320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arvates väga toredad vahepalad, teevad kindlasti kõigi närviliste tuju heaks
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Mind ajavad närvi pokkerimängijad kes iga käega all in lähevad. Ja kui nad ära callida ja sa näed, et sul on parem käsi kui tal aga ikka flopist saab tema oma käe tugevamaks kui mina ja siis ajab see närvi küll.

      Kommentaar


        Andsin korter allpool elavale pensionärile, kes saab enda sõnuti 240€ pensioni, neli kotti taarat ja inimene oli südamest tänulik. Tra, ma ei tea, kas selline riik on päris normaalne.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Andsin korter allpool elavale pensionärile, kes saab enda sõnuti 240€ pensioni, neli kotti taarat ja inimene oli südamest tänulik. Tra, ma ei tea, kas selline riik on päris normaalne.
          Mis siis valesti on?
          Ütle üks riik kus sellist asja ei toimuks.

          Kommentaar


            Algselt postitas papagoi Vaata postitust
            Mis siis valesti on?
            Ütle üks riik kus sellist asja ei toimuks.
            240 eurot pensioni? noh, talvel sellest vähemalt pool läheb ikka kommunaalide ja asjade peale ehk inimene elab 100€ per kuu. Ma usun, et võin sulle riike loetleda küll.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              240 eurot pensioni? noh, talvel sellest vähemalt pool läheb ikka kommunaalide ja asjade peale ehk inimene elab 100€ per kuu. Ma usun, et võin sulle riike loetleda küll.
              Selge, et see on masendav summa aga tänada tuleb selle eest viitkümmet aastat nõukogude võimu. Või ka isand Pätsi.

              Kommentaar


                Nõukogude ajal elasid pensionärid ka paremini (80 lõpp-91 ehk välja arvata). Sest Riik hoolis ja hoolitses. Muidugi ei saanud Liit endale ka prostituute, kodutuid ja homosi lubada. Kõiges Eesti hädades NL süüdistada on ka naeruväärne-viimase 20 aasta jooksul on siis ainult õigeid otsuseid tehtud? Eesti riigil (valitsusel), mu meelest, on oma kodanikest suht savi.

                Kommentaar


                  Heroiin vabamüüki!
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Nõukogude ajal elasid pensionärid ka paremini (80 lõpp-91 ehk välja arvata). Sest Riik hoolis ja hoolitses. Muidugi ei saanud Liit endale ka prostituute, kodutuid ja homosi lubada. Kõiges Eesti hädades NL süüdistada on ka naeruväärne-viimase 20 aasta jooksul on siis ainult õigeid otsuseid tehtud? Eesti riigil (valitsusel), mu meelest, on oma kodanikest suht savi.
                    On kuidas on, kuid võrrelda saame ennast siiski samasuguste riikidega - nendega millel on olnud aega oma majandust sama kaua üles ehitada. Ei taha just tunnistada, et lätis või leedus eriti roosilisem olukord valitseks. Ja pole mõtet öelda, et NL hoolis oma inimesest, miks ta siis kukkus? Ikka kehva majandamise pärast.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Nõukogude ajal elasid pensionärid ka paremini (80 lõpp-91 ehk välja arvata). Sest Riik hoolis ja hoolitses.
                      Sellist umbluud on raske tõsiselt kommenteerida.

                      Kommentaar


                        Fransesco oma "toreda pildiga"

                        Rikkus mul terve õhtuse trenni ära.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas difender Vaata postitust
                          Mind ajavad närvi pokkerimängijad kes iga käega all in lähevad. Ja kui nad ära callida ja sa näed, et sul on parem käsi kui tal aga ikka flopist saab tema oma käe tugevamaks kui mina ja siis ajab see närvi küll.
                          Mängi suurema sisseostuga turniire siis, ei tegelt mind ajavad ka närvi, eriti rebuy turnad, kus venelased hakkavad kohe paugutama oma all inne, isegi heade kaartidega on raske, sest ilmselgelt isegi aa on mitme vastase vastu all innis suht kehva.

                          Kommentaar


                            Oleks vaid Nõukogude aeg... no küll siis saaks neid kõige suuremate sisseostudega turniire mängida, oleks kõik taskud raha täis ja ise ka palju parem mängija tänu üleüldisele ühiskonnale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              Fransesco oma "toreda pildiga"

                              Rikkus mul terve õhtuse trenni ära.
                              Nojah ma sõin sel ajal hommikust kui see pilt vastu tuli. Lisaks ajab mind närvi kui elementaarseid nimesid ei osata õigesti kirjutada

                              Kommentaar


                                Vanad inimesed, kes vales kohas teed ületavad. Nad ise ilmselt arvavad, et liiguvad valguskiirusel, tegelikkus on aga midagi muud. Erilise kontingendi moodustavad veel need, kes teevad seda kõike sõidutee suhtes diagonaalis ja pimedal ajal. tra.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X