320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    selveris-kaupsis piiksutad tooted kohe korvi pannes ära ning pärast on ainult maksmise rõõm. Vahepeal veab, kontrollitakse ning saad shokolaadi ka veel. krt ei mäleta millal viimati toidupoes kassiiri kasutasin pärast iseteeninduskassade loomist.

    Rimis ka võimalused olemas, kuid seal veidi kehvema funktsionaalsusega. Samas saab siiski saab asjad kenasti aetud. Samal ajal vaatad inimesi kassiiri järjekorras ning mõtled... inimesed elavad, aga mis elu see on.

    Personaalselt ajavad mind närvi aga need, kes eskalaatoritel seisavad. Kui just 19 kotti või puusaliigese probleemi ei ole, siis wtf nende inimeste peas toimub?
    Mulle meeldib just Rimi rohkem, kuna seal pole vaja kliendikaarti. Eskalaatoril seismine on okei, aga eestlased võiksid aru saada, et kui seisad, siis türases ühes ääres. Meil seistakse nagu jumal juhatab.

    Kommentaar


      aa ja nende eskalaatoritega seoses. pahatihti on osadel geeniustel tark komme jääda kohe pärast konkreetsele tasandile jõudmist u 1 meetri kaugusele seisma ja mõelda sellele, et kuhu edasi minnakse. See kehtib muidugi enamustes kohtades kus üks tee lahkneb.

      Kommentaar


        üleüldiselt Mark Manson jagab biiti

        “A man is likely to mind his own business when it is worth minding. When it is not, he takes his mind off his own meaningless affairs by minding other people’s business.”
        - suht burn...

        Kommentaar


          Neid logistikabosse jagub igale tasandile. Isteeninduses näiteks laotakse korvist asjad teisele poole alusele ja siis kotti...võiks ju kohe asjad kotti panna. Õnneks on inimesed erinevad
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            selveris-kaupsis piiksutad tooted kohe korvi pannes ära ning pärast on ainult maksmise rõõm. Vahepeal veab, kontrollitakse ning saad shokolaadi ka veel. krt ei mäleta millal viimati toidupoes kassiiri kasutasin pärast iseteeninduskassade loomist.

            Rimis ka võimalused olemas, kuid seal veidi kehvema funktsionaalsusega. Samas saab siiski saab asjad kenasti aetud. Samal ajal vaatad inimesi kassiiri järjekorras ning mõtled... inimesed elavad, aga mis elu see on.
            No suuremate ostuvajaduste puhul tellin kauba lihtsalt koju. Nah seal poes üldse vaja siiberdada. Väiksemate ostude puhul ei võida sa ise piiksutades suurt midagi.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Neid logistikabosse jagub igale tasandile. Isteeninduses näiteks laotakse korvist asjad teisele poole alusele ja siis kotti...võiks ju kohe asjad kotti panna. Õnneks on inimesed erinevad
              COOP kasutab osades poodides nt. kaalutundlikke iseteeniduskassasid ehk kui sa paned sinna veel oma riidest kotti siis hakkab karjuma ja nõuab teenidajat.

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                COOP kasutab osades poodides nt. kaalutundlikke iseteeniduskassasid ehk kui sa paned sinna veel oma riidest kotti siis hakkab karjuma ja nõuab teenidajat.
                Maximal sama teema.
                AILTON

                Kommentaar


                  Kas nendes iseteeninduskassades pole seda värki, et kui porgandid sibulad on ühes läbipaistvas kilekotis ja erinevate juurvijade kleepsud peal, siis ta nagu ei taha neid registreerida. Ma üritan oma jalajälge võimalikult madala hoida, mu meelest ma ükskord sattusin selle probleemi otsa.
                  Närvi aja täna väga miski.

                  Kommentaar


                    Rocca al Mare Prisma iseteeninduskassa kaalu osa on näiteks nii väike, et seda saab kasutada ilma sekeldusteta ainult siis, kui pool korvitäit kraami osta.

                    Võrdluseks nt Ülemiste Rimi iseteeninduskassa, mis on nii suur, et sinna mahub kaks keskmise pikkusega inimest ära.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Kas nendes iseteeninduskassades pole seda värki, et kui porgandid sibulad on ühes läbipaistvas kilekotis ja erinevate juurvijade kleepsud peal, siis ta nagu ei taha neid registreerida. Ma üritan oma jalajälge võimalikult madala hoida, mu meelest ma ükskord sattusin selle probleemi otsa.
                      Närvi aja täna väga miski.
                      Hug bagid osta.

                      Kommentaar


                        A ma laksan ilma kottideta juurikad kassalindile (pun intended). Need ükokotid on ka kuskil olemas. A hui teab kuskohas. Loogiline oleks muidugi autos hoida.... loogiline.

                        Kommentaar


                          Kas ostukotti ei peaks ennem ostu sisselugemist n.ö kaalule panema, et siis pole vaja teenindajale märku anda?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kassa arvutab kokku palju kaalul peaks olema ja palju reaalselt on. Ehk ei aita see lahendus. Eks seal on ka see küsimus, et mis lubatud kõikumismääraks seatud on.

                            Kommentaar


                              Kaal on mõlemal pool?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Rimis saab valida, kas kasutad oma kotti või laod kaubad pakkimisalale ilma kotita. samuti võid ka osta koti enne teiste kaupade läbilaskmist. igal juhul saab otse kotti kaubad laduda. mulle Rimi meeldib ka selle poolest, et saab oma boonust ise maha arvestada, kui oled püsiklient. ja saab kassas puuvilju kaaluda. Prisma on samuti ok, aga vähem funktsionaalsust. Selveri miinus on see, et suvaline ostja ei saa iseteenindust kasutada. ma pole end viitsinud registreerida, seega kogemus puudub. järelkontroll on idiootsus. kliente koheldakse kui potentsiaalseid vargaid. kord nädalas poes käijad võiks ju üldse veebipoest tellida kraami. mingist summast alates tasuta kojuvedu ka. järjekorrad ajavad närvi küll. eriti õhtuti Norde Centrumis, kui kaks kassat töötab ja sabad poolde saali. seal pole veel iseteenindust ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X