ga lagedale tuleb, küsin, et kas sa tegelikult arvad ka nii, või kasutad seda lihtsalt instrumendina oma argumentide kaitseks. Viimase puhul saab sisust edasi rääkida, esimese puhul on tsaupakaa.

                          Kommentaar


                            Ma siinkohal mainiks ära ühe detaili, millest tutid mööda vaatavad. Nimelt peaksid nad kuulama seda plaati, mille arvustuse pealkirjast nad jauravad. Sia tegi plaadi, kus on laulud, mille on ta teinud endast 2x noorematele popstaaridele, aga kelle jaoks pole neid laule töösse võetud. Plaadi nimi on This Is Acting ehk see kõik on näitemäng. Ehk seal laulab üsna täiskasvanud eas Sia laule, mis on mõeldud läbi muusikatööstuse üleseksualiseeritud lauljatele (ehk igasugu Rihannad jms, kelle profiil on üsnagi seksistlik). Lõpptulem on aga selline, et see ei sobi absoluutselt kokku, kuna Sia on siiski positiivne tegelane. Kui 40-aastane naine laulab 20-aastastele mõeldud laule, siis tundub asi sama groteskne, kui Madonna laulab mingeid workit-sexit, kuigi ise on ligi 60. Sellest tuli ka milfi-referents, et kogu plaadi imago loob Siast mulje mitte täiskasvanud ja aruka naisena, vaid täiskasvanud naisena, kes üritab olla mingisugune ülestiliseeritud ja imagoloogide poolt välja mõõdetud sekspomm.
                            Aga, näe, feministid näevad lihtsalt sõna MILF ja röögivad, nagu oleks neil liivakast važiini valatud. Ehk kui ma peaksin arvustama mingit komöödiasaadet, kus Merle Palmiste kehastas blondi pihvi, siis kas juhul, kui ma ütleks arvustuse pealkirjas "Blondi pihvi vaevad", siis hakkaksid nad ka karjuma, kuna pihv on ju seksism? Aga ta ju kehastab blondi pihvi! Samamoodi kehastas Sia hoopis midagi muud, mis ta tegelikult on ja minu hinnangul kukkus see välja sellisena. Tõsi, pealkiri oli veidi ülelihtsustatud, aga üldiselt ikka.

                            See on umbes samal tasemel, kui nad karjusid, et mingid Bradolf Pitleril ja Analrapistil on midagi viga. Bradolf Pitler on viide samas Brüno filmile, Analrapist Arrested Developmendile. Ehk äkki võiksid nad korraks guuglit kasutada, kui nad kiljuma kukuvad?

                            Kui ma küsisin ühelt feministeeriumi naiselt, et miks nad kirjutasid Priit Hõbemäe kohta "kirjutab klaviatuuri kohal enda sardellimoodi näppudega"? Et see on ju solvav. Siis öeldi, et eks me teeme ju nalja ja igal inimesel on huumoritaju erinev. Nagu nahh, kui sul huumoritaju on nii erinev, siis äkki on teistel ka huumoritaju erinev? Ehk äkki pole antud plaadiarvustus per se misogüüniline seksism, vaid äkki on seal kusagil irooniat? Või äkki on seal kusagil reaalne kriitika plaadi turustamisele? Ei, sellele nad ei suuda mõelda, kuna on kohe vaja hakata kusagil važiina wolfis räntima.

                            Ja McN, blow me, sa oled ikka über-eit.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas shefield
                              Tahtsin just sama kirjutada.

                              Ja lisan siia juurde ühe artikli. http://feministeerium.ee/naistega-vaidlemisest/

                              "Mu sõber arvas asjadest nii: “Ma olen loobunud vaidlemast võrdse palga teemadel Eestis, kuna ma olen märganud, et suurem osa inimestest, kellega ma vaidlen, on naised. Mulle tundub, et nende ideaalne töökeskkond on selline, kus naised teevad ära kogu töö, välja arvatud IT-tugi, ja juhm, ent võluva välimusega meesülemus saab töö eest kogu tunnustuse. Ja kui veab, siis ka flirdib veidi nende naistega. Ehk on see osa Eesti naiselikkusest, et naised vajavad meest, kellele alistuda, isegi kui see mees on ebakompetentne?”
                              Ehk siis need naised kes ei taju palgalõhe olemasolu ja muud seda ääretut diskrimineerimist mis igapäevaselt me ümber toimub, on vaja marginaliseerida tasemeni, et neile kõlbab ebakompetentne mees kellele alistuda?
                              Raudselt teevad nad kodus mehele süüa ka õhtuti, va reeturid.

                              Kommentaar


                                FMi koodeksis on ju ilusasti kirjas, et nad mõtlevad probleeme välja...'nuf said.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X