320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Seda heidetakse ju tavaliselt ikka arstidele ette
    Sa oled debiilik täitsa personaalselt. Mitte ametikoha pärast.

    Kommentaar


      et teistel sama valdkonna esindajatel eesnaha alla liiga palju liiva ei tekiks, lisan, et räägin siiski konkreetsest seltskonnast ja enda IRL kokkupuudetest.

      Kommentaar


        Enamik foorumlasi on idioodid!
        Igaks juhuks täpsustan, et räägin siiski konkreetselt ühest inimesest ja oma kokkupuute põhjal...

        Ma olen elus päris mitut ajakirjanikku näinud ja kokkuvõttes ütleks, et täpselt samasugused inimesed nagu kõik teisedki. On türbleid, on niisama tüütusi, enamik on lihtsalt normaalsed ja päris arvestatav hulk on ka täitsa vahvad inimesed. Täpselt nagu, noh, ükskõik mis muu elukutse esindajate puhul.

        Ära isiklikult võta, lihtsalt see plähmerdamine on naljakas.


        PS Martin on loomulikult jobu, sellele kirjutan alla.
        #liivnoksivahel
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          vince võiks ikka elu põnevaks teha ja kõik türbelajakirjanikud kirja panna.

          Kommentaar


            Aitäh, et nimekirjaga otsa lahti tegid
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Aitäh, et nimekirjaga otsa lahti tegid
              Ma pakun, et kui meie korrusel küsitlus teha, siis ma oleks seal türbeltabelis üsna kõrgel.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Enamik foorumlasi on idioodid!
                Igaks juhuks täpsustan, et räägin siiski konkreetselt ühest inimesest ja oma kokkupuute põhjal...

                Ma olen elus päris mitut ajakirjanikku näinud ja kokkuvõttes ütleks, et täpselt samasugused inimesed nagu kõik teisedki. On türbleid, on niisama tüütusi, enamik on lihtsalt normaalsed ja päris arvestatav hulk on ka täitsa vahvad inimesed. Täpselt nagu, noh, ükskõik mis muu elukutse esindajate puhul.

                Ära isiklikult võta, lihtsalt see plähmerdamine on naljakas.


                PS Martin on loomulikult jobu, sellele kirjutan alla.
                #liivnoksivahel
                vincent. Mine sina ka perse. Ja "ära võta üldse isiklikult". Tuletan meelde, et eemaks on "mis teid närvi ajab???".

                Kommentaar


                  Emaks kirjutatakse ühe e-ga.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Aga seda võin öelda, et täna oli au kohtuda lausa 10 pealise põrsakarjaga, kes ilmselt esimest korda nii haritud keskkonnas ei osanud kuidagi käituda ja olla ning ainsad vastused viisakatele pöördumistele olid debiilsed ärplemised.

                    ja mu disclaimer oli puhtalt sellepärast, et mitte mõnuga ja osade teistega hakata vaidlema. Aga ilmselt on ta ka päris elus piisav noku (ise ka tunnistas juba), et tegelikult ei oleks seda tõesti vaja olnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Emaks kirjutatakse ühe e-ga.
                      tänud!

                      Kommentaar


                        foorumi esinoksid
                        no homo*

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          vincent. Mine sina ka perse. Ja "ära võta üldse isiklikult". Tuletan meelde, et eemaks on "mis teid närvi ajab???".
                          foorumi naljakaim postitaja.

                          e: meenus ka väljend "pärlid sigade ees"

                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          põrsakarjaga, kes ilmselt esimest korda nii haritud keskkonnas
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            foorumi naljakaim postitaja.

                            e: meenus ka väljend "pärlid sigade ees"
                            See "pärli sigade ees" väljend on sul praegu päris märgiline, sest selline retoorika ja käitumisviis oli mu esimese postituse kirjutamise ajendiks. Ma ei tea, kas üks ajakirjanik võiks arstkonna (infoks, et mina sinna ei kuulu) ees seistes ennast pidada pärliks sigade ees. Sealt ka minu ärritumine.

                            Kommentaar


                              Mis te keerutate. Kui foorumisse kolisite ja kõigi ees põnevust külvate, siis rääkige kõik ausalt ja otse välja. Muidu on järjekordne "kes teab, see teab" teema.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Miks see jalkaliidu lehekülg nii sitt peab olema. Vaatad II liiga tabeliseisu ja klikid ühe meeskonna peal, et näha kellega ta mänginud on ja mis seisuga mäng lõppes, aga ei näe seda raisk. Peab terve liiga mängukalendrist otsima selle klubi mänge.
                                I'm not a complite idiot, some parts are missing

                                Kommentaar

                                Working...
                                X