320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Enne ostu lasid tehnilist seisukorda kontrollida? Tavaliselt aitab vältida sellist situatsiooni.
    Tuntud esindusest kehtiva garantiiga auto. Seega ei hakanud kontrolli tegema.
    Gunner since 97

    Kommentaar


      Algselt postitas manni Vaata postitust
      Tuntud esindusest kehtiva garantiiga auto. Seega ei hakanud kontrolli tegema.
      no vähemalt siis ei pea remondi eest maksma

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        Need kuradi tuktukid või misasjad nad on seal vanalinnas. Palun kõrbe oma äriga sügavasse auku.
        Kuhu nad ikka kõrbevad oma äriga kui 99% maksuvaba tulu ja 1% tulust ametlikult deklareeritakse? Sellegipoolest võiks nad kõik 60kg sangpommi jala külge siduda ja lemmingute moel admiraliteedi basseini sõita.

        Kommentaar


          Algselt postitas Parlour Vaata postitust
          Kuhu nad ikka kõrbevad oma äriga kui 99% maksuvaba tulu ja 1% tulust ametlikult deklareeritakse? Sellegipoolest võiks nad kõik 60kg sangpommi jala külge siduda ja lemmingute moel admiraliteedi basseini sõita.
          Nad rendivad oma ratast ja peavad esmalt üldse nulli jõudma, seega saab ka kõrbeda. Ja rataste välja rentijad peavad oma kulud tasa tegema.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Toidupoe järjekorrad.

            a) Ära roni mulle järkjekorras seistes persse!
            b) Kui oled oma laadungi kassalindile ladumise lõetanud, pane "järgmine" pulk ka!
            c) Kui oled oma laadungi lindile ladunud ja märkad, et unustasid midagi - ÄRA MINE SEDA OTSIMA. Maksa ära ja mine teise ringiga sellele asjale järgi.
            d) Sama käib ka tolguste kohta, kes jätavad oma korvi/käru järjekorda. Mine persse. Mine järjekorra lõppu!
            e) Ära roni mulle külje alla, kui maksmisjärjekord on minu käes! Seisa kujuteldava joone taga müüja laua ees (seal kus pisike ekraan). Ma tahan oma PINi rahus sisse trükkida.

            Mille kurdadi pärast töötab tipptunni ajal (16.30 - 18.00) kaheteiskümnest kassast heal juhul vaid kaks?

            Kommentaar


              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
              Toidupoe järjekorrad.

              a) Ära roni mulle järkjekorras seistes persse!
              b) Kui oled oma laadungi kassalindile ladumise lõetanud, pane "järgmine" pulk ka!
              c) Kui oled oma laadungi lindile ladunud ja märkad, et unustasid midagi - ÄRA MINE SEDA OTSIMA. Maksa ära ja mine teise ringiga sellele asjale järgi.
              d) Sama käib ka tolguste kohta, kes jätavad oma korvi/käru järjekorda. Mine persse. Mine järjekorra lõppu!
              e) Ära roni mulle külje alla, kui maksmisjärjekord on minu käes! Seisa kujuteldava joone taga müüja laua ees (seal kus pisike ekraan). Ma tahan oma PINi rahus sisse trükkida.

              Mille kurdadi pärast töötab tipptunni ajal (16.30 - 18.00) kaheteiskümnest kassast heal juhul vaid kaks?
              Mis pood? Nutikassat pole?

              Kommentaar


                Täna oli selleks Kuressaare Rimi. Maximaga on tihtipeale sama. Coopi poodidest ei hakka rääkimagi. Selverile kassade ja järjekordade osas kiitus.

                Nutikassa on olemas ma olen kord-kaks nädalas shoppaja ehk kaubakoorem on nutikassa jaoks liiga suur.

                Kommentaar


                  Selveri iseteeninduspuldil saab ruum täis nagu Laaril internet, kui liiga palju kaupa on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                    Toidupoe järjekorrad.

                    b) Kui oled oma laadungi kassalindile ladumise lõetanud, pane "järgmine" pulk ka!
                    Mul sõber ütles, et inimesed, kes selle pulga panevad on head inimesed.

                    Kommentaar


                      Vale. Need, kes pulka ei pane, on head inimesed, sest võtavad nõuks ka sinu ostude eest tasuda.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Mis vahet selle pulgaga on? Võid ise ka ju panna ometi. Kõigi muude punktidega olen nõus.

                        Kommentaar


                          Muidugi võid. Ka ukse võid ise sulgeda. WC-s vee peale tõmmata. Lahti lüüa. Nõud pesta. Elementaarne viisakus.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Elementaarne viisakus.
                            Just see.

                            Kommentaar


                              selveris-kaupsis piiksutad tooted kohe korvi pannes ära ning pärast on ainult maksmise rõõm. Vahepeal veab, kontrollitakse ning saad shokolaadi ka veel. krt ei mäleta millal viimati toidupoes kassiiri kasutasin pärast iseteeninduskassade loomist.

                              Rimis ka võimalused olemas, kuid seal veidi kehvema funktsionaalsusega. Samas saab siiski saab asjad kenasti aetud. Samal ajal vaatad inimesi kassiiri järjekorras ning mõtled... inimesed elavad, aga mis elu see on.

                              Personaalselt ajavad mind närvi aga need, kes eskalaatoritel seisavad. Kui just 19 kotti või puusaliigese probleemi ei ole, siis wtf nende inimeste peas toimub?

                              Kommentaar


                                Mind ajab närvi, et meie korteriühistu ootab mingit mütoloogilist 1. oktoobrit, et kütte sisse lülitada.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X