320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav palju sellest feministeeriumist Chippendalesil käis? Väidetavalt olevad piletid ikka räigelt kuum kaup. Ja no minu arust on küll räige diskrimineerimine see, et sinna ainult naisi lubati. Kuskohas on võrdõiguslikkus, rääkimata sellest, et selline meelelahutus võiks ka omasooiharatele kindlasti väga 10nesse olla.

    Kommentaar


      Sai ka lõpuks Eestis haiglas ära käidud. Ootamine mind ära ei ehmatanud, kuna olin selleks korralikult ettevalmistatud ja ettevalmistunud (Söök, jook, täis laetud mobla jne)
      Aga peale registreerimist hakkas pihta. 1h ootamist tühja medõe ukse taga ilma, et sellest uksest oleks keegi väljunud, või sisenenud. Selle aja jooksul jõudis 10 inimest seal koputamas käia ja üks vanur selle samuse ukse najal kokku variseda. Vanakesel pold enam jõudu isegi koputada. Ja imede ime, siis kui vanuri ümber läks sagimiseks tegi ukse lahti mingi paks mammi võileib näpus. Vaatas külma pilguga olukorra üle ja marssis minema. Ja peale seda juhtumit vist lõpuks keegi otsustas huvi tunda, et kus on see meditsiinile persoon keda rahvas ootab ja helistati talle, sest ei läinudki kaua aega mööda, kui juba kiirel sammul lendas mingi tibi haigla uksest sisse ja suundus vastavasse kabinetti.
      Edasi läks loomulikult kõik kibe kähku ja 10 minutiga olid ootajad saanud oma tahtmise. Iga haige suunati vastavalt probleemile õige arsti juurde. Tibens tobens.
      Aga tegelt mis ajas raevu oli see, et ma maksin kinni parkimis tasu, mis polnud odav lõbu. Tegelt oleks saanud ju palju kiiremini asjad lahendada poleks vaja isegi arstiga kohtuda (see juba teine teema).
      Ja mis kuradi sõna on Tiraaž? Olen oote järjekorras ja seal näen et minu Tiraaži number on ****. Nagu loterii-allegrii, et äkki saan sisse enne teisi patsiente
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        ehk mõtled triaaži

        Kommentaar


          Ju vist tõesti oli seal mõeldud triaaži. Ei tea miks ma lugesin välja tiraaž? Ju viskasin vaid korra pilgu peale ja jäi kummitama
          Ja nüüd mind täiega häirib see sõna triaaž. Noh ei sobi eestikeelde. Lausa tobe. Sorteering nö. Prantslased kasutavad seda sõna prügi sorteerimise puhul, kui sinisesse prügikasti viskad ajalehed ja plastikpudelid, rohelisse suvaprügi jne....
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Selline pask. See jama on nagu päris?

            Kommentaar


              haisvad inimesed ja halva hingeõhuga inimesed - tra kui sul endal on okei rõve olla, siis teistel su ümbruses ei ole.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Kas enam ei saa ka mobiilversiooniga foorumis neist türastunud reklaamidest lahti?
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  ETV blond diktor, kes Elmar Vaherit intervjueeris.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    ETV blond diktor, kes Elmar Vaherit intervjueeris.
                    Astrid Kannel?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Astrid Kannel?
                      seesamune jah. Tallinna TV-lt ootaks Vaherile sellises stiilis ja hääletoonis küsimusi, AK diktor võiks aga oma hormonaalse taseme kõikumist vähe rohkem varjata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        seesamune jah. Tallinna TV-lt ootaks Vaherile sellises stiilis ja hääletoonis küsimusi, AK diktor võiks aga oma hormonaalse taseme kõikumist vähe rohkem varjata.
                        Woow, kuule, ära ole nüüd selline...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Woow, kuule, ära ole nüüd selline...
                          hormonaalsele tasemele viitamine vb tänapäeval inetu jah. AK-s PPA ekspertsuse alavääristamine aga samamoodi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Woow, kuule, ära ole nüüd selline...

                            Mis ta valesti ütles?

                            Kommentaar


                              ma lähen võibolla nüüd full count. Aga kui sul juba PPA juht stuudios on ning tegemist on AK ja prime time-ga, siis 4 korda küsimine "aga ta oli ju Varvara naaber" viidates justkui PPA sitale tööle, ei ole hea ajakirjandus. Õigemini - see ei ole see koht.

                              Sisuliselt jäi mulje, et operatsioon, mis oli ilmselt üks aegade suurimaid (nt kaasatud politseinike arvule, või analüüsimeetoditele mõeldes), oli sitasti conducted. See võib nii olla, aga see ei ole Astridi koht seda öelda. Vähemalt selles kontekstis.

                              Kommentaar


                                Walking dead-i kuuenda hooaja lõpp, ja et uut hooaega peab kuradima pool aastat ootama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X