320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nahh Setana(tv) peal kommentaatoreid ei ole?
    Gunner since 97

    Kommentaar


      Algselt postitas manni Vaata postitust
      Nahh Setana(tv) peal kommentaatoreid ei ole?
      Ehk saad televiisori audioriba vahetada?
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Koondise mängudel jep ei ole inglise keelseid kommentaare. Tuleb vene audio panna.


        Teemasse, Dannar oma veganite jms gruppide üle ilkumine. Teist korda proovisin hommikul kuulata r2´e hommikut ja 10minutit suutsin ja panin kinni ära.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Ma ei saa õelda, et otseselt närvi ajab, aga ärritab järgmine...

          Ma ei vaata palju televiisorit, AK, sport, Pealtnägija ja nüüd ka tänu tuttavale näole saate osalejate seas ka TV3 Su nägu kõlab tuttavalt.

          Vaatasin esimest osa, täitsa OK oli, aga see ei ole arvustamise teema. Jõudsime lõppu ja järmise saate parodeeritavate "loosimiseni". Seekord siis loositi nii, et koguni kolm osalejat saab pigiga üle võõbata ja koguni kaks neist on laiemale üldsusele täiesi tundmatud nimed ja Lennyt on juba 2 korda tehtud. Tekib küsimus, et kas produtsentide meelest on tõesti nii naljakas valge inimene pigiseks teha? Milleks seda üldse vaja teha on? Või, kui te seda teete, siis vähemalt nähke vaeva, et mingigi sarnasus oleks parodeeritavaga. Lapiline pigilaik näkku ja 5 eurone parukas pähe jätab sellise mustanahalise mõnitamise mulje (kuigi ma ei usu, et see on eesmärk).

          PS. Adeele Sepp on endiselt nunnu.

          Kommentaar


            Osalejad valivad ise, keda nad esitavad. Mingit loosimist pole.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Osalejad valivad ise, keda nad esitavad. Mingit loosimist pole.
              selle kümnendi suurim müsteerium lahendatud!?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Osalejad valivad ise, keda nad esitavad. Mingit loosimist pole.
                Ma arvasin pigem, et produtsendid määravad selle. Aga kui osalejatel täiesti vaba võimalus on, siis osad valikud on küll pigem kummalised. Eriti, kui selgelt parodeerimisega failitakse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Ma arvasin pigem, et produtsendid määravad selle. Aga kui osalejatel täiesti vaba võimalus on, siis osad valikud on küll pigem kummalised. Eriti, kui selgelt parodeerimisega failitakse.
                  No pmst pakutakse välja mõlemalt poolelt. Ehk keegi ei saa ühtegi asja vastu tahtmist j´a parodeerijal on alati võimalik valida, et mida ja keda ta teha tahaks. Et, noh, loosimist pole.

                  Kommentaar


                    ERR!

                    Nägin eile ainult esimese poolaja Gibraltariga mängust. Eriti ei higistanud, et teist poolaega kuskilt poole pealt vaatama hakata (kuulsin, et seis 2-0 tol hetkel). Et hommikul ärkan, teen kohvi ja panen siis järelvaatamisest (hübriid-TV) II poolaja käima. Aga mida pole on teine poolaeg. Ka err enda kodulehel on ainult üks poolaeg. Mine pe*se. Lõpptulem on see, et pean sport.err.ee avama, et vähemalt väravad ära näha, aga mingist tedmatusest, et kuidas mäng lõppes ei saa enam rääkida. Nagu miks? Ootan err poolset põhjendust ja vabandusi!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      ERR!
                      Ma liitun ka sellega ja põhjuseks on geoblokeering. Kas ETV võiks / suudaks oma ülekandeõigus lepinguid muuta selliseks, et enam ei põhineks piirang füüsilisel asukohal vaid kodakondsuse aluesel? E-riik võiks ju pakkuda välisriigis viibivatele kodanikele ID kaardi identifitseerimise alusel võimalust vaadata rahvustelevisiooni programmi. Võitleb ju härra "Seemne sööjagi" Euroopas geoblokeeringu vastu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Karter Vaata postitust
                        Ma liitun ka sellega ja põhjuseks on geoblokeering. Kas ETV võiks / suudaks oma ülekandeõigus lepinguid muuta selliseks, et enam ei põhineks piirang füüsilisel asukohal vaid kodakondsuse aluesel? E-riik võiks ju pakkuda välisriigis viibivatele kodanikele ID kaardi identifitseerimise alusel võimalust vaadata rahvustelevisiooni programmi. Võitleb ju härra "Seemne sööjagi" Euroopas geoblokeeringu vastu.
                        Sa ikka ise saad aru, et räägid endale vastu viimase lausega? Kui Euroopa Liit on geobloki kehtestanud, mismoodi see ETV peaks olema võimeline sellest mööda minema? Sama hea nagu öelda, et kui ma ei suuda pangaga lepingut sõlmides panna sinna sisse punkti, et ma tegelt ei pea neile laenatud raha tagasi maksma, olen ise saamatu. ERR ilmselt võiks ja saaks ja tahaks palju asju, aga kui seadus ei luba, siis ei luba. Tore, et seemnemees võitleb, äkki kunagi saadab edu ka, aga seniks on nagu on. Kiru ELi seadust, mitte ERRi.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Aga ikkagi. Miks on järelevaadatav ainult esimene poolaeg? Keegi unustas teist "salvestada"? Või näpukas üleslaadimisel? On lootust, et esmaspäeval, kui keegi asjapulk tööle tuleb on probleem lahendatud?

                          Kommentaar


                            See kolosaalne wankfest mis ajakirjanudses on lahti läinud seoses Ilvese ametiaja lõpuga. Laupäeval teinekord ikka mõnus midagi sisukat lugeda, aga praegu on kõik väljaanded seda okset täis...
                            Saaks aru kui oleks midagi olulist eksole... aga presidendi institutsioon Eesti riigis on nii mõttetu, et see on lihtsalt ruumi raiskamine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Sa ikka ise saad aru, et räägid endale vastu viimase lausega? Kui Euroopa Liit on geobloki kehtestanud, mismoodi see ETV peaks olema võimeline sellest mööda minema? Sama hea nagu öelda, et kui ma ei suuda pangaga lepingut sõlmides panna sinna sisse punkti, et ma tegelt ei pea neile laenatud raha tagasi maksma, olen ise saamatu. ERR ilmselt võiks ja saaks ja tahaks palju asju, aga kui seadus ei luba, siis ei luba. Tore, et seemnemees võitleb, äkki kunagi saadab edu ka, aga seniks on nagu on. Kiru ELi seadust, mitte ERRi.
                              Ei, ma ei räägi endale vastu. Geoblokeeringute taga peaks olema ikkagi lepingulised nõuded, mida sisu vahendajatele asetatakse. Antud juhul on ERR ostnud üheltpoolt FIFA:lt õiguse toota telepilti ning teiseltpoolt õiguse edastada seda ETV vahendusel Eestis. Minu teada pole olemas ühtegi seadust, mis nõuaks geoblokeeringu kasutamist, küll aga üritab EL geoblokeeringu vastast seadust vastu võtta. Ehk siis praegusel juhul peaks olema puhtalt lepinguliste tingimustega, mida tõsi küll võib olla väga raske muuta. Juhul kui EL võtab geoblokeeringu vastase seaduse vastu oleksid Euroopa liidus vastavad lepingulised nõuded seadustühised.

                              Tulles nüüd sinu pangalt laenatud raha tagasimaksmise juurde siis jah. Idanaabrist Dima suutis sellega hakkama saada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Karter Vaata postitust
                                Ma liitun ka sellega ja põhjuseks on geoblokeering. Kas ETV võiks / suudaks oma ülekandeõigus lepinguid muuta selliseks, et enam ei põhineks piirang füüsilisel asukohal vaid kodakondsuse aluesel? E-riik võiks ju pakkuda välisriigis viibivatele kodanikele ID kaardi identifitseerimise alusel võimalust vaadata rahvustelevisiooni programmi. Võitleb ju härra "Seemne sööjagi" Euroopas geoblokeeringu vastu.
                                Et kodumaal ETV vaatamiseks peaks ennast ID-kaardiga identifitseerima ning pilti näevad ainult tõupuhtad eestlased?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X