320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tallinna Ülikool

    Rasked hetked elus ja otsustan, et hetkel ei suuda ja ei taha seal käia. Eksamiperiood on ilusti käimas ja saadan õppenõustajale meili, et kas ma saan ikka hetkel loobuda ja paberid välja võtta. Vastus oli päris konkreetne. Jah saab ikka ja mingeid RAHALISI KOHUSTUSI PABERITE VÄLJAVÕTMINE endaga kaasa ei too.

    Seega teen siis eksmatrikuleerimise avalduse ja arvasin, et asi on lõppenud.

    Umbes kuu hiljem tuleb meil, et olete koolile 250 euri võlgu, minu jaoks on see väga korralik summa ja seega uurin, et wtf. Öeldi, et lepingus on olemas kõik, uurin siis seda lepingut ja ei saa sittagi aru, sellepärast ma ju küsisingi õppenõustaja käest.

    Ehk siis ma peaksin tasuma kõik ained mis viimasel semestril võtsin ja tegemata jätsin.

    Ma väidan, et mul on ju meili peal kirjas, et rahalisi kohustusi ei ole.

    Tädi koolist vastab, et jah kurb kui teile nii öeldi aga mis te ikka teha oleksite saanud.

    Hetkel kui ma sain vastuse, oleks saanud teha veel mingi 4 eksamit ja kui oleks need juhuslikult ära teinud, siis oleks see summa poole väiksem.

    Ei vastata eman.

    Mul viskas ka üle ja rohkem ei viitsinud ajusid nussida.

    Kaks kuud hiljem tuli meil, et võlg maksmata, seletasin siis enamvähem sama teksti uue tädiga ja ütlesin, et mul praegu sellist summat pole, et võin maksta 5x50.

    Uus tädi vastab, et Tallinna Ülikooli see ei koti ja las ma räägin inkassoga.

    Jälle viskas üle.

    Lõpuks tuli inkassost kiri, et peab mingi aja jooksul tasuma. Jee esimest kroda mu elus on võimalus, et mu konto arestitakse. Samas pohh pangakaart on kadunud, saabki mustalt ehitust kuskil teha. Või panustamisega tegelema rohkem ja aint skrilli kasutama hakata.

    Võibolla ma oleks ise pidanud rohkem peale käima alguses ja väitma, et miks ma pean kooli töötaja eksimuse tõttu kannatama. Aga noh läks siis sedapuhku nii.

    Igastahes Tallinna Ülikool on võimas.



    Mida siis õppisin?

    Inimene, kes peaks andma pädeva vastuse võib sulle valetada/vale informatsiooni anda, seega tuleb küsida veel kellegilt. Reaalsuses ei ole see päris normaalne ja kui sinu õppenõustaja eksib ja sa pead rohkem maksma selle tõttu. Siis võiks ka kool vastu tulla ja mingi mõistliku variandi pakkuda. Aga igastahes kõik tädid olid väga jäigad. Ma ei tea kui ma oleks rohkem meilidega pommitanud, siis võibolla oleks lõpuks ka miskit juhtunud.

    Igastahes kui kellegil kunagi vaja sarnaseid küsimusi esitada, siis tehke seda mitu korda ja mitmele inimesele, või siis teil on kuskil leping ja te saate sellest ilusti aru.

    Kommentaar


      Kas tõesti TTÜ vihkab noori valgeid heteromehi? Klik-klik... panimõm?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Mis see TTÜ tegi? Või vihje, et miks meesterahvas üldse ronib Tallinna Ülikooli?

        Kommentaar


          Karl54, lohutuseks võin öelda, et ka Soomes pannakse sarnaselt puusse.
          Elukaaslane tahtis sisse astuda kaugõppesse ühte ülikooli ja uuris, et kas saab jne ning vastati raudkindlalt, et saab muidugi aga on vaja hankida psühholoogi juurest üks paber mis kinnitaks, et sa mingi psühhopaat pole. Ok, fine, hankis paberi ära mis maksis miskit veidi alla 100euro aga siis öeldigi, et kuule, sorry, ikka ei saa võtta vastu.
          Kas keegi vastutas, et vale infot jagas ning inimese aega ja raha kulutas? Huiatki...
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
            Karl54, lohutuseks võin öelda, et ka Soomes pannakse sarnaselt puusse.
            Elukaaslane tahtis sisse astuda kaugõppesse ühte ülikooli ja uuris, et kas saab jne ning vastati raudkindlalt, et saab muidugi aga on vaja hankida psühholoogi juurest üks paber mis kinnitaks, et sa mingi psühhopaat pole. Ok, fine, hankis paberi ära mis maksis miskit veidi alla 100euro aga siis öeldigi, et kuule, sorry, ikka ei saa võtta vastu.
            Kas keegi vastutas, et vale infot jagas ning inimese aega ja raha kulutas? Huiatki...
            Nüüd tead vähemalt, et sa koos psühhopaadiga ei ela.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Pool päeva kepi ajusid glide install'ga. Proovi aru saada kus viga on ning lõpuks tuleb välja, et midagi on lihtsalt valesse dirri visatud. tramaeivõi.

              Kommentaar


                Mingid Tartu idioodid, kes otsustasid, et hea mõte on öösel mu maja ees tänaval "Kauges külas" laulma hakata. Õnneks piisas selle õuduse vaigistamiseks akna lahti tegemisest ja hüüdmisest: "Vait, hipid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Mingid Tartu idioodid, kes otsustasid, et hea mõte on öösel mu maja ees tänaval "Kauges külas" laulma hakata. Õnneks piisas selle õuduse vaigistamiseks akna lahti tegemisest ja hüüdmisest: "Vait, hipid!"
                  Kuule tartukas, lähme teeme parem paar õlut?!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust

                    Umbes kuu hiljem tuleb meil, et olete koolile 250 euri võlgu, minu jaoks on see väga korralik summa ja seega uurin, et wtf. Öeldi, et lepingus on olemas kõik, uurin siis seda lepingut ja ei saa sittagi aru, sellepärast ma ju küsisingi õppenõustaja käest.
                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Keegi hiiu pubis? Üksi suveterrassil naudin oma viienda
                    õllega meie meistrite liigasse pääsu.
                    Täiega offtopic ja kontekstist välja rebitud. Kuid on olnud endalgi aegu, kus 250 eurot oli tõsine summa ja elu seisnes sentide lugemises. Nendel hetkedel ma küll üksi pubis 5 õlut ei rüübanud.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Täiega offtopic ja kontekstist välja rebitud. Kuid on olnud endalgi aegu, kus 250 eurot oli tõsine summa ja elu seisnes sentide lugemises. Nendel hetkedel ma küll üksi pubis 5 õlut ei rüübanud.
                      No lemmikklubi pole ammu midagi võitnud, ja võidu ootuses sai kõik sendid kokku kogutud ja taara ära viidud. Nüüd ülejäänud nädala söön kiirnuudleid, aga see kõik oli seda väärt ja see oli ka ühtllasi mu esimene pubiskäik see aasta, hehe. Ja olles nüüd aus, see et ma 5. õlle jõin ei tähenda, et ma kõik pubist ostsisn. Eks paljud on sellist asja teinud, et joovad paar õlle enne minekut ja siis pubis ostavad vähem.

                      Ja olles üldini aus, siis mul on prioriteedid paigas, alkohol, suits ja siis kuskil kaugel tuleb söök. Elu kaitseväes ja metsalaagrites õpetas toidu osas suht olematuga hakkama saama.

                      Kommentaar


                        Mina lähen ka pissedi, kui keegi tahab minult 250 eurot.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          No lemmikklubi pole ammu midagi võitnud, ja võidu ootuses sai kõik sendid kokku kogutud ja taara ära viidud. Nüüd ülejäänud nädala söön kiirnuudleid, aga see kõik oli seda väärt ja see oli ka ühtllasi mu esimene pubiskäik see aasta, hehe. Ja olles nüüd aus, see et ma 5. õlle jõin ei tähenda, et ma kõik pubist ostsisn. Eks paljud on sellist asja teinud, et joovad paar õlle enne minekut ja siis pubis ostavad vähem.

                          Ja olles üldini aus, siis mul on prioriteedid paigas, alkohol, suits ja siis kuskil kaugel tuleb söök. Elu kaitseväes ja metsalaagrites õpetas toidu osas suht olematuga hakkama saama.
                          Kõik on chill, see oligi kontekstist välja rebitud.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            See kuidas tänapäeval sarju tehakse. Hooaja viimane osa on pmst alati mingi cliffhanger mida nüüd peab ootama minimaalselt sügiseni kui mitte uue aastani.
                            Ma muidugi ise ka enam ei tea miks ma mõnda sarja vaatan kui vaadata nende allaläinud taset ning korduvat teemat, aga ei ole meeldiv lihtsalt.

                            Kommentaar


                              Närvi ei aja, aga debiilne.
                              Riik keelas Eesti Ekspressi lehelapsed

                              Tööinspektsioon koostas Eesti Ekspressile väärteoprotokolli laste kasutamise eest suvises lehemüügis. Kodanike kaebuste alusel algatatud väärteomenetluse tõttu Ekspress tänavu lehelapsi tööle rakendada ei saa, vahendas ERR.
                              Eesti Ekspress on suviseid lehelapsi rakendanud oma ilmumise algusaastatest peale, üle 20 aasta. Tänavune suvi võib aga lehelastel sootuks vahele jääda, sest tööinspektsioon algatas laekunud kaebuste peale väärteomenetluse, mis on tipnenud väärteoprotokolli koostamisega tuntud nädalalehele 7-12-aastaste laste tööle rakendamise eest, mis ei ole inspektsiooni hinnangul sellistel tingimustel seaduslik.
                              "Eestis kehtiv töölepinguseadus seab päris suured piirangud laste töötamisele. 7-12-aastased võivad teha ainult kerget tööd reklaami, kunsti, kultuuri ja spordi valdkonnas. Põhimõtteliselt võiks need lapsed olla lehelapsed, ku me ütleme, et see on kerge töö reklaami valdkonnas, neil oleks juures täiskasvanud juhendaja, nad ei peaks tassima raskeid kotte ja tegelema rahaga, milleks neil isegi ei ole õigust. Täiesti võimalik oleks lehelapsena tööd teha, aga praegu need tingimused ei ole tagatud," põhjendab tööinspektsiooni peadirektori asetäitja töösuhete järelevalve ja õiguse alal Meeli Miidla-Vanatalu ERR.ee-le.
                              Tööinspektsioon koostas Eesti Ekspressile väärteoprotokolli laste kasutamise eest suvises lehemüügis. Kodanike kaebuste alusel algatatud väärteomenetluse tõttu Ekspress tänavu lehelapsi tööle rakendada ei saa, vahendas ERR.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Närvi ei aja, aga debiilne.
                                Pikemalt.

                                Nagu tavaks on saanud, siis mõlemal osapoolel on õigus... ja ongi, kuid solvumiste ja imestamiste ning näidete esitamise asemel võiks lahenduste kallal tööd teha. Jah, kohus on üks lahendus, kuid see pigem näitab a mul on pohhui suhtumist.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X