Lehekülg 64, kokku 70 EsimeneEsimene ... 1454606162636465666768 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 261 kuni 1 280, kokku 1382

Teema: LIIKLUS

whytf Kasutaja Parlour avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2016

Algupärane

Noh igasugused arengupeetusega isikud sõidavad ju ka kõnniteel, parklates, välikohvikutes ja ka bussipeatustes otsa inimestele, nii et ülekäigurada pole kaugeltki ainus koht haiglas või kirstus lõpetamiseks

Eesti koondislane Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

suht mõttetu teema see siin..olles sõitnud paljudes eri välisriikides, võin südamerahuga väita, et Eesti liiklus on üks viisakamaid üldse

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Kas ma olen praegu maailmas ainuke inimene, kes on tähele pannud, et A.H.Tammsaare teel kiires osas on 70 ainult kell 19 kuni 7?

Teistes uudistes, Jõelähtmel Rebala teel on üks muhe home-made künnis kuskil puu varjus. Ühtegi hoiatusmärki pole, ainult on hädised sinised postid künnise servades. Jumala abiga jäi karter komplektseks.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Kas ma olen praegu maailmas ainuke inimene, kes on tähele pannud, et A.H.Tammsaare teel kiires osas on 70 ainult kell 19 kuni 7?
    Liigsete avariide ja ohtlike olukordade tõttu toodi piirkiirus 50 peale.

http://www.delfi.ee/news/paevauudise...st?id=82211643

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    suht mõttetu teema see siin..olles sõitnud paljudes eri välisriikides, võin südamerahuga väita, et Eesti liiklus on üks viisakamaid üldse
    Ma küll tahaks teada, mis kuradi riikides sa oled reisinud autoga, et ütlemaks, et meil on kõik häst!?

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma küll tahaks teada, mis kuradi riikides sa oled reisinud autoga, et ütlemaks, et meil on kõik häst!?
    eks inimeste valulävi ja vaatepunkt on erinev. liikluses on oluline efektiivselt ja õigeaegselt sihtpunkti jõuda, et õigustada auto olemasolu. kui pirital teel sõidavad kõrvuti kaks masinat ja mõlemad 40 km/h ja nii alates pirita sillast kuni russalkani, siis nemad on oluliselt suuremad valupunktid minu jaoks liikluses, kui 80 km/h süstiv indiviid. aga kuna minu jaoks on sihtpunktis toimuma hakkav võrreldamatult olulisem kui see, mis toimub teekonnal sinna, siis ma ei närvitse ega ägestu - ma lasen jalakäijad üle, lasen busse vahele, aga kui vaja, kiirendan ka.
    mul on tunne, et targutada liikluse üle on paljude inimeste ainuke väljendusviis, kuidas silma paista või näidata, et "ma olen keegi ja mul on ka õigused fakk rsk". Kui naisest ja kolleegidest jõud üle ei käi, siis võib käratseda liikluses.

Algupärane

Ma küll välismaal eriti ise autoroolis pole olnud, aga kõrvaltvaatajana on ikka aru saada, et eriti sellistes toredates riikides nagu Poola, Hispaania, Türgi ja muud Ida- ning Lõuna-Euroopa riigid, on liiklustroppide osakaal meie omast kõvasti suurem. Muidugi see ei tähenda, et meil troppe üldse ei oleks. Tervitusi Lexusega tädile, kes arvas, et Rahumäe raudteejaama juures Rahumäe teel on õige koht 70ga möödasõitu sooritada.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Tervitusi Lexusega tädile, kes arvas, et Rahumäe raudteejaama juures Rahumäe teel on õige koht 70ga möödasõitu sooritada.
    Paljud nais autojuhid on omandanud üsnagi agressiivse sõidustiili.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Ma küll välismaal eriti ise autoroolis pole olnud, aga kõrvaltvaatajana on ikka aru saada, et eriti sellistes toredates riikides nagu Poola, Hispaania, Türgi ja muud Ida- ning Lõuna-Euroopa riigid, on liiklustroppide osakaal meie omast kõvasti suurem.
    justnimelt

Meeskonnaliige Kasutaja billybob avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    mul on tunne, et targutada liikluse üle on paljude inimeste ainuke väljendusviis, kuidas silma paista või näidata, et "ma olen keegi ja mul on ka õigused fakk rsk". Kui naisest ja kolleegidest jõud üle ei käi, siis võib käratseda liikluses.
    Väga hästi öeldud.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ma küll välismaal eriti ise autoroolis pole olnud, aga kõrvaltvaatajana on ikka aru saada, et eriti sellistes toredates riikides nagu Poola, Hispaania, Türgi ja muud Ida- ning Lõuna-Euroopa riigid, on liiklustroppide osakaal meie omast kõvasti suurem. Muidugi see ei tähenda, et meil troppe üldse ei oleks. Tervitusi Lexusega tädile, kes arvas, et Rahumäe raudteejaama juures Rahumäe teel on õige koht 70ga möödasõitu sooritada.
    Hispaania on siin nimekirjas küll täiesti vale. Olen seal 2 aastat käinud ja pärast sealses liikluses osalemist puudub mul tahtmine siia hullumajja tagasi tulla. Normaalne liiklus on ka üks põhjuseid, miks lugematul arvul jalgrattureid seal oma laagreid peavad, sest seal juhid arvestavad erinevalt meie egoistidest ka teiste liiklejatega.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Kas Lätis laia tee peale kolmanda rea tegemisel on mingid reeglid või kirjutamata seadused? Kõrvalt vaadates kõik nagu sujub, aga kohati ise seda tehes, kas mööda sõidetav või vastu tulija ei tee koostööd.

Professionaal Kasutaja Kaurr avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Lätis on see kirjutamata reegel ja.
    Sai rekaga iganädalaselt sõidetud ja tagantjärgi ikka mõelnud,et seal toimib.. meil ei toimiks kindlasti.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Kas Lätis laia tee peale kolmanda rea tegemisel on mingid reeglid või kirjutamata seadused? Kõrvalt vaadates kõik nagu sujub, aga kohati ise seda tehes, kas mööda sõidetav või vastu tulija ei tee koostööd.
    See kolmas rida ongi kirjutamata reegel ja kui vastutulija sellest midagi ei tea, siis mis koostööd sa loodad?

suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Hispaania on siin nimekirjas küll täiesti vale. Olen seal 2 aastat käinud ja pärast sealses liikluses osalemist puudub mul tahtmine siia hullumajja tagasi tulla. Normaalne liiklus on ka üks põhjuseid, miks lugematul arvul jalgrattureid seal oma laagreid peavad, sest seal juhid arvestavad erinevalt meie egoistidest ka teiste liiklejatega.
    Nõus. Vähemalt teatud Hispaania ja Itaalia regioonides on liikluskäitumine jalgratturite suhtes oluliselt viisakam, kui Eestis. Üksikuid troppe leidub muidugi kõikjal. Samas seal ei hakata reeglina ratturist mööduma siis, kui teine auto vastu tuleb. Eestis on selline käitumine pigem erand. Sellist asja pole ka Itaalias ja Hispaanias kohanud, et tehtaks teisest autost möödasõitu, kui on näha et sulle sõidab vastassuunas vastu jalgrattur. Kahjuks tuleb seda Eesti aeg ajalt ette.

Professionaal Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    See kolmas rida ongi kirjutamata reegel ja kui vastutulija sellest midagi ei tea, siis mis koostööd sa loodad?
    minu kogemusele põhinedes on see alati eesti numbriga auto kes asjale pihta ei saa. Üldiselt vähegi liiklust tähele pannes peaks nagu suht kiirelt teada saama mis teema seal on.

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Nõus. Vähemalt teatud Hispaania ja Itaalia regioonides on liikluskäitumine jalgratturite suhtes oluliselt viisakam, kui Eestis. Üksikuid troppe leidub muidugi kõikjal. Samas seal ei hakata reeglina ratturist mööduma siis, kui teine auto vastu tuleb. Eestis on selline käitumine pigem erand. Sellist asja pole ka Itaalias ja Hispaanias kohanud, et tehtaks teisest autost möödasõitu, kui on näha et sulle sõidab vastassuunas vastu jalgrattur. Kahjuks tuleb seda Eesti aeg ajalt ette.
    Itaalias Toskaanas on küll asi pekkis jalgratturitel. Hispaanias pidi jah lux olema.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Eks nad ole ka harjunud ratturitega, sest seal neid rohkem. Mõned hea aastad tagasi oli meil ju nii, et hea kui üldse ratast oli võimalik osta. Tasapisi õpime, harjume...

"In 2017, Member States with the best road safety scores were Sweden (25) and the UK (27), followed by the Netherlands (31), Denmark (32), Ireland (33) and Estonia (36). On the other hand, Member States with the highest fatality rate were Romania (98) and Bulgaria (96). While the EU average decrease in the number of road deaths from 2016 to 2017 was only 2%, some countries made much more progress, such as Estonia with -32% and Slovenia with -20%.
    In the period 2010-2017, Greece reported the biggest drop in road fatalities (-41%), followed by Estonia (-39%), Latvia (-38%) and Lithuania (-36%). During the same period, the EU average was of minus 20%."

Ma pigem ei eristaks ühe või teise liiklusvahendi juhti, sest tuulest viiduid on ka ratturite seltskonnas (ja ma pakun, et nad on ka autorooli taga... nikastanud ja ega oska ka kõnniteel ettenägelikud, viisakad olla).
    Paar nädalat tagasi sattusin kahel korral erinevate ratturite taha, kes sõitsid käänulisel teel kõrvuti. Autod neid ei huvitanud. Vähemalt oli kiiver peas ja korralik radi.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Sellel laiemal teel Riiga on see tavapärane ja täitsa mõnus kui autod üle pidevjoone tee äärde liiguvad, et kiiremaid mööda lasta või siis ise seda teha kui kiirustajad tagant mööd tahavad lennata, aga olin ükskord Kristjana Valdemara tänaval sellel Daugavat ületaval sillal üsna positiivselt üllatunud, et kahest sõidureast tehti sujuvalt kolm. Suunaga kesklinna poole läheb silla lõpus läheb üle kolmerealiseks ja see omapärane lahendus aitab sealt pudelikaelast just sinnani natuke kergemalt saada.
    Selles üldises ummikus see pisike lõiguke muidugi palju ei aita, sest pärast silda enam ruumi pole ja saab endiselt vaikselt edasi töristada
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Itaalias Toskaanas on küll asi pekkis jalgratturitel. Hispaanias pidi jah lux olema.
    Kui liiklus kusagil hull on, siis see on Itaalia! Suunatuled ja kiirusepiirangud on vaid nõrkadele! Pluss see,et teed on hullemas seisus ,kui meil Eestis va. kiirteed. Skandinaavia suurim oht on vanurid roolis. Täna Taanis oli õnnetus, kus vanur oma Golfi ikka päris segi sõitis. Vanust on visaalsel vaatluses raske täpselt hinnata, aga see härra oli kindlasti üle 80 vana. Eestis õnneks enamus vanureid rooli ei roni.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud