320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ma ei tea, koguaeg r''gitakse naabrist parem jne mul endal küll suht pohhhui ja kindlasti ka paljudel teistel. Äkki lihtsalt inimestele meeldib autoga sõita ja sellega kaasnev mugavus? meeldib sõltumatus?

    See naabrist parem jutt tundub nagu te oleksite kibestunud vms et endal pole autot.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      No ma ei tea, koguaeg r''gitakse naabrist parem jne mul endal küll suht pohhhui ja kindlasti ka paljudel teistel. Äkki lihtsalt inimestele meeldib autoga sõita ja sellega kaasnev mugavus? meeldib sõltumatus?

      See naabrist parem jutt tundub nagu te oleksite kibestunud vms et endal pole autot.
      Sa said natukene valesti aru. Lihtsalt meie ühiskonnas on ikkagi suhteliselt tugevalt läbiv joon see, et autole kulutatakse väga arvestatavaid summasid enda eelarvest sealjuures omamata reaalselt enda elamispinda ja majandusliku kindlustatust. See on lihtsalt majanduslikult väga vale lähenemine, kuid ega see on lõpuks ikkagi iga inimese enda asi, kuidas ta elab ja teised üldjuhul ei peagi õpetama kedagi elama. Lihtsalt samuti maailmas ringikäinuna ja nähes natukene ka teistsuguseid ühiskondi, siis ma julgen väita, et meie riigi noorem generatsioon ei toimeta rahadega väga ratsionaalselt.

      Kommentaar


        Kas Sinu arust on siis kõige õigem mingi 5-10 aastat koguda korteri sisseostuks raha ja siis alles võib auto endale muretseda?
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          300 on isegi vähe pakutud, aga point oli selles, et ennem taotakse see raha uhkete autode peale kui sellepeale, et investeerida see uue elamise sissemakseks-kodulaenuks-kodulaenu kiiremaks tagasimakseks vms.
          Kinnisvara on vilets võrdlus, naabrist parem mentaliteet kehtib selles sektoris veel eriti tugevalt. Ma saan aru, et kui jutt on autoliising vs investeerimine, nii ettevõtluse mõttes kui näiteks enda ja laste haridusse, siis on võimalik tuua välja selgelt ühe valiku eelised.

          Lisaks su maailma väitele, nii kinnisvara usku rahvast nagu eestlased annab ikka otsida. Täiesti normaalne on see kui perekond terve elu elab üüripindadel.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            No ma ei tea, koguaeg r''gitakse naabrist parem jne mul endal küll suht pohhhui ja kindlasti ka paljudel teistel. Äkki lihtsalt inimestele meeldib autoga sõita ja sellega kaasnev mugavus? meeldib sõltumatus?

            See naabrist parem jutt tundub nagu te oleksite kibestunud vms et endal pole autot.
            see et sul ja su enamusel tutvusringkonnast on pohhui sellest ei tähenda et ühiskonnas üldises plaanis samuti oleks. mul on ka pohhui. pank pakub mul liisingusummaks 20000 eurot. ei taha, pole autoinimene lihtsalt ja puudub reaalne vajadus. ma ei ole kibestunud. aga paljudel ei ole pohhui milline auto on. tõsi, see naabrist parem teema käib rohkem automarkide kui auto omamise kohta. kui sul on pohhui ja vaja lihtsalt punktist A punkti B jõuda, siis ostad sa tavaauto. linnamaasturid ja muud luksuslikumad autod ostetakse enamjaolt ikkagi edevuse pärast

            mul on muide üks vana klassivend automüüja. ta ikka aeg-ajalt räägib kuidas mees tuleb naisega autosalongi ja siis naine teeb valiku "aga Helenil on selline auto, me ei saa ju halvemat autot osta"
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Kas Sinu arust on siis kõige õigem mingi 5-10 aastat koguda korteri sisseostuks raha ja siis alles võib auto endale muretseda?
              Ei ma ei väida seda vaid nagu mainitult, siis just nimelt, et piisab alguses täiesti tavaliselt odavama klassi autost ja alles hiljem kui on võimalus. Noorena autosse investeerimine on väga idiootne, sest sa pmst hävitad pidevalt enda raha ja vanaduses ei ole sul midagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Sa said natukene valesti aru. Lihtsalt meie ühiskonnas on ikkagi suhteliselt tugevalt läbiv joon see, et autole kulutatakse väga arvestatavaid summasid enda eelarvest sealjuures omamata reaalselt enda elamispinda ja majandusliku kindlustatust. See on lihtsalt majanduslikult väga vale lähenemine, kuid ega see on lõpuks ikkagi iga inimese enda asi, kuidas ta elab ja teised üldjuhul ei peagi õpetama kedagi elama. Lihtsalt samuti maailmas ringikäinuna ja nähes natukene ka teistsuguseid ühiskondi, siis ma julgen väita, et meie riigi noorem generatsioon ei toimeta rahadega väga ratsionaalselt.
                Oot, kus need ratsionaalselt rahaga ümber käivad inimesed on võrreldes Eestiga? Ja ma ei ütleks, et eestlased elamispinnast ei hooliks. Pigem on need kaks asja ikka käsikäes. Ehk väga üldistatult tundub mulle, et kui eestlasel oleks valida...
                a) 10a vana auto, natuke sitem korter ja käin sõpradega õhtuti väljas söömas, viin naise paar korda kuus välja sööma ja naudin muidu elu
                või
                b) uus auto, äge korter, joon üksi õhtuti teleka ees kodus Lätist toodud õlut ja lähen naisega korra kuus McDonaldsisse
                ... siis eestlased valivad silmad kinni b) variandi. Mulle on jäänud mulje, et väga paljudes muudes riikides valiks inimesed a). Võin muidugi eksida. Aga lõppkokkuvõttes muidugi igaühele oma elu ja peamine, et inimesed ise õnnelikud oleksid.

                -e- ma seda pointi vist muidugi enne juba teinud
                -e2- aga ma tõepoolest tean inimesi, kes on suhtumist "pff, milleks naisega välja minna, kui ma sellesama pasta teeksin kodus 4 euroga ja restos maksaksin 15. head idikad" ja siis vaatad kuidas inimesed vajuvad mingiks kummaliseks noorkeskealiseks telekapaariks ära, kes umbes 5a pärast vihkavad teineteist. aga vähemalt saavad üksteist vihata uues autos!
                -e3- jumalast offtopic, ma tean

                Kommentaar


                  Kes siin rääkis, et sõidab autoga 2-4 korda kuus ja liisib seda, siis ütleks, et ära müü omale müüti. Vanema autoga hoiaksid sa raha kokku!
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Täiesti normaalne on see kui perekond terve elu elab üüripindadel.

                    jahah, seda me saame veel lähikümnenditel näha, kuidas üürijate põlvkond pensionile hakkab minema ja üritab Eesti pensionist, mille ostujõud kindlasti ei kasva, üüri edasi maksta

                    (aga vb on nad piisavalt raha kõrvale pannud ja et see väärtust ei kaotaks, siis investeerinud selle näiteks.... kinnisvarasse)
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Tegelt on selle üürimise ja auto omamisega mujal see teema, et on kinnisvaramaks ja automaks, mille tõttu pigem üüritakse ja ostetakse odavam auto
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Täiesti pohhui, milline auto sul on üldiselt, tõsisem probleem on pigem see https://www.postimees.ee/6433902/pol...s-soidukijuhti. Täiesti vittus.

                        Kommentaar


                          doonorlus on väga huvitav hirmutustaktika kihutajatele

                          Kommentaar


                            Kas seda juba varem kunagi tehtud pole?
                            Minu silmis võiksid kõik inimesed ennast doonoriks regada, et pole ju nagu ka eriline hirmutamine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Kas seda juba varem kunagi tehtud pole?
                              Minu silmis võiksid kõik inimesed ennast doonoriks regada, et pole ju nagu ka eriline hirmutamine.
                              Millalgi saadeti suurematele kaabakatele jõuluks koju postkaart, kus oli liiklusõnnetust kujutatud
                              308

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Kas seda juba varem kunagi tehtud pole?
                                Minu silmis võiksid kõik inimesed ennast doonoriks regada, et pole ju nagu ka eriline hirmutamine.
                                eestlane pole nii rikas, et vana autoga sõita.
                                eestlane pole nii tont, et mingi pede organiga ringi käia.
                                ennem sõidan oma tutika mersuga maximasse ja panen end ja kolm last kasti, kui hakkan mingeid sotse valima ja pede südant kandma!
                                /s
                                MIA SAN MIA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X