320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veider värk nende operaatoritega. Mulle helistas täna Elisa ja tegi sellise pakkumise, et ei suutnud uskudagi. Pakkusid 1000 mintsa eesti sisest tasuta kõneaega + 500 sõnumit (nkn ei saada neid aastas ka nii palju), 30 mintsa tasuta kõneaega kuus välismaal ja 50 giga netti. Kokku 10€ kuus. Praegune on ca 12€ ja kõike poole vähem pmst. Netti 15giga.

    Pmst saan maakodu netilepingu üles öelda, sest 50-ne gigaga saaks kenasti hotspotiga asjad aetud. Kaks ühe hoobiga ja normaalne sääst.

    Lubasin päeva mõelda. Homme üritan üles leida, et kus konks on.

    Kommentaar


      Ega niisama ähvardamisest ei ole kasu. Tuleb leping ära teha ja kui läheb päring numbriliikumise peale, siis reageerivad. Natuke peab ise ka ikka vaeva nägema (no nii palju et uuest kohast mingi pakkumine sebida).
      Ma sain ka suhteliselt sarnase diili ericbanale. Enne Tele2ga kombotamist oli sama pakett 2x kallim.

      Kommentaar


        re ercbana siis konks vist oli ainult tähtajaline leping, kaks aastat vms, mul vähemalt oli. Kaks korda olen alustanud liikumist tele2te ja kaks korda on nad helistanud ja analoogse 'super' diili vastu teinud. Why not ütlesin selle peale ja jätkasin.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          re ercbana siis konks vist oli ainult tähtajaline leping, kaks aastat vms, mul vähemalt oli. Kaks korda olen alustanud liikumist tele2te ja kaks korda on nad helistanud ja analoogse 'super' diili vastu teinud. Why not ütlesin selle peale ja jätkasin.
          Ei ole. Kaks aastat peaksid hinnad kehtima. Mulle tehti sama pakkumine 5 Euroopa. Just saying. Aga sellel 50g on kiiruse piirangud peal.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Mis kiiruseid teile nende hindade juures pakutakse?

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Ei ole. Kaks aastat peaksid hinnad kehtima. Mulle tehti sama pakkumine 5 Euroopa. Just saying. Aga sellel 50g on kiiruse piirangud peal.
              Jackpot. Seega kokkuvõttes pikale lainele...

              Kommentaar


                Selle suvega kogunes mõtteid, kogemusi, mis tekitasid kas just väga pika ja tugeva, kuid ikkagi teatud mõttes ärevuse ehk asjad, mis mind närvi ajasid suvel 2016:

                Suitsetajad, kelle tõttu ma olen aktiivselt passiivne suitsetaja.

                Suitsetav alumine naaber minu akna all.

                Pohuistlik suitsetav alumine naaber, kui mina püüan mõistlikult temale probleemi selgitada.

                Kui mul jääb poes mingi mõttetu asi ostmata, aga ilma milleta jääb mu kulinaariaplaan teostamata.

                Kui ma lähen ruttu poodi, et puuduv asi osta ja seal seda pole.

                Kui ma saan suvalises jalkamängus küünarnukiga vastu nina ja kohtunikul pole mune, et see veaks vilistada, sest muidu peab penaltit ja punast kaarti andma.

                Kui ma saan suvalises jalkamängus küünarnukiga vastu nina, leban maas oma vereloigu sees 10 minutit ja vastane üritab väita, et see oli kahe pea kokkupõrge.

                Kui nina valutab 2 nädalat.

                Kui nina valutab 2 nädalat ja tekib nohu ja üldse on megasitt olla.

                Jaapani turistid.

                Tuulised ilmad.

                See, kui eessõitva auto registrimärgi tähekombinatsioon on MNN ja juhi sõiduoskus/sõidukultuur vastab sellele.

                Kui üks nädal puhkusest ravid mingeid imelikke haigusi ja valusid.

                Meelis Loidu viis kommenteerida vehklemist.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Jackpot. Seega kokkuvõttes pikale lainele...
                  Kauple ikkagi hinda alla! Mina ise valisin Tele 2-e.

                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Ei ole. Kaks aastat peaksid hinnad kehtima. Mulle tehti sama pakkumine 5 Euroopa. Just saying. Aga sellel 50g on kiiruse piirangud peal.
                  Kuradi telefoni autocorrect. 5 Euroga.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Minion roolis?
                    Neid minione on tõesti palju liikluses.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Veider värk nende operaatoritega. Mulle helistas täna Elisa ja tegi sellise pakkumise, et ei suutnud uskudagi. Pakkusid 1000 mintsa eesti sisest tasuta kõneaega + 500 sõnumit (nkn ei saada neid aastas ka nii palju), 30 mintsa tasuta kõneaega kuus välismaal ja 50 giga netti. Kokku 10€ kuus. Praegune on ca 12€ ja kõike poole vähem pmst. Netti 15giga.

                      Pmst saan maakodu netilepingu üles öelda, sest 50-ne gigaga saaks kenasti hotspotiga asjad aetud. Kaks ühe hoobiga ja normaalne sääst.

                      Lubasin päeva mõelda. Homme üritan üles leida, et kus konks on.
                      Konksu pole. Mul 11 euro eest: piiramatud kõned, sms, 4g internet ning 30minti välismaa kõned. Ma 3a tagasi lihtsalt ütlesin Elisale, et Tele 2 pakub mulle piiramatult asju. Tegid kohe enda pakkumise. Ei kahetse siiamaani.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Jah. Endal oli Elisaga sama teema. Tahtsin paremat pakkumist, kuna teised operaatorid pakkusid. Lubasid tegeleda sellega, kuid kuu aega polnud midagi kuulda neist. Alles siis, kui number oli liikumas, võtsid ühendust minuga. Saatsin kuu peale ilusti.
                        No mul oli see case veel, et ema tuli maalt linna, et endale telefon osta. Ja ma ütlesin ka, et kui te ei saa paremat pakkumist teha, siis see number läheb üle ja kui te praegu pakkumist ei tee, siis pärast ei ole enam midagi teha. Zero fucks given. Pärast muidugi helistasid ja hakkasid lunima. Ema saatis ka nad pikalt.

                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Veider värk nende operaatoritega. Mulle helistas täna Elisa ja tegi sellise pakkumise, et ei suutnud uskudagi. Pakkusid 1000 mintsa eesti sisest tasuta kõneaega + 500 sõnumit (nkn ei saada neid aastas ka nii palju), 30 mintsa tasuta kõneaega kuus välismaal ja 50 giga netti. Kokku 10€ kuus. Praegune on ca 12€ ja kõike poole vähem pmst. Netti 15giga.

                        Pmst saan maakodu netilepingu üles öelda, sest 50-ne gigaga saaks kenasti hotspotiga asjad aetud. Kaks ühe hoobiga ja normaalne sääst.Lubasin päeva mõelda. Homme üritan üles leida, et kus konks on.
                        Mul on sama pakett. Nüüd on tasu natukene tõusnud, aga maksan vist 11€.
                        Maal käies kasutangi netipulga asemel hotspoti. Nagu teisedki öelnud siis tõepoolest Elisa piirab neti kiirust, aga samas saan ma selle hotspotiga kätte samad kiirused (kui mitte paremad) kui varasemate variantidega mis maal olid. Jalka saab vaadatud, filmid-seriaalid saab vaadatud niisama netis brausimisest rääkimata.

                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Ega niisama ähvardamisest ei ole kasu. Tuleb leping ära teha ja kui läheb päring numbriliikumise peale, siis reageerivad. Natuke peab ise ka ikka vaeva nägema (no nii palju et uuest kohast mingi pakkumine sebida).
                        Ma sain ka suhteliselt sarnase diili ericbanale. Enne Tele2ga kombotamist oli sama pakett 2x kallim.
                        No mul oli see case, et vaev oli nähtud, pakkumine oli olemas. Oskasin neile kohe visata numbrid ette ka, mis pakkumise mujalt sain. Aga neil oli pohh. Ja nii tuligi ema linna, ostis telefoni, sõlmis tähtajalise lepingu ja siis oli juba temal pohh... ega saakski siis suurt enam teha ju.

                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Jackpot. Seega kokkuvõttes pikale lainele...
                        Korra juba mainisin, aga mina ei oleks neid pikalt saatnud.
                        50 gb mahtu ja kiirused, mida erinevad testid on näidanud on olnud vahemikus 2,5mb/s-9 mb/s. Minule on seni küll täiesti piisanud.

                        Vb kui muidu mingi kiiremaga harjunud siis teine case muidugi.

                        Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                        Konksu pole. Mul 11 euro eest: piiramatud kõned, sms, 4g internet ning 30minti välismaa kõned. Ma 3a tagasi lihtsalt ütlesin Elisale, et Tele 2 pakub mulle piiramatult asju. Tegid kohe enda pakkumise. Ei kahetse siiamaani.
                        Konks siiski on neti kiiruse piiramine nagu varem mainitud. Ega kõned ja SMSid ja need ei maksa reaalselt midagi. Ma sain vanaisale paketi kus oli 1€ eest 1000 minutit kõnesid ja 500 sms'i kuus.

                        Minule isiklikult on maht tähtsam kui kiirus - nendel kuudel mille jooksul maal saab pikemalt olla, on kulunud tänu hotspoti kasutusele 37GB netti kuus.

                        Parema kiirusega läheks selline maht maksma 30+ euri (vs 11 mis prg maksan) - mulle tundub ratsionaalne trade-off.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Sa mahutasid ühte lausesse vanaisa ja 500 smsi. Aga textimine on kasulik, motoorne tegevus hoiab sõrmed elus. (Y)
                          Ega ma küsinud neid SMS'e Neid visatakse hunnikus ise ju

                          Papi on 82 ja senine rekord kuus on rääkida 17 minutit ja 0 smsi. Samas enne pidi maksma selle eest 3€ kuus.

                          Kommentaar


                            Kui kolad mööda võõrast linna ja üritad googlemapsiga orienteeruda, aga siis tahavad mitu inimest sinuga rääkida teemadel:
                            "a tead, mis ma eile tegin?"
                            "miks sa pilte üles ei pane?"
                            "millal sa koju tuled?"
                            "poisil on vist mingi lööve"
                            "kurat, need tartlased on jobud"
                            jne.

                            Ja siis korraga ongi aku tühi - kõmm.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ja siis korraga ongi aku tühi - kõmm.
                              tundud rändavat tihti aga akupanka njetu?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas risto Vaata postitust
                                tundud rändavat tihti aga akupanka njetu?
                                Akupank on tegelikult olemas, aga jäi koju. Nagu ka füüsiline paberkaart jäi ööbimiskohta.

                                Props on ka selles, mis mind tõsiselt närvi ajab, et mu telefoni jaoks on 30 uus null. Ehk kui aku on kusagil 30 peal, siis võib ta lambist otsad anda ja väita, et ta on täiesti tühi. Nagu ka seekord.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X