320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See, et hiddenloli ei saa normaalselt külastada.

    Kommentaar


      Ja veel. Käisin täna Kristiina Prismas, et osta räimevormiks asju. Kõik leidsin üles, aga kuradi riivsaia ei leidnud. Otsisin saiade juurest, otsisin maitseainete juurest, viskasin pilgu ka jahutoodete juurde, aga ei leidnud kusagilt. Nüüd jõudsin koju ja räntisin veidi, aga siis hakkasid mingid naised rääkima, et jõujõu, see on ikka jahutoodete juures. Kas neil kuradi prismadel ei võiks olla mingi kuradi äpp, et kui ma tahan midagi leida, siis trükin sisse ja juhatab mu õigele reavahele?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ja veel. Käisin täna Kristiina Prismas, et osta räimevormiks asju. Kõik leidsin üles, aga kuradi riivsaia ei leidnud. Otsisin saiade juurest, otsisin maitseainete juurest, viskasin pilgu ka jahutoodete juurde, aga ei leidnud kusagilt. Nüüd jõudsin koju ja räntisin veidi, aga siis hakkasid mingid naised rääkima, et jõujõu, see on ikka jahutoodete juures. Kas neil kuradi prismadel ei võiks olla mingi kuradi äpp, et kui ma tahan midagi leida, siis trükin sisse ja juhatab mu õigele reavahele?
        Halooo. Küsi klienditeenindajalt järgmine kord.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Irw, otsida riivsaia saiade juurest. Esimest korda poes või?

          Ma hirmuga mõtlen kuidas sul see räimevorm üldse maitseb.

          Ole nüüd aus ja ütle et läks metsa ja valasid vetsupotist alla ja siis sõid big maci hoopis.

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            Halooo. Küsi klienditeenindajalt järgmine kord.
            Peale letimüüjate polnud seal kedagi. Vähemalt esimese hooga ei jäänud silma. Ja üldiselt kasutan ma e-poodi või siis väiksemat ketti, kus pole päris maakaarti vaja...

            P.s. vormi pole veel teinud.
            P.P.S. ma pole täiesti ausalt mitte kunagi Bic Maci söönud

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Peale letimüüjate polnud seal kedagi. Vähemalt esimese hooga ei jäänud silma. Ja üldiselt kasutan ma e-poodi või siis väiksemat ketti, kus pole päris maakaarti vaja...

              P.s. vormi pole veel teinud.
              P.P.S. ma pole täiesti ausalt mitte kunagi Bic Maci söönud
              kle kuidas sealt e-poest need lihad ja piimad tulevad? homse kuupäevaga? või saab korralikult nädala varu ette osta?

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                kle kuidas sealt e-poest need lihad ja piimad tulevad? homse kuupäevaga? või saab korralikult nädala varu ette osta?
                Kusjuures kui hakkasin e-selveri teenust kasutama, oli sama teema. Aga siiamaani on tulnud ainult hea kuupäevaga. Nad vist komplekteerivad laos ka, seal vähe värskem kraam. Aga ise pead ei annaks.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  kle kuidas sealt e-poest need lihad ja piimad tulevad? homse kuupäevaga? või saab korralikult nädala varu ette osta?
                  Ma ostan nö. riknevat värki pigem turult.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    kle kuidas sealt e-poest need lihad ja piimad tulevad? homse kuupäevaga? või saab korralikult nädala varu ette osta?
                    Pigem ei ole probleemi sellega. Nad ei saa ju kliente keppida nii kui tahavad pikaajalist kliendisuhet hoida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma ostan nö. riknevat värki pigem turult.
                      Mida sa sealt e-poest siis ostad, soolapakke või? Nii võib ju teoreetiliselt väita et enamus igapäeva toidukraami on riknev: leib/sai, lihad, piimatooted, puu ja juurvili.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                        Mida sa sealt e-poest siis ostad, soolapakke või? Nii võib ju teoreetiliselt väita et enamus igapäeva toidukraami on riknev: leib/sai, lihad, piimatooted, puu ja juurvili.
                        Võtsin viimase arve ette.
                        Ehk ma ostan selliseid asju, millest hiljem süüa saab teha. Valmistoitu ja piima ostan ma pigem kiire poesööstuga, seeni ja aedvilju pigem turult.
                        Aaga siin on ka kurk ja sibul (üldiselt on need üsna lollikindlad asjad, mida poes ka mädanenult ei müüda).
                        Siis kuuspakk Värska originaali (mida oleks muidu poest ilgelt tüütu tassida)
                        Hapukoor, kartul, tee, näkileivad
                        Konservid, mida oleks ka nõme tassida: rohelised herned, kikerherned, küüslauk õlis, oliiivid, punased oad, pesto, mingi 8 purki pastakastmeid, oliivõli
                        Ja hunnik pastat.

                        Kommentaar


                          Veel rohkem makse

                          Reformierakonna üks presidendikandidaatidest Siim Kallas tegi ettepaneku omavalitsuste rahastuse tugevdamiseks anda neile õigus kehtestada kinnisvara- ja tehingumaks. Ettepanek esitati vahetult enne seda, kui omavalitsused saadavad valijameeste kogusse oma esindajaid, et valida president.

                          Kommentaar


                            Korralikud a la peep-vain-argumendid @SK
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              president, veel vähem presidendikandidaat, ei kehtesta siin mingeid makse. PR, ja valijakogu koosseisu vaadates mitte just kõige paremini läbi mõeldud PR.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                PR, ja valijakogu koosseisu vaadates mitte just kõige paremini läbi mõeldud PR.
                                Miks ei peaks omavalitsusinimestele meeldima õigus suuremale finantsautonoomiale?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X