320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ma lähen võibolla nüüd full count. Aga kui sul juba PPA juht stuudios on ning tegemist on AK ja prime time-ga, siis 4 korda küsimine "aga ta oli ju Varvara naaber" viidates justkui PPA sitale tööle, ei ole hea ajakirjandus. Õigemini - see ei ole see koht.

    Sisuliselt jäi mulje, et operatsioon, mis oli ilmselt üks aegade suurimaid (nt kaasatud politseinike arvule, või analüüsimeetoditele mõeldes), oli sitasti conducted. See võib nii olla, aga see ei ole Astridi koht seda öelda. Vähemalt selles kontekstis.
    No mina teadsin seda asja juba kaks aastat pmst tagasi. Astrid pigem ründas seda, et miks siiani pole öeldud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      No mina teadsin seda asja juba kaks aastat pmst tagasi. Astrid pigem ründas seda, et miks siiani pole öeldud.
      Ja jätke see ka meelde, et ajakirjanikud on ründavamad, kui tavalised inimesed. Ehk mina olen ka näiteks EE podkastis väga ründav, aga mitte seepärast, et ma ei tea vastust, vaid ma üritan inimest rääkima saada. See on ametialane spetsiifika.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ja jätke see ka meelde, et ajakirjanikud on ründavamad, kui tavalised inimesed. Ehk mina olen ka näiteks EE podkastis väga ründav, aga mitte seepärast, et ma ei tea vastust, vaid ma üritan inimest rääkima saada. See on ametialane spetsiifika.
        ma vist ei selgitanud ennast õigesti, kuigi aja ja koha konteksti olulisust mainisin.

        Minu poolest oldagu kirjutatud sada artiklit, näidatagu kaks kuud tagasi pealtnägijas, lahatagu kolmes erinevaks vabariigi kodanikes või Foorum saates. Mindagu Toompeale loosungitega. See kõik on täiesti okei. Aga AK ei ole uudistesaatena koht, kus saatejuht peaks avaldama oluliselt äratuntaval moel oma meelsust. Punkt.

        Miks see minu arvates nii on? Sellepärast, et suuremas osas on inimeste hoiakud (jättes kõrvale mõned radikaalid ja vandenõuteoreetikud) AK suunas sellised, et sealt tuleb see "õige" ja "kallutamata" uudis - sündmuste kajastus, mitte hinnang. AK vaataja ei häälesta ennast AK-d vaatamas selliselt. Tema ootab uudist. Kui uudiste edastaja vihjab, et PPA-s mädaneb, siis muudetakse sellest johtuvalt ka oma hoiakuid.

        p.s. kui sa kirjutad loo või tehakse saatejupp olukorrast, siis on võimalik erinevaid kontekste paremini lahata. Otse-eetris tõe monopoli (ja siin ei ole see nüüd ülekantud tähendus per se) hoides, võiksid mingid hinnangud jääda andmata.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          ma vist ei selgitanud ennast õigesti, kuigi aja ja koha konteksti olulisust mainisin.

          Minu poolest oldagu kirjutatud sada artiklit, näidatagu kaks kuud tagasi pealtnägijas, lahatagu kolmes erinevaks vabariigi kodanikes või Foorum saates. Mindagu Toompeale loosungitega. See kõik on täiesti okei. Aga AK ei ole uudistesaatena koht, kus saatejuht peaks avaldama oluliselt äratuntaval moel oma meelsust. Punkt.

          Miks see minu arvates nii on? Sellepärast, et suuremas osas on inimeste hoiakud (jättes kõrvale mõned radikaalid ja vandenõuteoreetikud) AK suunas sellised, et sealt tuleb see "õige" ja "kallutamata" uudis - sündmuste kajastus, mitte hinnang. AK vaataja ei häälesta ennast AK-d vaatamas selliselt. Tema ootab uudist. Kui uudiste edastaja vihjab, et PPA-s mädaneb, siis muudetakse sellest johtuvalt ka oma hoiakuid.

          p.s. kui sa kirjutad loo või tehakse saatejupp olukorrast, siis on võimalik erinevaid kontekste paremini lahata. Otse-eetris tõe monopoli (ja siin ei ole see nüüd ülekantud tähendus per se) hoides, võiksid mingid hinnangud jääda andmata.
          Ta oligi ju naaber. Ta suri kaks aastat tagasi. Miks ei saanud seda varem öelda? Seda peab küsima. Lihtsalt peab. Politsei lõikas siin karmilt näppu ja ma ei saa öelda, et miks ta seda tegi. Ehk neil oli asi lahendatud asi kaks aastat tagasi, aga nad hoidsid seda teatud põhjustel veel kaks aastat üleval.


          Vihje: ressurss ja teised seksuaalkurjamid.

          Kommentaar


            Algselt postitas mõnuagent 007 Vaata postitust
            ta oligi ju naaber. Ta suri kaks aastat tagasi. Miks ei saanud seda varem öelda? Seda peab küsima. Lihtsalt peab. Politsei lõikas siin karmilt näppu ja ma ei saa öelda, et miks ta seda tegi. Ehk neil oli asi lahendatud asi kaks aastat tagasi, aga nad hoidsid seda teatud põhjustel veel kaks aastat üleval.


            Vihje: Ressurss ja teised seksuaalkurjamid.
            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            ma vist ei selgitanud ennast õigesti, kuigi aja ja koha konteksti olulisust mainisin.

            P.s. Kui sa kirjutad loo või tehakse saatejupp olukorrast, siis on võimalik erinevaid kontekste paremini lahata. otse-eetris tõe monopoli (ja siin ei ole see nüüd ülekantud tähendus per se) hoides, võiksid mingid hinnangud jääda andmata.
            mott.

            ehk siis - ära edasta negatiivseid hoiakuid, mis on positiivse eesmärgiga. Ilma, et sa jõuaksid seda eesmärki lahti selgitada. Vale mulje jääb, või ei jää vä?

            Kommentaar


              AK on juba pikemat aega lihtsalt fäänsimas pakendis Reporter vol2. Et tahaks nagu kollast ja klikke ja Saagimi tisse, aga kurat, peab üritama esteetilist mainet hoida.

              Kommentaar


                lol @ counti ja Dannari alternatiivmeditsioni jõur
                Sorry the video or page cannot be found. The page may have been removed, had its name changed, or is just temporarily unavailable. Please use search or visit our home page. Thank you.

                Kommentaar


                  Selle Varvara teemalise pressikaga torkas silma, et Postimees ja Delfi lähenesid asjasse täiesti erineva nurga alt. PM kirjutas enne pressikat, et sel nädalal saab avalikkus teada kurva tõe, et asi ilmselt jääbki avastamata ja kurjam tabamata. Delfi jälle kirjutas, et politsei arvab teadvat, kes süüdi on.
                  Ma imestasin, et kumb neist nüüd puusse paneb aga ennäe - mõlemal oli mingis mõttes õigus.

                  Kommentaar


                    Kas just närvi, aga - inimesed, kes arvavad, et mul on vaja osa saada nende kõikidest eluseikadest ning vaikselt mõelda ei oska.

                    Kommentaar


                      Kõikvõimalikud sellised piirangud.. http://www.cbeebies.com/cbbc/?cdrid=fAKLg6DcK3

                      Kommentaar


                        Täna võib kohata Haapsalu tänavatel palju lühikeste seelikutes neidusid ja väikseks jäänud triiksärkides noormehi. Nemad on Läänemaa ühisgümnaasiumi abituriendid, kelle jaoks kõlas täna viimane koolikell. Viimast koolikella tähistavad noored tutipeoga. Läänemaa ühisgümnaasiumis algas tutipidu juba hommikul, kui kõik abiturendid kogunesid koolihoone aulasse ja tegid ühise soojendusvõimlemise. Peale seda suundusid nad töötubadesse, kus tuli voltida linnukesi […]



                        Ajakirjaniku osava pealkirja eest on ilmselt varsti terve kool põlu all.

                        Kommentaar


                          Selles suhtes jah, et kui peas kõik korras siis EKRE poolt sa ei hääleta. Common sense.

                          Mind ajab aga närvi enda kodu eelmine omanik. Täisloll inime ikka olnud. Kaeva aeda ja välja tuleb igast sitta alustades mingitest metalltorudest, kraanikausist ja naeltest ning lõpetades kilekottide, prügikottide ja muu taolise prügiga.
                          Kui see tädi veel elus oleks tahaks ise ta põlema panna lihtsalt sellise idiootsuse eest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Selles suhtes jah, et kui peas kõik korras siis EKRE poolt sa ei hääleta. Common sense.

                            Mind ajab aga närvi enda kodu eelmine omanik. Täisloll inime ikka olnud. Kaeva aeda ja välja tuleb igast sitta alustades mingitest metalltorudest, kraanikausist ja naeltest ning lõpetades kilekottide, prügikottide ja muu taolise prügiga.
                            Kui see tädi veel elus oleks tahaks ise ta põlema panna lihtsalt sellise idiootsuse eest.

                            Nõuka-aja inimese loogika, kogu prügi aeda matta. Seni olen kahes majas elanud ja mõlemad on ostetud eelmiste elanike poolt ehk pole uued ja aeda kaevates tuli mõlemas kohas samasugust sodi välja nii Nõmmel kui Pirital. On ikka mõistus mõnedel.

                            Kommentaar


                              Ei ole see aind nõukaaja teema. Sõbra juures kiviaeda ümber ladudes tuli sealt samamoodi kräppi välja. Ehk kasutu saast maeti juba ammu maha või topiti mujale, kus see ette ei jääks
                              308

                              Kommentaar


                                tundub, et tänu Tartu kesklinna linnupeletitele on esimest aastat ka Tähtveres rõõmsat vareselaulu kuulda.
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X