320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    uudised nagu see

    pealkiri: "Tallinna kesklinnas tapeti öösel inimene"
    pilt: vanalinnast (ka esilehel)
    sisu: "Tallinnas Keskturu lähistelt leiti täna öösel torkehaavadega mees, kelle elu kiirabil ei õnnestunud päästa."

    (aga Postimees pani muidugi laiba esikale)

    Kommentaar


      Starman krt. Miks ma ei saa eilset Ger-Ita mängu järele vaadata?!

      Kommentaar


        Algselt postitas Luukere Vaata postitust
        Starman krt. Miks ma ei saa eilset Ger-Ita mängu järele vaadata?!
        Kuna liigne eneserahuldus võib viia tervisekahjustusteni.

        Kommentaar


          store.playstation.com ning unable to complete transactions. Pole siis imestada, et eestis väidetavalt koduvägivalla protsent kõrge on.

          Kommentaar


            Ott Järvela postitused/sõnavõtud kus iganes, ainult Eestis on võimalik et niivõrd ebakompetentne ja rumal spordiajakirjanik saab sedavõrd palju pildile.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Ott Järvela postitused/sõnavõtud kus iganes, ainult Eestis on võimalik et niivõrd ebakompetentne ja rumal spordiajakirjanik saab sedavõrd palju pildile.
              No mis siis nüüd jälle lahti on?

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Ott Järvela postitused/sõnavõtud kus iganes, ainult Eestis on võimalik et niivõrd ebakompetentne ja rumal spordiajakirjanik saab sedavõrd palju pildile.
                Neile kes eestikeelset meediat ei tarbi; mis ta ütles siis?

                Kommentaar


                  Puusalt tulistades näen koera äkki selle kivi all.

                  Algselt postitas Ott Järvela
                  Nagu Õhtulehe jalgpallisaates "Kolmas Poolaeg" ka ütlesin (turniiri jooksul mitu korda), siis koondiserindel on Lionel Messil nüüd sisuliselt võimatu Ronaldoga samale pulgale tõusta, sest isegi MM-tiitel Argentiinaga pole võrreldav saavutus Portugaliga võidetud EM-tiitliga.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Puusalt tulistades näen koera äkki selle kivi all.
                    No see on ka suhteliselt jabur nagu enamik ta postitusi antud teemal, aga ta ise väidetavalt trollib ja õrritab meelega Messi leeri mis on juba suhteliselt idiootlik spordiajakirjaniku kohta. Pigem ikka see, et enamik sellest kärast ja mürast mida ta Prantsusmaalt on siiapoole saatnud on lihtsalt halb. Võtame kasvõi viimase "küsida võib kõike":
                    Tolles olukorras polnud Koscielny’l lihtsalt jõudu Ederiga tegeleda, sest Portugali ründaja oli temast palju värskem.
                    Tundub et mingi salaandmed Koscielny jõuvarudest antud situatsioonis on kuskil saadaval. Isiklikult olen küll arvamusel, et kaitsja kellel on kollane all on läbimurdva ründaja mahatõmbamisel oluliselt ettevaatlikum.

                    Vastus kes olid Griezmannist paremad:
                    Temast paremad olid nii Pepe, Toni Kroos, Cristiano Ronaldo kui ka Gareth Bale.
                    Ma ei suuda aru saada kust otsast, eriti Ronaldo, kes ei paistnud silma absoluutselt mitte millegiga peale selle, et uhas absoluutselt igast asendist peale ja enamikul juhtudel ebaõnnestunult. Ronaldo lõi kogu turniiri jooksul peale 45 korda, millest raami tabas ainult 11 ja 3 väravat, Griezmannil näiteks oli statistika 23 kokku, 14 raami ja 6 väravat. Ma ei tea mis maailmas sellist ründajat heaks peetakse. Kuskilt lugesin, et Ronaldo on suurturniiridel löönud nüüdseks 43 karistuslööki ja saavutanud nendest suurepärased 0 väravat. Ehk siis Portugali võit oli täiesti teenitud, aga selles 80% oli nende erakordse peatreeneri, võrratu väravavahi ja kindla kaitse tõttu ning 10% selletõttu et oli õnne ja 10% et õnnestus õigel ajal mõni värav saada.

                    Jne, pean lennukile tormama nüüd

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      No see on ka suhteliselt jabur nagu enamik ta postitusi antud teemal, aga ta ise väidetavalt trollib ja õrritab meelega Messi leeri mis on juba suhteliselt idiootlik spordiajakirjaniku kohta. Pigem ikka see, et enamik sellest kärast ja mürast mida ta Prantsusmaalt on siiapoole saatnud on lihtsalt halb. Võtame kasvõi viimase "küsida võib kõike":

                      "Tolles olukorras polnud Koscielny’l lihtsalt jõudu Ederiga tegeleda, sest Portugali ründaja oli temast palju värskem. "

                      Tundub et mingi salaandmed Koscielny jõuvarudest antud situatsioonis on kuskil saadaval. Isiklikult olen küll arvamusel, et kaitsja kellel on kollane all on läbimurdva ründaja mahatõmbamisel oluliselt ettevaatlikum.
                      Mis salaandmed. Mängija A on ~110 minutit mänginud, mängija B on ~30 minutit mänginud. Kumb on värskem?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Mis salaandmed. Mängija A on ~110 minutit mänginud, mängija B on ~30 minutit mänginud. Kumb on värskem?
                        Jutt pole värskusest, vaid sellest, et keegi on kindel, et ilma kollaseta all, ei oleks kaitsjal õnnestunud ründaja veaga peatada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Jutt pole värskusest, vaid sellest, et keegi on kindel, et ilma kollaseta all, ei oleks kaitsjal õnnestunud ründaja veaga peatada.
                          Ma lugesin ainult seda lõiku, mis sa tsiteerisid. Seal polnud kollasest juttu. Sinu isiklik arvamus on see,et kollane mängis rolli, nagu sa mainisid. Kuid samamoodi avaldas ka tema enda arvamust, miks ei võetud Ederit maha. Kas ajakirjanik peaks siis kõik laused, millel vettpidavat allikat pole alustama lausega, et minu arvates .... ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                            Ma lugesin ainult seda lõiku, mis sa tsiteerisid. Seal polnud kollasest juttu. Sinu isiklik arvamus on see,et kollane mängis rolli, nagu sa mainisid. Kuid samamoodi avaldas ka tema enda arvamust, miks ei võetud Ederit maha. Kas ajakirjanik peaks siis kõik laused, millel vettpidavat allikat pole alustama lausega, et minu arvates .... ?
                            Ei, see oleks väga igav, aga ajakirjanik võiks ka vältida kirjutamist stiilis, et see mis kirjas on puhas kuld ja vääramatu tõde, nagu Järvela kirjaviis väljendab. Võibolla kõige rohkem kogu ta üllitistest ja ka sellest podcastist häiribki see ülim ego ja sageli igasuguse diskussiooni tapmise stiil. Hea ajakirjanik analüüsib, vaatleb erinevaid nüansse, toob välja erinevad arvamused ja siis pakub välja enda versiooni.

                            Kommentaar


                              Ah, Otil on enda arvamus, mis seal ikka vihastuda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ah, Otil on enda arvamus, mis seal ikka vihastuda.
                                Ei, vihastume ikka.
                                Ja tähelepanekuna siinsest foorumist: uskumatu, et jalgpllifoorumis liiguvad ringi kõige vähem jalgpalli mõistvad, kõige naiselikuma tajuga, kõige haisvamate vittugega eided üldse. Tõesti, tooge jaalo tagasi.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X