320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Astun kodust välja et kontorisse minna. Tuleb SMS et kuller saabub 09:24 - 10:24 vahemikus. Ok keeran otsa ümber ja koju tagasi. Oota ja ootan. Kell 11 kopikatega hellan infosse et uurida mis nuss on. Öeldi et kuller käis kell 9:50 ja fonolukule ei vastatud. Ma istusin mõni meenet fonolukust ja fonolukk teeb sellist häält et äratab surnud ka üles. Sitta keegi seda lasi. Ja telefonile helistada ka ei osata tänapäeval? FUCK OFF KULLER. Homopedeneeger patsputsprill.
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Noh nagu mul FedExiga oli mõni aasta tagasi. Kuller pidi tulema kusagil 9-17 vahel vms. 18 lä'hen postkasti lehti tooma ja näed FedExi kirja, et käidi 3 korda, keegi ei vastanud ja nüüd on asjad nende kontoris. Helistan neile, et no mida türa nagu? Mulle pole kuller kordagi helistanud ega midagi. Vastus oli täpselt nii, et kuller vaatas 3 korda autovärav oli kinni ja järelikult kedagi kodus pole...
    Algselt postitas szandor Vaata postitust
    Hää küll, SMS soovitas lingile klikata ja näiteks uus kohtumine või uus delivery address määrata. Fuck it, mõtles szandor ja lisas sinna kontori aadressi. Niikuinii olen päevasel ajal seal. Nii talitasingi ja helistasin, et äkki mingi valemiga saavad veel samal päeval läbi tulla, kui juba piirkonnas ollakse. Selle peale öeldi, et muudetud aadressiga pakid toimetatakse kohale järgmisel päeval. Sobib. Kodukal andis muidugi süsteem märku, et tulevad hoopis esmaspäeval, 16. mail ja päeva lõpuks. Mida aga ei reedel ega esmaspäeval ei tulnud, olid piletid.

    Tuli teha kõne, mille käigus sain teada, et neil olla esmaspäeval mingi süsteemi rike olnud ja jubedat moodi vabandavad. Teisipäeval on raudpolt kohal. Kell 11 andis kodukas teada, et piletid on kulleri käes ja kõik on jube timm. Tööpäeva lõpus tegin järjekordse kõne, kus öeldi, et oi oi kui palju pakke oli täna vaja kohale toimetada ja pigem tuleb üldse homme. Ägestumata, ent väga tungivalt neile selgeks tehes, kui rämedalt nende usaldusväärsus kliendi seisukohalt langenud on, helistati kullerile, kes koju minemise asemel ühe lisatiiru tegi ja piletid mulle tööle ärr tõi.

    Firmaks DHL.
    Ma soovitan teinekord kasutada DPD teenust. Hiljuti oli vaja maalt järgi saata päikeseprillid, mis maha ununesid. Tõid pmst 24 tunniga mulle kätte prillid kusagilt metsade ja soode vahelt. Hind oli väga hea (4€ kui mälu ei peta). Teenindus oli megaviisakas - tellisin ka tööle paki, kuller helistas, aga mul töö ajal oli mobiil hääletu peal. Siis helistas kuller paki läkitajale, kes siis helistas mulle töönumbrile ja niimoodi sai kiirelt saadetise kätte- mõistlik, inimlik ja efektiivne lahendus minu meelest. Lisaks nende koduleht ka loogiline ja paki vormistamine läheb libedalt. Niisis - proovige DPD'd !

    Kommentaar


      kas just närvi aga päris veider on vaadata nn "reklaamigurude" hädakisa kui üks hollandlane midagi täitsa normaalselt ja veel tasuta välja pakkus.
      kuuled et ~ a la "selle taga on kümme aastat paljude inimeste tööd"... kus selle töö tulemus siis nagu on?
      prantsuskeelne "welcome to estonia" vist

      tahes tahtmata mõtled et nii mõnigi kardab jääda oma igaveseks peetud "elustiili toetustest" ilma.
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas chac Vaata postitust
        kas just närvi aga päris veider on vaadata nn "reklaamigurude" hädakisa kui üks hollandlane midagi täitsa normaalselt ja veel tasuta välja pakkus.
        Nad on pettunud, et ise selle peale ei tulnud . Poogen mida ametnikud arvavad. Kui rahvas selle idee rauaks taoks oleks vahva.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Nad on pettunud, et ise selle peale ei tulnud . Poogen mida ametnikud arvavad. Kui rahvas selle idee rauaks taoks oleks vahva.
          Muuli ja Samost võtavad ka päris kenasti selle Eesti reklaamimeeste hädakisa kokku. Alates 1.20 http://media.kuku.ee/muulijasamost/m...st20160529.mp3

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            Nad on pettunud, et ise selle peale ei tulnud . Poogen mida ametnikud arvavad. Kui rahvas selle idee rauaks taoks oleks vahva.
            Tegelikult oli sarnane idee konkursil täitsa olemas, aga ei tulnud võitjaks. Niiet siin on pigem küsimus selles, et see, et rahvale meeldib käib räigelt nende egode pihta, sest nad tegid ise teise valiku.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Tegelikult oli sarnane idee konkursil täitsa olemas, aga ei tulnud võitjaks. Niiet siin on pigem küsimus selles, et see, et rahvale meeldib käib räigelt nende egode pihta, sest nad tegid ise teise valiku.
              No seda enam eks? Võimetust head ideed märgata on raskem tunnistada.

              Kommentaar


                Võib olla märkasid, kuid idee oli vale inimese oma?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Tegelikult oli sarnane idee konkursil täitsa olemas, aga ei tulnud võitjaks. Niiet siin on pigem küsimus selles, et see, et rahvale meeldib käib räigelt nende egode pihta, sest nad tegid ise teise valiku.
                  Aga mis siis võitis? Pole siiani sellest midagi kuulnud.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Aga mis siis võitis? Pole siiani sellest midagi kuulnud.
                    Miski ei võitnud, kuna preemia oli liiga väike, mistõttu profid ei viitsinud midagi teha, saabusid mingid üsna algelised plaanid ja saadeti kogu asi uuele ringile. Ehk saab veel rahhi huugama panna! RAISK!

                    Kommentaar


                      Loen Delfit. Pealkiri kirjutab "Edgar Savisaar teatas, et kandideerib presidendiks".
                      Klikin artiklil ja avaneb uus aken, kus pealkirjaks "Edgar Savisaar teatas, et on valmis presidendiks kandideerima"
                      Tähendab, kas see on tavaline, et kirjutame pealkirjaks üht, aga kui inimene klikib sellel, siis on hoopis teine pealkiri? Klikk klikk bitch.
                      Kas tegu vaid delfiga, vōi harrastavad teised portaalid ka sellist praktikat?
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        telefon uuendab fatseeboki äppi ja seejärel vahetab mul telefoni taustapildi ära mingi default vastu. Sama umbes viimase kolme FB appi uuendamisega juhunud. Tra õppigu installereid tegema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          telefon uuendab fatseeboki äppi ja seejärel vahetab mul telefoni taustapildi ära mingi default vastu. Sama umbes viimase kolme FB appi uuendamisega juhunud. Tra õppigu installereid tegema.
                          Ära kasuta FB äppi. Ma läne läbi neti, võtab akut vähem ja üleüldse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ära kasuta FB äppi. Ma läne läbi neti, võtab akut vähem ja üleüldse.
                            Selle miinus on see, et telefon ei piiksu ega värise kui keegi kirjutama peaks, mistõttu tuleb minutis vähemalt paar korda tühja kontrollida, et olulisest ilma ei jääks.

                            Kommentaar


                              Mind ajab närvi, et keegi näppis valgusfooride tsüklit Vabaduse puiesteel.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                                ...mistõttu tuleb minutis vähemalt paar korda tühja kontrollida, et olulisest ilma ei jääks.
                                Vähemalt, muidu on hambad.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X