Lehekülg 58, kokku 74 EsimeneEsimene ... 84854555657585960616268 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 141 kuni 1 160, kokku 1474

Teema: LIIKLUS

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Et siis rekkad kes sõidavad ca 89km/h peaks iga veidikese aja tagant peatuse tegema?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Väga laugeid kurve on vaja ehitada, et saaks enda taga olevaid autosid kokku lugeda. :P
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

See tähendaks ju, et teatud ajal peaksid rekad pidevalt peatuma ja uuesti kiirendama ning kuna selle käigus on nad tunduvalt aeglasemad, sest kiirendus võtab oma jagu aega, siis jõuab selle aja jooksul nende taha uus grupp autosid.
    Ehk kui laustrahvimiseks läheks, siis saaksid pideva jälgimise all olevad ja korralikult 90nega sõitvad rekad trahvi nende pärast, kes kiirust ületavad.

Alehis, aa oled antud punktist ikkagi valesti aru saanud - sinu muudatusettepaneku läbimineku korral saaks hakata karistama neid, kelle taha on 5 autot kogunenud, see juhtub aga ka maksimaalse lubatud sõidukiirusega sõites. Antud punkti mõte on aga ohjeldada neid, kes on aeglasemad, kui lubatud maksimaalne sõidukiirus ja teisi sedasi sõites mööduda ei lase - 80 märki omavad karavanid, aeglased veosed, põllutöömasinad jms.
    BVB - Pärnu

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Miks peaks õigel kiirusel sõitev rekka enda taga kihutajad nüüd mööda laskma? Ossid võiks selgeks teha endale matemaatika ja siis välja arvutada mitu minutit nad võidavad selle +10km/h kiirusega.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Ilus jalgpall! Kasutaja alehis avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Üldjuhul 89 km/h sõitvatele rekkadele ei teki tegelikult taha pikki kolonne, sest ka enamik sõiduautosid sõidab umbes 85-90-ga. Probleem ikka pigem nendega, kes sõidavad ca 10-15 km/h aeglasemalt. Ja mõistagi, räägin reaalkiirusest, mitte sellest, mida standardspidomeeter näitab.

Viis autot oli ilmselt tõesti liiga väike arv. Samas olen näinud ka aeglasemaid rekkaid, kes tõepoolest vahepeal teeserva võtavad ja mööda lasevad. Asi ikkagi liikluskultuuris.
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Eelmine aasta käisime autodega Ungaris Videoton-Kalju mängu vaatamas. Trassiks Läti-Leedu-Poola-Slovakkia-Ungari ning neist kõige kohutavam liikluskultuur oli ausalt öeldes Eestis.

Algupärane

89 km/h rekade suunal pole vast kellelgi midagi öelda vaid ikka jah nende 15 km/h või rohkemgi aeglasemalt sõitvate masinate suunas keda ei kotigi mis rivi taha tekib, ikka lasevad tuimalt edasi.

Siin muidu on veel mainimata need geniaalsed vennikesed kes kurvides lasevad oma kiiruse ~20 km/h aeglasemaks. Sirgel teel 95 km/h sees ja siis kerges kurvis järsku 75 km/h ning kõik peavad pidurdama. Siis kui sirgele jõutakse järsult kiirendus jälle ja 95 taas sees, et keegi ikka mööda ei läheks.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Eelmine aasta käisime autodega Ungaris Videoton-Kalju mängu vaatamas. Trassiks Läti-Leedu-Poola-Slovakkia-Ungari ning neist kõige kohutavam liikluskultuur oli ausalt öeldes Eestis.
    Never ei usu. Leedu ja Poola on ikka täisputsis. Kui just kiirteed pidi ei lähe.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Kui ise söidad nagu poolakas, võib päääris p****s olla küll.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Kui ise söidad nagu poolakas, võib päääris p****s olla küll.
    Ma ise olin kõrval. Pidev kolm rida ja täiesti lambid möödasõidud. Hull oli.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Aga Tofoa, lihtsalt huvi pärast küsin, kuidas näiteks sõidad 90 alas enamasti? 90ga, 95ga, 100ga või ...? Eestis on vist mingi kirjutamata reegel, et liikluspiirang on see mis kirjas ja kümpa sinna otsa.
    Ja siis on mingi seltskond korralikke liiklejaid, kes hoiavad spidoka 90 peal, mis gepsu peal teeb kuskil 84 km/h ja nii see kolonn tekibki. Mina sõidan ka +10-ga, mis teeb linnas tegelikuks kiiruseks 55, maanteel 93 km/h, hoiatustrahvi olen saanud kaks korda: esimesel korral vist 24€, ei märganud Puhu ristis pildistavat posti, kuna otsisin silmadega mingit bussipeatust, kus kaasreisija maha panna ja teisel korral Mostogorskis 9€, kuna ma arvasin, et see 70 km/h piirang võiks nüüd ju ometi läbi olla. Aga ei olnud.

Muuseas, need päevapiltnikud tee ääres on ka süüdi selles, et inimesed ei julge möödasõitu teha ja kolonnid kuhjuvad. Minul nende asukohad peas ei ole ja mingit äppi ma ka pole viitsinud installida. Mul on vaid teadmine, et rapsimine on asjatu risk ja tühine võit, näiteks ükskord oli vaja kella pealt Otepääle jõuda ja kui alguses näitas geps, et hilinen 6 minutit, siis kohale jõudsin 4-minutilise hilinemisega, jee!

Aga täna oli selline situatsioon, et olin juba kinni püüdmas üht rekkat, mis ilmselgelt ei sõitnud 89-ga ning tahtsin temast esimesel sobival võimalusel mööduda, kui kõrvalteelt tuli peateele üks Škoda, mis reastus enne pealesõidutee lõppu minu ja rekka vahele ja sinna mu möödasõidukatse läks, tiksusime üheskoos 80-ga Tartuni. Sellist võimalust ei tulnud, et kahest mööda sõita ja ise end rekka ja Škoda vahele pressida ma ei tahtnud. Vähemalt oli mul aega Tofoa peale mõtelda.

Kui linna jõudsime, siis ütlesid seni mu taga passinud vanal Passaadil närvid üles ja see hakkas kiirust ületades ridade vahel sipsima. Huvitava kokkusattumusena sõitsime mõlemad samal marsruudil läbi linna ja täpselt linna teise serva viimase foori juures sõitsin tast mööda, kuna ta oli (")vale(") rea valinud.

Kokkuvõtteks: sõitsin rahulikult, hoidsin pikivahet, kuulasin muusikat ja pesin esiklaasilt linnusitta maha.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Vahest on mõistuse häält hea kuulda st lugeda. Vähemasti selles lõimes jäid labiilsed postid vähemusse.
    Meil ei ole nii kiire kellelgi, et selle 10 minuti pärast ennast või kedagi teist surnuks sõita.
    Sellel inimesel kelle minutil on euro lipik küljes , see kasutab muid vahendeid juba. N Oleg Gross.
    Teen tapeeti.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Alati on tore lugeda demagoogiat, et mis see mõni minut ikka on, vaadake parem ilusaid vaateid teede ääres ja olge üldse roolis chillid. Kui te sõidate pikemaid vahemaid paar korda kuus maale vanaema juurde on see mõistlik vaatenurk muidugi. Paraku paljud inimesed sõidavad näiteks hoopis 5x nädalas kaugelt tööle ja tagasi, neile on see tühine 10 minutit juba 100 minutit nädalas ja ~5200 minutit aastas Kui sellises autos on rohkem kui üks inimene läheb see raisatud aja number ainult suuremaks...
    Eesti liikluses on ainult üks suur probleem liiklejatega... keskmine autojuht on nii kuradi lühinägelik ja võtab kogu liiklust umbes selliselt, et kõik minust möödasõitjad on hullud värdjad rullnokkadest bemmipeded ja kõik kes mulle jalgu jäävad on mõttetud penskaritest uimerdised. Rohkem enesekriitikat lugupeetud kaasliiklejad. Eriti tasuks oma autojuhioskused kriitiliselt üle vaadata kui teete pidevalt avariisid (ka väikesed kõksud on täiesti välditavad) saate tihti trahve või tunduvad kaasjuhid teile pidevalt väga kergesti ärrituvat teie sõiduvahendi lähiümbruses.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Alati on tore lugeda demagoogiat, et mis see mõni minut ikka on, vaadake parem ilusaid vaateid teede ääres ja olge üldse roolis chillid. Kui te sõidate pikemaid vahemaid paar korda kuus maale vanaema juurde on see mõistlik vaatenurk muidugi. Paraku paljud inimesed sõidavad näiteks hoopis 5x nädalas kaugelt tööle ja tagasi, neile on see tühine 10 minutit juba 100 minutit nädalas ja ~5200 minutit aastas Kui sellises autos on rohkem kui üks inimene läheb see raisatud aja number ainult suuremaks...
    Eesti liikluses on ainult üks suur probleem liiklejatega... keskmine autojuht on nii kuradi lühinägelik ja võtab kogu liiklust umbes selliselt, et kõik minust möödasõitjad on hullud värdjad rullnokkadest bemmipeded ja kõik kes mulle jalgu jäävad on mõttetud penskaritest uimerdised. Rohkem enesekriitikat lugupeetud kaasliiklejad. Eriti tasuks oma autojuhioskused kriitiliselt üle vaadata kui teete pidevalt avariisid (ka väikesed kõksud on täiesti välditavad) saate tihti trahve või tunduvad kaasjuhid teile pidevalt väga kergesti ärrituvat teie sõiduvahendi lähiümbruses.
    Ma käisin kolm aastat Viljandist Tallinnasse tööle. Praegu sõidan keskmiselt korra-kaks nädalas Viljandist kuhugi Eesti teise otsa tööle, olgu Kuressaare või Narva või Tallinn või muu. Et, noh, sõitmist on. Mul kerkib alati kulm, kui hakatakse rääkima minutitest, mis moodustavad aasta peale meeletu, tundidepikkuse säästu. Reeglina ei kaasne nende väidetega selgitust, kuhu ja mil moel need metsikud hävitud tunnid muidu kasutataks ja kui palju meie hulgas on tegelikult neid, kes 180-kilomeetrise trassi läbimise peale 10-minutilise nihkega arvestamata jätavad, sest neil EI OLE seda 10 minutit võtta, NII kiire on... Ülalkirjutaja tõi hästi välja: kui su minutil on eurolipik küljes, siis on sul ilmselt muud vahendid liikumiseks.
    Kui keegi sõidab 5x nädalas kaugelt tööle ja tagasi, siis usu mind, sellistel inimestel tekib harjumus mitte sekundipealt väljuda (ja siis esimese takistuse taga kohe ajaliselt miinuses olla), vaid normaalselt aega võtta selleks tegevuseks.
    Su postituse teise poolega olen igati nõus.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kevadel sõitsin Tartust Kalju-Flora mängule. +10/+15 oli keskmiselt lubatust rohkem. Jõudsin 2 minutit enne avavilet mängule - oli väärt seda.

suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kui aeg tähtis siis tuleb logistiliselt hea elukoht valida. Töökoht võiks asuda maksimaalselt 15 minuti kaugusel ning lastel oleks kool jalutuskäigu kaugusel.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Uus Tallinna vangla?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust

Muuseas, need päevapiltnikud tee ääres on ka süüdi selles, et inimesed ei julge möödasõitu teha ja kolonnid kuhjuvad. Minul nende asukohad peas ei ole ja mingit äppi ma ka pole viitsinud installida.

Ma ei tea, kuidas need arengud hetkel on, aga varsti pidi vist see Euroopas tavapärane keskmise kiiruse alusel trahvimine töösse minema. Siis hakkab neid naljakaid kolonne veel rohkem vist olema ja ei kao ära ka enne posti 70 km/h peale pidurdamine.

Pärnu maanteel on nendest 2+1 veel mingit tolku, aga Tartu maanteel on see esialgsel hinnagul üsna mõttetu üritus.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Ma ei tea, kuidas need arengud hetkel on, aga varsti pidi vist see Euroopas tavapärane keskmise kiiruse alusel trahvimine töösse minema.
    Kindlasti mitte lähima 10 aasta jooksul.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Ma ei tea, kuidas need arengud hetkel on, aga varsti pidi vist see Euroopas tavapärane keskmise kiiruse alusel trahvimine töösse minema. Siis hakkab neid naljakaid kolonne veel rohkem vist olema ja ei kao ära ka enne posti 70 km/h peale pidurdamine.

Pärnu maanteel on nendest 2+1 veel mingit tolku, aga Tartu maanteel on see esialgsel hinnagul üsna mõttetu üritus.
    2+1. No ma ei saa aru sellest Tln-Prn maanteel. Esiteks asukohad on täiesti valed. Ühel pool jõuad kohe haru teele, teisel pool Pärnu linna.
    Siis 2+1 see pool kus on 1 rada. Kui mingi üliaeglane masin peaks ette jääma, siis on suht kusi majas. See asi võiks olla teraspiirdeta, siis saaks võimalusel, kui autosid vastu ei tule, ka üksiku rea pealt möödasõitu teha. Mis selle piirde mõte üldse on, seal on ju lubatud kiirus ikka 90?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud